Autor Wątek: Image Comics  (Przeczytany 10222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Image Comics
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 07:51:43 »
Obyśmy więcej takich "problemów" mieli.

Offline Alfman

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 19:06:11 »
Ja bym chętnie po naszemu zobaczył Torso, Jinx, Goldfish i Fire  :)

Offline kas1

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 20:03:17 »
Bendisa? Też bym chciał. Ale to już dawno nie jest z Image, przez lata było w Marvelu, niedawno wraz z Bendisem przeszlo do DC.
O widzisz. Nawet nie wiedziałem. Mam na półce trejdy z Image i dalsze z Icon.

ramirez82

  • Gość
Odp: Image Comics
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 20:10:11 »
O widzisz. Nawet nie wiedziałem. Mam na półce trejdy z Image i dalsze z Icon.

No, nie doprecyzowałem, w Marvelu, w sensie w Icon, bo to imprint Marvela.

Offline kas1

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 20:19:32 »
Hmmm... Tego też nie wiedziałem :)

Offline gashu

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 09:34:37 »
Ja bym chętnie po naszemu zobaczył Torso, Jinx, Goldfish i Fire  :)

Dobre rzeczy z czasów, kiedy nazwisko Bendis było jeszcze synomimem jakości.
Szkoda, że autor utonął w ostatnich latach w super-bohaterskim, przeciętnej jakości, sosie.

Offline Gazza

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 12:57:30 »
Szkoda (?), że nie ma wśród nas prowadzącego Image Comics Journal - może mielibyśmy "przecieki" od wydawców wokół czego im tam myśli krążą... ;)

Obyśmy więcej takich "problemów" mieli.
Ale dla mnie to jest problem. Ukazuje się fajny tytuł, ale wydawniczo jest potraktowany na "odwal się". Może FA to niewiele więcej niż fajne czytadło, ale komiks powinien być jako sztuka wizualna dopracowany i ergonomiczny, że się tak wyrażę. Etap - "byle jak, ale wydany" mamy mam nadzieję za sobą. Ciekawe czy Image w jakiś sposób kontroluje jakość wydań licencyjnych. Czy tylko sprzedać prawa i hulaj duszo....?
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Luty 2020, 13:01:24 wysłana przez Gazza »

Offline Łukasz

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 13:15:02 »
Szkoda (?), że nie ma wśród nas prowadzącego Image Comics Journal - może mielibyśmy "przecieki" od wydawców wokół czego im tam myśli krążą... ;)
Ale dla mnie to jest problem. Ukazuje się fajny tytuł, ale wydawniczo jest potraktowany na "odwal się". Może FA to niewiele więcej niż fajne czytadło, ale komiks powinien być jako sztuka wizualna dopracowany i ergonomiczny, że się tak wyrażę. Etap - "byle jak, ale wydany" mamy mam nadzieję za sobą. Ciekawe czy Image w jakiś sposób kontroluje jakość wydań licencyjnych. Czy tylko sprzedać prawa i hulaj duszo....?

Kto wie może on, to czyta ;)
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Gazza

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 13:22:49 »
Wiesz, czytać to nawet sam Tomek K. z Egmontu albo Alan Moore może, chodzi o czynny wkład w forum, dzielenie się wiedzą. Jeśli nawet czyta to może nic ciekawego do powiedzenia nie ma? ;)

Offline Łukasz

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 13:24:26 »
Wiesz, czytać to nawet sam Tomek K. z Egmontu albo Alan Moore może, chodzi o czynny wkład w forum, dzielenie się wiedzą. Jeśli nawet czyta to może nic ciekawego do powiedzenia nie ma? ;)

Może i ma, ale może nie chce mu się odpowiadać. ;).
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

ramirez82

  • Gość
Odp: Image Comics
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 16:42:12 »
Chce, czy nie chce, jak coś wie, to przecież nie może sobie tego pisać na forum.

Offline Death

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 19:45:19 »
Alan Moore podobno kiedyś odwiedzał to forum, ale jak przeczytał posty, że ktoś lubi Before Watchmen i serial HBO, to się obraził i usunął konto.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Global

Odp: Image Comics
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 23:21:55 »
Nie wiedzialem gdzie to wrzucic i czuje sie nieswojo odkopujac tak stary temat, ale nie wiem juz gdzie to wrzucic a ta informacja moze nie byc wystarczajaco ciekawa aby zakladac nowy temat.

https://bleedingcool.com/comics/printwatch-no-more-second-printings-from-image-comics/

Opoznienia blablabla, lancuchy dostaw blablabla, brakuje papieru blablabla, nie bedzie wiecej dodrukow komiksow.

Przypomnialo mi sie, ze musze zrobic zapas tekturek do komiksow ;).