Autor Wątek: Guilty pleasure  (Przeczytany 3094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Guilty pleasure
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 11 Kwiecień 2023, 09:56:46 »
Niewyrafinowany humor i wulgarność ok, ale w Wilqu pod płaszczykiem tego wszystkiego (a już szczególnie w ostatnich powiedzmy 10 numerach) jest dużo bardzo trafnych obserwacji bieżących trendów, zachowań itd.

Dla mnie WILQ akurat świetnie pasuje jako przykład guilty pleasure. Przynajmniej dla mnie.
Minkiewicze po prostu drą łacha ze wszystkiego bez żadnych hamulców. I często jest to słabe, ale na szczęście rzeczywistość dostarcza materiału i zdarzają się zabawne momenty. I tyle. Tam nie ma żadnego płaszczyka. Twierdzenie, że autorzy mają jakieś przesłanie to imho oszukiwanie samego siebie.
A już te prace dyplomowe, które ludzie na temat Wilqa pisali (można było w sieci kiedyś znaleźć) to naprawdę była komedia, bawiło mnie to nieraz bardziej niż sam Wilq.

Offline Random_Hero

Odp: Guilty pleasure
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 12 Kwiecień 2023, 11:20:17 »
Dla mnie to są stare tm-semicki. Niektóre ciężko się czyta po latach, ale frajda pozostaje. No i obowiązkowe czytanie arachnopoczty, dziennika wojennego, raportu x itp.  ;D

Offline donT

Odp: Guilty pleasure
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 12 Kwiecień 2023, 11:48:46 »
I listy! Od tych wszystkich 11 letnich Krzysiow, Michasiow i innych mlodych zapalencow!
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Chmielu

Odp: Guilty pleasure
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 12 Kwiecień 2023, 12:07:57 »
I listy! Od tych wszystkich 11 letnich Krzysiow, Michasiow i innych mlodych zapalencow!

A widzisz? A jak Ci teraz młody zapaleniec pisze na forum, że chciałby hardcover ze wstążeczką / 1500 stron / za 0,001 zyla od strony to się niecierpliwisz. ;)

A za 30 lat te wpisy na forum to będzie guilty pleasure! :D

Sam pisałem do TM-Semic. Z pytaniem kiedy puszczą zeszyt jak Władca Murów [co za debilny nick] wyjdzie z cementu. To była wielce istotna kwestia dla mnie, wtedy.
W sumie nadal jest. Bo nigdy nie puścili. Bo Marvel nigdy tego nie pokazał. ;D
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain