Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 93660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #210 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 19:41:45 »
Ennis, Robertson, Parlov, Severin, Larosa, Corben.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online carnivale

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #211 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 19:56:36 »
Brak Szninkla....smutek :(

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #212 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:02:15 »
Ajajaj - rzeczywiście! Gdzie Sznikiel, łachmaniarze?!

Offline Szekak

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #213 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:16:14 »
Brak Szninkla....smutek :(
Fajnie by było jakby zostało wydane kolekcjonerskie wydanie Sznikla na wzór tego Thorgala.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #214 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:20:57 »
 Tyle, że za 9 stówek, bo to całość i nie jest praktycznie dostępne tak jak Thorgal w normalnej dystrybucji.

Cytuj
1. Ale widzisz, nie trzeba wskoczyć do lat 60 by zrozumieć Scotta, wystarczy czytać jego run od 2007/08. Tak samo jak z runem Johnsa, nie trzeba wydawać Latarni sprzed XXI wieku.
2. No trudno, jak ktoś ma zbyt wysokie oczekiwania to wiadomo, że będzie narzekać na daną serię i mieć ból dupy o to :P zapewne jak wyjdzie Superman Bendisa to będzie odwrotna sytuacja, i spora część osób będzie pisać ''Skąd te narzekania, przeciez Bendis dobrze pisze Supsa znawcy. ''.
3.  No w sumie zgodzę się co do pojedynczych tomów, ale tego w DC Deluxe, Marvel Now (2.0) czy Klasyce Marvela nie brakuje takich pojedynczych tomów. Bardziej jak już to w Vertigo.

1. Oczywiście, że nie trzeba właśnie o tym pisałem
2. Mam nadzieję, że będzie fajny
3. Nie brakuje jasne, ale tak jak wydaniem bendisowego Daredevila byłem zachwycony tak już ten brubakerowy wolałbym, aby był wydany w bardziej skompresowanej formie niż te 3 tomy. To samo z Punisherem Max czy Catwoman. O wydaniach Muchy już nie wspomnę.

sum41

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #215 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:36:29 »
Lipa z tym DC, zobacze co jutro powie TK, pewnie nic ciekawego, wiec wywalone trzeba bedzie zrobic na E i do orginalow wrocic.

Motyl

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #216 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:45:25 »
Ten Punisher to będzie chyba jednak nie Aaron bo okładka jest z one-shotu Ennisa. W tym może być Born czy Punisher Presents: Barracuda + jakieś one-shoty. Znając Egmont to się dowiemy pewnie w dzien premiery co tam jest dokładnie :) Na pewno dobrze ponad 400 stron jak cena 120 zł.
Born, The End, Tyger, Cell i takie tam.

Offline buczanova

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #217 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:48:54 »
A co z Abe Sapien? Myślałem, ze miał wejść po Hellboyu

Offline Murazor

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #218 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 20:59:17 »
A ostatni Hellboy w listopadzie, więc Abe pewnie przyszły rok

Offline NuoLab

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #219 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 21:42:31 »
Kurcze, w pierwszej chwili myślałem, że "Bez twarzy" Kasa to będzie wreszcie ten komiks z Fantastyki a tu się okazuje, że popełnił dwa zupełnie różne komiksy o prawie takiej samej nazwie. Generalnie lekki oddech dla portfela i półek - liczyłem na Druilleta ale pewnie dotychczasowe się nie sprzedają za dobrze. Plusy za Mobiusa, Swolfsa i Nikopola w dużym formacie - pewnie wezmę w przeciwieństwie do powtórki Aldebarana. Co do drobnicy - naprawdę boli was, że nie będzie LL w grudniu ? Tradycyjnie cieszę się, że nie wciągnęło mnie SH bo mój komplecizm by mnie wykończył.

KamilM

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #220 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 21:56:45 »
Ci Strażnicy Galaktyki w klasyce to tylko 1 Tom, kompletny run DNA?

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #221 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 21:59:17 »
Ale przecież jeszcze może coś konkretnego dojść poza katalogiem, na jesień. W poprzednich latach tak dochodziły duże inicjatywy typu start Hellboya/BBPO, Marvel Classic, Lucky Luke, Kaczogród Barksa...

Coś na pewno dojdzie.

Ci Strażnicy Galaktyki w klasyce to tylko 1 Tom, kompletny run DNA?

Dwa będą. Pojedyncze albumy w Marvel Classic są w osobnej grupie.

Offline amsterdream

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #222 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 22:13:52 »
Nie mogę powiedzieć żebym był rozczarowany katalogiem bo nie miałem żadnych większych oczekiwań, ale widzę że Egmont dalej boi się wejść mocniej w Marvela i DC z lat 80/90-tych. Największe zaskoczenie na minus to DC Deluxe/Black Label (gdzie jakieś starsze Batmany?). Na plus X-Men Jima Lee, zwiększenie częstotliwości wydawania niektórych serii i Lonesome... nie spodziewałem się akurat tego komiksu od Egmontu. Ale frankofony widać, że poszły trochę w odstawkę. Ciekawe co się stało z LL w grudniu. I co dalej z komiksami Leo.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #223 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 22:20:51 »
Born, The End, Tyger, Cell i takie tam.
A Platoon?

Offline roble

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #224 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 22:40:24 »
Fajnie by było jakby zostało wydane kolekcjonerskie wydanie Sznikla na wzór tego Thorgala.

dadza inny kolor grzbietu zeby odroznic od Thorgala..? :)