Autor Wątek: Informacje Wydawców na FB  (Przeczytany 9832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:44:12 »
A jak będziesz chciał napisać "odświeżam stronę, bo nie mogę doczekać się zapowiedzi Egmontu, więc wciskam F5, wciskam i wciskam" to wrzucisz to do Shout Boxa lub od razu do kosza, rozumiem, a nie do strony Egmontu?

Offline eridraven

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:44:57 »
Ale od tego są tematy wydawców żeby tam się pojawiały takie rzeczy.

Niekoniecznie. Wolałbym w jednym miejscu. Po kij wchodzić w wiele wątków. Jeden wątek by rządzić wszystkimi ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

JanT

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:46:48 »
I tu nie będzie można skomentować zapowiedzi? Dopiero w temacie wydawcy? Dajcie spokój  ;D

Offline eridraven

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:48:09 »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online OokamiG

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:57:17 »
Niekoniecznie. Wolałbym w jednym miejscu. Po kij wchodzić w wiele wątków. Jeden wątek by rządzić wszystkimi ;)
Bo masz wątki poświęcone poszczególnym wydawców. Jak ktoś się gubi w nawale stron, to niech wie, że może nacisnąć te mały,  pomarańczowy napis new. Wtedy cofnie to do ostatniego, w którym przerwał czytanie danego wątki. Nie da się wtedy zgubić.

Itachi

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:07:02 »
Niekoniecznie. Wolałbym w jednym miejscu. Po kij wchodzić w wiele wątków. Jeden wątek by rządzić wszystkimi ;)

To po co w ogóle zakładać tematy dla wydawców? Zróbmy jeden ze wszystkim i będzie okey, prawda? Jak ziemniaczki do jednego wora i do piwnicy na zimę...

Offline eridraven

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:12:06 »
Ja już swoje rozwiązanie mam. Mogę jedynie domyślać się, że autor wątku chciałby mieć wszystko zebrane syntetycznie a nie okraszone komentarzami na temat okładek, zawartości, ten wydawca jest zły, prezes tego wydawca jest uber zły, pakowanie jest fatalne, niech wydawnictwo wyda jeszcze to itp. itd. Po prostu co mogę kupić i tyle. Opinię wyrobię sobie sam  :)

No i oczywiście nie ma FB. Chociaż da się go czytać i bez konta.
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Maj 2019, 13:13:47 wysłana przez eridraven »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Itachi

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:17:19 »
https://www.gildia.pl/komiksy

Dalej największy wydawca ma aktualizowaną stronkę na bieżącą, a pozostali nie wydają w miesiącu nie wiadomo ile aby coś przegapić w powyższym linku.

Offline KubciO

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:36:52 »
I tu nie będzie można skomentować zapowiedzi? Dopiero w temacie wydawcy? Dajcie spokój  ;D
Na tej samej zasadzie działają tematy: Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych oraz Wyprzedaże i promocje - komentarze.

Itachi

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 13:51:03 »
Na tej samej zasadzie działają tematy: Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych oraz Wyprzedaże i promocje - komentarze.

No ale ile masz tych wyprzedaży? Zdecydowanie mniej niż zapowiedzi. Dlatego ten wątek ma sens. Natomiast przy zapowiedziach (komiksy, mangi) zrobi się bałagan po miesiącu i będzie taki sam system jak obecnie. Czyli szybciej odnajdziesz wyszukiwaną informacją w dziale danego wydawcy albo korzystając z opcji szukaj albo wchodząc bezpośrednio na stronę lub fb nadawcy.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:10:03 »
To po co w ogóle zakładać tematy dla wydawców? Zróbmy jeden ze wszystkim i będzie okey, prawda? Jak ziemniaczki do jednego wora i do piwnicy na zimę...

Ale przecież tu chodzi o choć 1 (słownie: jeden) wątek, gdzie użytkownik otrzyma suche, rzetelne i potwierdzone informacje, bez przebijania się przez bagno postów niczego nie wnoszących do informacji. Jestem zdania, że taki 1 (słownie: jeden) wątek zadowoliłby pewne grono osób. Mnie osobiście nie powiem co strzela, gdy np. przy zapowiedziach Egmontu muszę po jednym dniu przebić się przez kilka-kilkanaście stron postów traktujących o odświeżaniu F5, błaganiach do Pani Magdaleny o ujawnienie zapowiedzi 3 minuty przed czasem, spekulacji, ilości planowanych zakupów, portfelach i kupkach wstydu, żeby wyłapać: (1) co będzie wydane, a następnie stwierdzić (2) jakie są opinie użytkowników, którzy już przeczytali te pozycje.

Online OokamiG

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:14:07 »
Ale przecież tu chodzi o choć 1 (słownie: jeden) wątek, gdzie użytkownik otrzyma suche, rzetelne i potwierdzone informacje, bez przebijania się przez bagno postów niczego nie wnoszących do informacji. Jestem zdania, że taki 1 (słownie: jeden) wątek zadowoliłby pewne grono osób. Mnie osobiście nie powiem co strzela, gdy np. przy zapowiedziach Egmontu muszę po jednym dniu przebić się przez kilka-kilkanaście stron postów traktujących o odświeżaniu F5, błaganiach do Pani Magdaleny o ujawnienie zapowiedzi 3 minuty przed czasem, spekulacji, ilości planowanych zakupów, portfelach i kupkach wstydu, żeby wyłapać: (1) co będzie wydane, a następnie stwierdzić (2) jakie są opinie użytkowników, którzy już przeczytali te pozycje.
Wszystko to merytorycznie mieści się w temacie Egmontu, więc nie wiem skąd zdziwienie. Od zapowiedzi Egmont masz stronę klubu świata komiksu. Co prawda projektowo to trochę poprzednia dekada, ale swoją rolę spełnia.

Offline Mateusz

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:16:40 »
Zapowiedzi Egmontu wrzucamy zawsze w pierwszym poście tematu. Tam można znaleźć pełną rozpiskę z każdego miesiąca.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline [robak]

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:24:27 »
Skoro jest zapotrzebowanie na dany temat wśród użytkowników (kilku, kilkunastu choćby) - dlaczego miałoby go nie być?

Osoby, które nie są zainteresowane danym wątkiem mogą przecież po prostu w niego nie wchodzić.
A osoby, które są zainteresowane - odnajdą to, czego potrzebują. A nawet jeśli nie to temat umrze śmiercią naturalną.

Dodam, że pomysłodawcy chodziło o temat, który zbierze suche informacje od wydawców, które są kolportowane np. przez FB, niekoniecznie same zapowiedzi, a już zwłaszcza niekoniecznie same zapowiedzi Egmontu.

JanT

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:26:49 »
Ale ja tu nie będę nic wrzucał więc wam coś będzie umykać. Od Egmont jakieś info na FB?  :)