Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292781 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #270 dnia: So, 16 Marzec 2019, 12:50:38 »
Kolekcje Avengers, X-men i Deadpool, mają jedną zasadniczą wadę spora część tomów będzie powtórką z tego co wydaje Hachette (WKKM, KSM), Egmont, Mucha lub wydawał TM-Semic i Mandragora. Szanse są na wszystkie 3, ale szczerze to obstawiam, że następną może być Deadpool prędzej niż Avengers czy X-men. Oczywiście nie liczę Spider-mana, bo on podobno za moment wyjdzie.
« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2019, 12:53:42 wysłana przez majkelus81 »

Odp: Hachette
« Odpowiedź #271 dnia: So, 16 Marzec 2019, 12:51:01 »
Jak oceniacie szanse na kolekcję Avengers w Polsce? Bo ja myślę ,że są spore :)

50% szans - wyjdzie albo nie wyjdzie

Offline Kamilo1979

Odp: Hachette
« Odpowiedź #272 dnia: So, 16 Marzec 2019, 12:55:55 »
TM-Semic i Mandragora dla mnie tonie są duble po tylu latach

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #273 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:01:21 »
Mandragora dla mnie tonie są duble po tylu latach
Dwa Essentiale X-men (czyli 54 zeszyty jak z pamięci piszę) to jest powtórka i to znaczna.

Offline Kamilo1979

Odp: Hachette
« Odpowiedź #274 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:03:53 »
Dla Ciebie są dla mnie nie

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #275 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:06:26 »
Zaraz ktoś powie, że tomy z WKKM też nie są, bo nie można ich kupić w normalnym obiegu, jeśli mamy tak to roztrząsać. Prawda jest taka, że będą to wznowienia komiksów już na naszym rynku wydanych.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #276 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:07:53 »
Kolekcje Avengers, X-men i Deadpool, mają jedną zasadniczą wadę spora część tomów będzie powtórką z tego co wydaje Hachette (WKKM, KSM), Egmont, Mucha lub wydawał TM-Semic i Mandragora.
Tak samo Egmont czy Mucha zapowiadają tytuły które już wcześniej były :) Teraz to już zawsze będą duble a kolekcje i tak są bardziej kierowane dla nowych czytelników. Jakoś przy Spider-Manie od Egmonty czy Astonishing X-Men siedziałeś cicho a teraz duble, duble, duble  ;D

Dwa Essentiale X-men (czyli 54 zeszyty jak z pamięci piszę) to jest powtórka i to znaczna.
Bez kolorów i mało kto ma :) Ja mam jednego i mi się nie chcę do tego wracać a w kolekcji chętnie bym przeczytał.
« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2019, 13:09:53 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #277 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:12:42 »
Bez kolorów i mało kto ma :) Ja mam jednego i mi się nie chcę do tego wracać a w kolekcji chętnie bym przeczytał.
Niech zgadnę Punishera? Wiesz ja miałem wszystkie poza Conanem i jakoś nie marudziłem kupując X-men Mroczna Phoenix z WKKM (którą i tak miałem też w kolorze od TM-Semica). Ale nie zakłamujmy rzeczywistości, że te kolekcje posiadają sporo wznowień, bo zachowujecie się tak jakby było inaczej.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #278 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:18:55 »
Niech zgadnę Punishera?
Przecież rozmawiamy o X-Men :) Ale Punishera też mam.

Ale nie zakłamujmy rzeczywistości, że te kolekcje posiadają sporo wznowień, bo zachowujecie się tak jakby było inaczej.
Piszą ci ludzie normalnie że dla nich TM-Semic, Mandragora czy tym bardziej Essentiale to nie duble a ty wyskakujesz z jakimś zakłamywaniem rzeczywistości.
« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2019, 13:27:05 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #279 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:25:50 »
Ocho, szykuje się stały fragment forumowej gry...

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #280 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:31:54 »
A ja napisałem wyraźnie o co mi chodzi. WKKM to też nie są "duble" w takiej sytuacji dla osób, które tych komiksów nie posiadają, bo nie można ich już nabyć normalną drogą.

Przecież rozmawiamy o X-Men :) Ale Punishera też mam.
Wybacz zrozumiałem, że masz tylko jednego Essentiala ogólnie. Stąd moje pytanie o to, który to.

Offline wonap

Odp: Hachette
« Odpowiedź #281 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:32:25 »
to ja unikalnie. Nie mam dubli, kolekcji Avengersow nie kupie;)

Offline ganor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #282 dnia: So, 16 Marzec 2019, 14:08:54 »
Jak oceniacie szanse na kolekcję Avengers w Polsce? Bo ja myślę ,że są spore :)

Patrząc na popularność filmów też stawiam, że ma większe szanse niż coraz mniej popularni X-Men. Wypuszczenie pierwszego tomu przy premierze filmu chyba pobiłoby popularność sprzedaży.  8) Swoją drogą wiadomo już jak ma wyglądać ta kolekcja?

Offline LordDisneyland

Odp: Hachette
« Odpowiedź #283 dnia: So, 16 Marzec 2019, 14:25:40 »
Tak patrząc na ofertę Hachette to najbardziej interesowałaby mnie kolekcja Iznoguda, na którą szans nie ma, zdaje się że Egmont szykuje wznowienia którychś tam części. Natomiast przeraża mnie myśl, że ktoś wpadnie na pomysł wypuszczenia u nas okołokomiksowej kolekcji "Wioska Asterixa"... :D
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #284 dnia: So, 16 Marzec 2019, 14:36:56 »
Nie chodzi czasem o wioskę Smerfów?



A tu wymarzona kolekcja Radefa  ;D



Mam polubiony na FB profil z tymi kolekcjami i mi to wszystko wskakuje :)