Autor Wątek: Informacje Wydawców na FB  (Przeczytany 9822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martin Eden

Informacje Wydawców na FB
« dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:19:59 »
Co powiecie na wątek, który zbierałby w jednym miejscu informacje wydawców z FB? Są osoby, których nie ma na największej platformie reklamowej świata, a to tam wydawcy najbardziej systematycznie komunikują się ze swoimi czytelnikami.

Informacje dotyczyłyby szczególnie premier, ale można rozważyć wrzucanie tu innych pojawiających się tam komunikatów.

Offline OokamiG

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:22:43 »
Ale po co skoro można to wrzucać w wątkach poświęconych wydawcom, jak do tej pory to było robione?

Itachi

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:25:33 »
Popieram, tutaj z czasem zrobi się misz masz, a w odpowiednich watkach prościej i skuteczniej będzie można odnaleźć przydatne informacje. I co kluczowe będą od razu pogrupowane.

Midar

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:35:36 »
Cała masa rzeczy trafia na Forum z informacji od wydawców na Facebooku. Zrobi się worek-śmietnik. Bez sensu, lepiej wrzucać w dany temat, wtedy niczego się nie przegapi.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 09:35:49 »
A ja popieram taki pomysł - najlepiej w formie bez komentarzy (jak w wyprzedażach), tylko fakty.

Za każdym razem, gdy w wątku o wydawnictwie ktoś poda taką informację od wydawcy, zaraz pojawia się 15 stron komentarzy w stylu "o ja, jak fajnie", "o nie, jaka lipa" i następuje płynne przejście z informacji o komiksach o Irenie Sendlerowej do Gwiezdnych Wojen. Czasem nie sposób przebić się do takiej informacji od wydawcy, która jest najrzetelniejsza.

Offline U.F.O

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 09:41:40 »
A ja popieram taki pomysł - najlepiej w formie bez komentarzy (jak w wyprzedażach), tylko fakty.

Za każdym razem, gdy w wątku o wydawnictwie ktoś poda taką informację od wydawcy, zaraz pojawia się 15 stron komentarzy w stylu "o ja, jak fajnie", "o nie, jaka lipa" i następuje płynne przejście z informacji o komiksach o Irenie Sendlerowej do Gwiezdnych Wojen. Czasem nie sposób przebić się do takiej informacji od wydawcy, która jest najrzetelniejsza.
Jestem ZA!

Online misiokles

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 10:28:12 »
Dzięki tej stronie https://www.gildia.pl/komiksy nigdy niczego nie przegapiam :)

Offline Koora

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 10:58:08 »
Ja dokładnie z tej samej :D
Jeszcze się nie spotkałem chyba żeby przegapili jakąkolwiek premierę  ;)

Offline roble

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 10:59:35 »
Dzięki tej stronie https://www.gildia.pl/komiksy nigdy niczego nie przegapiam :)

To pokaż mi kolego sagę winlandzka tom 4.. :)

Offline carnivale

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 11:05:51 »
Musisz patrzeć w zakładce manga

Offline isteklistek

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 11:09:19 »
Wydaje mi się, że takie coś będzie miało sens, gdy to będzie: Zamknięty post i tylko admin będzie mógł tam dodawać, w przeciwnym razie to się skończy tak, jak zawsze. Dobrze by było by wtedy każdy post miał jakiś szablon według, którego będzie tworzony.

JanT

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 11:22:09 »
Głupi pomysł i ja tu nic wrzucał nie będę  ;D News od wydawcy w temacie wydawcy i tyle :)

Po co ktoś ma czytać newsy wydawców którzy go nie obchodzą? Bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Maj 2019, 11:33:22 wysłana przez JanT »

Małpisyn

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 11:53:37 »

Po co ktoś ma czytać newsy wydawców którzy go nie obchodzą? Bez sensu.

To samo, Janku, można powiedzieć o czytaniu 15 stron postów z wpisami "ja kupuję we wrześniu trzy pozycje", "ja dwie", "portfel odpocznie", "kiedy zapowiedzi na stronie", "no, kiedy, kiedy", "już odświeżam", "ja ciągle F5 wciskam", etc. A wszystko po to, aby dotrzeć do początkowej informacji.

Myślę, że zwolennicy i przeciwnicy pomysłu dzielą się wg osób, które lubują się w czytaniu absolutnie wszystkiego na forum i tych, którzy przychodzą tutaj po informacje. Stąd, uważam, że pomysł jest zasadny, gdyż pewnej grupie ludzi umożliwi to ominięcie czytania setek nic nie wnoszących postów.

Wiem, zaraz powiesz, że to po jest instytucja forum i... pewnie będziesz miał rację.

JanT

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:12:09 »
Ale od tego są tematy wydawców żeby tam się pojawiały takie rzeczy.

Midar

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 12:28:37 »
Ale od tego są tematy wydawców żeby tam się pojawiały takie rzeczy.
Logiczne. Jak będę chciał wrzucić info o nowym komiksie np. Muchy, to wrzucę do tematu Mucha lub/i do tematu danego tytułu.