Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 93672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #45 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:06:49 »
Jak najbardziej jestem na tak :) Z tym Library tak tylko rzuciłem. Generalnie więcej kaczek w formie jak Kaczogród od Barksa tylko, że od Rosy, o coś takiego mi chodziło :)
Rosa wyjdzie wcześniej lub później. Trzeba pamiętać, że Don (nawet włączając ŻiCSM i multum okładek, które narysował) stworzył zaledwie 1/4 tego co Rosa, więc kolekcja z jego komiksami nie byłaby wydawana dłużej niż 2 lata. Egmont chyba nie chce powystrzelać od razu ze wszystkich swoich pewniaków, ale dawkować przez następne parę lat.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #46 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:08:29 »
I sens jest, każda nowa linia wydawnicza przyciąga czytelników.
Dodatkowo wchodzi na miejsce WKKDC :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #47 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:25:43 »
Trzeba pamiętać, że Don (nawet włączając ŻiCSM i multum okładek, które narysował) stworzył zaledwie 1/4 tego co Rosa...

Co Barks?  ;)

Online zombie001

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #48 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 22:50:39 »
I sens jest, każda nowa linia wydawnicza przyciąga czytelników. Ale co ja będę kogoś uczył, to niektórzy tutaj powinni Tomasza Kołodziejczaka uczyć prowadzenia biznesu  ;D
Oczywiście że jest sens. Nikt tutaj nie chce pouczać TK, ale ta zapowiedź była co najmniej… przedwczesna?

Nie rozumiem też tego podniecenia pewnych użytkowników, związanego z tą serią i powtarzania jak mantry
Dodatkowo wchodzi na miejsce WKKDC :)

:)

Przecież to nie jest ekskluzywna, 3-4 letnia linia wydawnicza, z bogatą biblioteką tytułów.  Jak wspomniałem, najciekawsze rzeczy tam to obecnie reprinty, które Egmont, gdyby tylko chciał, mógłby po zakończeniu WKKDC, wydać gdziekolwiek. Czy to w Deluxach, czy to jako DC Classic. Nie koniecznie potrzebny im był do tego Black Label. Czyli całkiem niesprawdzony szyld, przy którym nawet niektóre zapowiedzi nie nastrajają zbyt optymistycznie.

Współczesny Miller + Superman + linia wydawnicza teoretycznie przeznaczona dla dorosłych, ale cenzurująca już pierwszą oryginalną pozycję?
Przecież to przepis na najpiękniejszą katastrofę wydawniczą 20xx roku :P

Rosa wyjdzie wcześniej lub później.
No ja myślę, że jeśli Kolekcja Barksa się utrzyma, to na Rosę też się skuszą.

Uważam ponadto, że przy tym obecnym, nadal utrzymującym się, boomie na superbohaterów i całkiem dobrym przyjęciu  Kaczek Barska, Egmont mógłby pokusić się o wydanie tego PKNA. Chociaż w wydaniu na miękko, żeby nie obciążać przesadnie portfeli swoich czytelników. Zresztą idealny moment na wejście z tym mamy już od paru lat.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #49 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 23:05:59 »
...ale ta zapowiedź była co najmniej… przedwczesna?

Przecież to nie jest ekskluzywna, 3-4 letnia linia wydawnicza, z bogatą biblioteką tytułów.  Jak wspomniałem, najciekawsze rzeczy tam to obecnie reprinty, które Egmont, gdyby tylko chciał, mógłby po zakończeniu WKKDC, wydać gdziekolwiek. Czy to w Deluxach, czy to jako DC Classic. Nie koniecznie potrzebny im był do tego Black Label. Czyli całkiem niesprawdzony szyld, przy którym nawet niektóre zapowiedzi nie nastrajają zbyt optymistycznie.

Podobnie się na to zapatruje. Co do reprintów, to oprócz Kingdom Come, nie wiem co jeszcze Egmont mógłby wydać. Na pewno wznowienie All Star Superman by się przydało. Pewniakiem dla mnie jest Batman: White Knight i Damned,  oraz ewentualne tytuły, które powstają/powstaną w przyszłości - ale do tego nie potrzeba nowej linii wydawniczej, skoro jest DC Deluxe. Ale jak ktoś wcześniej napisał, może nowa, na nowo rozreklamowana kolekcja będzie cieszyć się większym zainteresowanie, a może jakoś DC narzuciło to Egmontowi?

Offline dziku77

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 03:56:20 »
Kingdom Come i All Star Superman to obowiązkowe tytuły do wznowienia. Nie pogardzilbym też Batman Black and White.

Offline mack3

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #51 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 03:59:26 »
W tej chwili w Black Label z nowości to są dostępne chyba tylko White Knight i Damned, a ponieważ ta linia rusza w Egmoncie (co zrozumiałe - nowa linia - nowy hype) to skoro nie ma nowych rzeczy muszą się posiłkować rzeczami, które już wyszły (przecież nie ruszą z nową linią i nie wydadzą w niej zaledwie dwóch tytułów + za jakiś czas tego Supermana Millera). W pierwszej kolejności pewnie pójdą w rzeczy, które sami wydawali dawno temu czyli moim zdaniem wznowienia Kingodm Come (chyba że WKKDC jednak się nie skończy na 80), Czarnej Orchidei, Nawiedzonego Rycerza są prawie pewne, Ronina pewnie też.

Offline SawiK

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #52 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 06:16:46 »
Mogli by jeszcze wznowic bo wypadalo by wznowic: Batman Venom, Miecz Azraela i Batman vs Predator :)

Offline Bazyliszek

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 07:58:28 »
Co do reprintów, to oprócz Kingdom Come, nie wiem co jeszcze Egmont mógłby wydać.

EEEE - jak to co? Z miejsca mogę ci wymienić:
-Zero Hour
-NO MAN'S LAND!
-Green Lantern Johnsa
-Invasion
-One Milion
-Camelot 3000

A pewnie znajdzie się jeszcze sporo innych tytułów do wydania.

Offline amsterdream

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:10:34 »
O której ten katalog?

Offline Night wolf

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:13:52 »
Prawdopodobnie po 9 albo 10 zależy od której jest otwierana Kraina wystawców. :)
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline bogi1

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:15:46 »
''Do Pyrkonu zostało 2 godzin 32 minut 5 sekund''  ;D ;D ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #57 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:21:27 »
Nie pogardzilbym też Batman Black and White.

Mogli by jeszcze wznowic bo wypadalo by wznowic: Batman Venom, Miecz Azraela i Batman vs Predator :)

EEEE - jak to co? Z miejsca mogę ci wymienić:
-Zero Hour
-NO MAN'S LAND!
-Green Lantern Johnsa
-Invasion
-One Milion
-Camelot 3000

A pewnie znajdzie się jeszcze sporo innych tytułów do wydania.

Oczywiście, tylko chodziło mi o wznowienia (WZNOWIENIA Bazyl...) w ramach Black Label, nie w ogóle...

Offline Night wolf

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #58 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 09:09:36 »
Z mapy wynika jednak, że Kraina wystawców jest otwarta dopiero od 14, więc i wtedy pojawi się prawdopodobnie katalog.

https://pyrkon.pl/wp-content/uploads/2019/03/p2019_mapa_MTP_ostateczna_www.png?fbclid=IwAR0ghD3dKCfZE18B0ZFVkLLBEGqY4bHeV_d9F6rOc_wHHX6X7EblCZjEECw
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline radef

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 09:34:44 »
Na Facebooku też dostałem informację, że stoisko Egmontu jest otwarte od 14:00.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya