Komiksy > Dział ogólny

Jakie komiksy właśnie czytacie?

(1/472) > >>

nicolascage:
Widziałem podobny post w dziale „Literatura”, ale ciekawi mnie, co ostatnio wpadło Wam w ręce z komiksowego światka. Może, podobnie jak ja, lubicie rozgrzebać kilka pozycji (i opiszecie pokrótce wszystkie), a może nie odpuścicie, aż nie skończycie zaczętego czytadła (i skrobniecie kilka słów właśnie o nim)? Napiszcie parę słów o tym, co właśnie czytacie – czy warto/nie warto i dlaczego :)

pokia:
MW Tezuki. To mój trzeci grubas Boga Mangi i być może z tego powodu nie porusza mnie tak bardzo jak Do Adolfów i Ayako. Pewnie dlatego, że spodziewam się tego samego co w wymienionych tytułach - tragedia goni tragedię, nikt nie zazna spokoju i odkupienia. Jestem w połowie i może po skończonej lekturze zmienię zdanie.

Gdybym to była moja pierwsza lektura Tezuki, to komiks mocno by mną potrzepał.

Nesumi:
Ja od połowy przekartkowałem Batman Metal tom 2- bo tego nie da się czytać. W niewielkich dawkach (po pół, jednej historii maks) Donżon 2. Jakoś tak lepiej mi wchodzi, bardzo zazębia się z pierwszym tomem, a ze to prequel, to jakoś świadomość ku czemu to mniej więcej zmierza, hamuje moje zapędy, aby przeczytać to szybciej. No i cały czas mam przed oczyma potężny cliffhanger z jedynki i tu podświadomie oczekuję podobnego rozwiazania. Kościsko KRLa- po kilka(naście) stron gdy synek moczy się w wanience i ktoś musi ten proces koordynować. Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem...
 Poza tym jeszcze dwie książki, ale to już zupełnie inny temat.

Bender:
Dragman, ale dopiero zacząłem, więc jeszcze nie mam zdania. Ale koncept superbohatera któy dostaje supermocy dopiero jak ubierze sukienkę jest dosyć zabawny. 😏

brvk:
Moonshadow. Przebrnąłem już ze trzy razy do ok. 10 strony i życie mnie pokonywało, szedłem spać. Ach, gdzie te czasy, gdy po pracy miało się siły na wszystko...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej