Autor Wątek: Informacje Wydawców na FB  (Przeczytany 9830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:27:02 »
Ok, podnoszę ręce do góry i mówię: "poddaję się".

Miałem po prostu sen, że istnieje miejsce, gdzie łatwo docieram do interesujących mnie wiadomości. Gdzie, nie muszę czytać zbędnego bełkotu, który jest obecnie plagą w mediach i w dialogach. Gdzie wypowiedzi padają merytoryczne.

Oczywiście nikogo nie obrażam - poddaję się, gdyż widzę, że przeciwnicy takiego projektu to osoby, które dzielą się największą ilością informacji, dlatego to przegrana sprawa.

Offline OokamiG

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:31:18 »
Zapowiedzi Egmontu wrzucamy zawsze w pierwszym poście tematu. Tam można znaleźć pełną rozpiskę z każdego miesiąca.
Tak samo dałem muchę w jej temacie. Z tego co dała właśnie na fb.

JanT

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:37:41 »
Z tego co dała właśnie na fb.
Co dali?

Offline [robak]

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:44:33 »
W moim odczuciu taki wątek jest po prostu przydatny. Nie każdy ma czas przeglądać forum codziennie, ja sam często wchodzę po kilku dniach (czy nawet więcej) nieobecności. Gdyby istniał temat, w który wchodzę, a następnie czytam, że Ongrys zapowiedział to i to, studio lain potwierdziło obecność na jakimś konwencie, a Kurc zaprosił danego artystę - w łatwy sposób przyjąłbym interesujące mnie informacje w jednym miejscu. Następnie dopiero zająłbym się innym tematami, w tym nt. interesujących mnie wydawców, gdzie znalazłbym "klasyczną" forumową dyskusję.

Offline OokamiG

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 14:47:05 »
Co dali?

Chodzi mi o post sprzed jakiegoś czasu z zapowiedziami na półrocze. Ostatnio nic nie dali, spokojnie, nic nie przegapiłeś.

Offline misiokles

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 15:15:44 »
Miałem po prostu sen, że istnieje miejsce, gdzie łatwo docieram do interesujących mnie wiadomości.
Ale takie miejsce istnieje i je podawalismy. Sklep gildii zbiera wszystkie te suche informacje i podaje je na swojej stronie, okraszając okładkami, datami premier i cenami.

Offline Murazor

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 15:58:13 »
Forum jest do rozmawiania. Chcesz suche informacje to szukaj na stronach informacyjnych.

Itachi

  • Gość
Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 16:09:17 »
W moim odczuciu taki wątek jest po prostu przydatny. Nie każdy ma czas przeglądać forum codziennie, ja sam często wchodzę po kilku dniach (czy nawet więcej) nieobecności. Gdyby istniał temat, w który wchodzę, a następnie czytam, że Ongrys zapowiedział to i to, studio lain potwierdziło obecność na jakimś konwencie, a Kurc zaprosił danego artystę - w łatwy sposób przyjąłbym interesujące mnie informacje w jednym miejscu. Następnie dopiero zająłbym się innym tematami, w tym nt. interesujących mnie wydawców, gdzie znalazłbym "klasyczną" forumową dyskusję.

Ja rozumiem, że ktoś poszukuje pewnego źródła z samymi oficjalnymi informacjami. Ale wrzucanie do jednego tematu premier, zapowiedzi, informacji odnośnie konwentów, zapraszanych gości na x festiwalach spowoduje totalny chaos i coś przeciw czemu aktualnie jesteście w kontrze.

Jest jeden temat festiwalowy. Tam są wrzucane (między innymi przeze mnie) wszelkie informacje potwierdzane przez organizatorów. W wątku Egmont są rozpisane premiery, jest baza danych Gildii. Mangowi wydawcy mają raczej zaktualizowane strony internetowe. Wydawcy publikują katalogi (Egmont, Mucha), resztę bez problemu można znaleźć na forum lub dzięki opcji szukaj.

Offline Megatron

Odp: Informacje Wydawców na FB
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 16:12:01 »
Miałem po prostu sen, że istnieje miejsce, gdzie łatwo docieram do interesujących mnie wiadomości.

Nie jesteś sam :) Też dopiero co odpuściłem sobie. Ludzi okopanych nie przekonasz. Jedni żyją Gildią mimo, że to już nie forum Gildii, inni mają Muchę i Egmont, a wszystko inne będzie im wadzić w docieraniu do treści. Pozostali dla dodatkowego posta wyrażą swoją opinię wszędzie.

Tu na forum najbardziej wartościowy temat to top listy. Mimo, że po czasie, to mam przekrojowo zebrane już dostępne tytuły.