Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 93673 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline adamarluk

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 20:00:12 »
A x-statix ?   ::)

Offline Bazyliszek

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 20:00:40 »
Dalej przewiduję Kingdome Come. No chyba, że WKKDC naprawdę zostanie ucięte, to wtedy nie będzie.

Offline xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 20:01:14 »
Brutalnie przerwane  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 21:22:05 »
Kingdom Come jest skazane na DC Deluxe od Egmontu... tylko kiedy, Egmoncie, kiedy!?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline SawiK

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 21:49:02 »
Kingdom Come zasługuje na porządne piekne wydanie w powiększonym formacie. Bez zbednego brutalnego dzielenia na pół tego arcydzieła, po to tylko by wiecej wyciagnac od klienta ;p

Jest sprawa ważniejsza i dotyczaca tematu, pytanko do Gluci: Jak już będzie wiadomo od jakiej kwoty zakupowej  bedzie katalog dawany na Pyrkonie to dostaniemy info? Właśnie zlecam zakup znajomemu,a by się przydało wiedzieć czy gra warta świeczki ;)

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 22:19:08 »
A x-statix ?   ::)
To miało umrzeć wraz z forum gildia :)

Kingdom Come będzie w Black Label.

Offline arczi_ancymon

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 22:42:38 »
Oby, bo wydań DC Deluxe nie lubię. Te czarne okładki i źle wymierzone obwoluty, no thanks. A jak nie wyjdzie wcale to też nie pomrę, to jest ok komiks, żadne arcydzieło.

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 12:26:03 »
Katalog nie wyszedł jeszcze, a już są z 3 strony :)

Póki co o Black Label niewiele wiemy. Może to być seria gdzie wychodzą tomy tylko w HC, albo tylko w SC, albo format Deluxe z obwolutą, albo mogą to w całości wymieszać.
A Kingdom Come chętnie ponownie przeczytam, chociaż zapewne będzie to prostu ładny artbook.

Offline vertogo

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 12:49:24 »
 Niektorych pozycji mozemy sie domyślić, niektore to spekulacje, civil war 2, na pewno, tylko nie wiadomo w jakiej formie, secret empire plus tie iny, chcialbym inhumans vs x men oraz death of x, w klasyce marvela sa spekulacje co do guardians of galaxy, mysle ze pociagna dalej kosmos, czyli moze x men emperor vulcan i kingbreaker, a nastepnie war of kings, z dc to do wydania komiksy z black label, w tym batman damned, pewnie superman bendisa

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 12:59:50 »
w klasyce marvela sa spekulacje co do guardians of galaxy
To zapowiedzieli w opisie Rękawicy Nieskończoności ale nie wiadomo czy wyjdzie jeszcze w tym roku.

Supka Bendisa też zapowiedzieli :)

Civil War II na pewno to w SC https://www.amazon.com/Civil-War-II-ebook/dp/B01N9U15YS

Secret Empire to przyszły rok więc w katalogu nie będzie.

Offline celtic

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 20:53:20 »
Black Label mogliby wydać tak jak DC wydało BATMAN: DOMNED w A4
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Online zombie001

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:04:56 »
Pardon, błąd z mojej strony, myślałem, że piszesz o kolekcji Dona Rosy. Człowiek się rozmarzył ;D Takie wydanie wzorowane na Library to by było coś!

To jest to 10-cio tomowe wydanie, które bodajże zawierało w sobie również "Życie i Czasy..."?
Szczerze mówiąc mi się bardziej marzyło jakieś ekskluzywne wydanie Rosy w 4 tomiszczach po ok. 400 stron. Tak, aby ładnie pasowało do Skneruska :)

Kingdom Come będzie w Black Label.

Jeśli w ogóle u nas to Black Label ruszy. Sensu zresztą  w tym za grosz. W Ameryce jak na razie nic ciekawego pod tym szyldem nie wyszło, żeby brać się za to w Polszy. Oczywiście pomijając reprinty, które u nas Egmont mógłby równie dobrze wydać w Deluxe (ale oby nie), albo pod jakimś zupełnie nowym szyldem, np. Klasyka DC.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Antari

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:11:30 »
To jest to 10-cio tomowe wydanie, które bodajże zawierało w sobie również "Życie i Czasy..."?
Szczerze mówiąc mi się bardziej marzyło jakieś ekskluzywne wydanie Rosy w 4 tomiszczach po ok. 400 stron. Tak, aby ładnie pasowało do Skneruska :)

Jak najbardziej jestem na tak :) Z tym Library tak tylko rzuciłem. Generalnie więcej kaczek w formie jak Kaczogród od Barksa tylko, że od Rosy, o coś takiego mi chodziło :)

Supka Bendisa też zapowiedzieli :)

Civil War II na pewno to w SC https://www.amazon.com/Civil-War-II-ebook/dp/B01N9U15YS



Same crapy, z czego się tu cieszyć...

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:28:49 »
Jeśli w ogóle u nas to Black Label ruszy.

No ruszy, TK wspominał już o tym we wrześniu na MFKiG.

Offline arczi_ancymon

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:39:13 »
I sens jest, każda nowa linia wydawnicza przyciąga czytelników. Ale co ja będę kogoś uczył, to niektórzy tutaj powinni Tomasza Kołodziejczaka uczyć prowadzenia biznesu  ;D