Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292640 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #255 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 15:53:26 »
Ja myślałem, że to będzie w końcu wszystko po kolei jak X-Men, jarałem się, a tu pocięte. Hatchette to są jednak mośki.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 15:59:33 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #256 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 15:54:28 »
Zresztą wystarczy spojrzeć na listę 41 dotychczas wydanych tomów na stronie Salvat:
https://www.salvat.com/spiderman-la-coleccion-definitva
Wielka Kolekcja Dubli Spider-Mana :D
Dla ciebie :) Jest pełno nowych czytelników którzy nawet WKKM nie zbierają a co dopiero TM-Semic. Ja tam bardzo chętnie przyjmę w takim wydaniu to co było w TM-Semic.

Ja myślałem, że to będzie w końcu wszystko po kolei jak X-Mena, jarałem się, a tu pocięte. Hatchette to są jednak mośki.
I 500 tomów  ;D

Online Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #257 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 15:59:58 »
A to nie będzie 500? :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Hachette
« Odpowiedź #258 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 16:11:30 »
No właśnie, sam Amazing to pewnie z 800 zeszytów, a gdzie reszta tych Spectacular, Peter Parker et censortes? Coś tam muszą przebrać, oby mądrze. Jeszcze lepsze jest twierdzenie, że stare komiksy nie będą się podobać nowym czytelnikom. Idą tym tropem na Ziemi już praktycznie nie istnieją ludzie, którzy oglądali "Metropolis" Fritza Langa.


Błąd logiczny, chodziło o tych którym się  podobało "Metropolis" a nie tych którzy oglądali. 
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 16:17:31 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline Antari

Odp: Hachette
« Odpowiedź #259 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:17:31 »
Ja liczę. Weźmy np. takie Ostatnie łowy Kravena - edycja TM-Semic miała lepsze tłumaczenie, kolory (te w WKKM to jakiś żart) i subiektywnie - papier lepiej oddający kolorystykę komiksów z tamtych lat.

100% mindset bazyla. A gdzie masz dostępne nowe Semici do kupienia? Jakaś księgarnia internetowa albo Empik sprzedaje? Albo Ruch? Może się pochwalisz tą wiedzą? Ale nie, lepiej blokować wydawanie tych historii dla nowych czytelników, bo jakiś tam procent komiksiarzy ma spróchniałe, pożółkłe zeszytówki z lat 90. A kupowanie używańców na allegro, przetłoczonych przez 5 województw niektórych tutaj nie kręci. Najlepiej oczywiście żeby wydał to Egmont ale z niektórymi historiami może się to nie udać więc kolekcja to furtka aby ponownie dostać materiał z Semików, który już dawno nie istnieje.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 18:19:15 wysłana przez Antari »

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #260 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:25:04 »
A jeszcze warto dodać, że w ostatnich latach zeszyty TM-Semic osiągają jakieś kosmiczne ceny na allegro.  :-\ Pamiętam jak gdzieś w 2011 roku skupowałem sporo różności, to za zeszyt w dobry stanie 8-10 zł to był standard.

Odp: Hachette
« Odpowiedź #261 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:27:53 »
  Nie obrażając nikogo, ale zgadzam się poniekąd z Antarim. Został mi prawie cały komplet Batmanów z Tm-Semica i z wielką chęcią kupiłbym całość ponownie w nowym, porządnym, niepociętym wydaniu w tomach zbiorczych. Dla mnie nowe wydania tego co się ukazało w TM-Semic to żadne duble.

Offline amsterdream

Odp: Hachette
« Odpowiedź #262 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 19:23:29 »
Ale nie, lepiej blokować wydawanie tych historii dla nowych czytelników, bo jakiś tam procent komiksiarzy ma spróchniałe, pożółkłe zeszytówki z lat 90

W jaki sposób blokować? Aż takiej mocy sprawczej to ja nie mam.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 20:14:52 wysłana przez amsterdream »

sum41

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #263 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:44:29 »
Napewno zgodze sie z kolega ze okladki sa paskudne, powycinane postacie rzucone na jakies kolorowe tlo,porazka...
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2019, 14:51:56 wysłana przez admin »

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Hachette
« Odpowiedź #264 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 23:37:10 »
Hmm... strona kolekcji znowu działa. Nawet rok w stopce zaktualizowali na 2019.
http://avengerscollection.hachettepartworks.com/



JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #265 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 07:03:43 »
No to jajca  ;D Pewnie przy premierze filmowej będzie oficjalny start.

To nasze Hachette ma teraz trochę Marvela do wyboru:

Spider-Man
Deadpool
Avengers
X-Men (jak Avengers rusza to to tym bardziej)

Przy takiej ilości to mogą mieć i 3 kolekcje Marvela (i przebiją Egmont) bo lata nie będą czekać na odpalenie  :)

To tym bardziej nudźcie ich tam o X-Men  ;D
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2019, 07:14:37 wysłana przez JanT »

Offline eridraven

Odp: Hachette
« Odpowiedź #266 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 11:21:03 »


To tym bardziej nudźcie ich tam o X-Men  ;D

WKKM niech dokończą a nie urywają mi tutaj tak bez paru tytułów :P
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #267 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 17:07:57 »
Hatchette i tak ma gdzieś co do nich piszecie i zawsze odpowiada formułkami, że wezmą coś pod uwagę.

EEEE - bez takich mi tu. Po powtórzeniu Punishera z SBM, miał się też powtórzyć Deadpool. Napisałem maila i się nie powtórzył. Czyli Hachette czasem reaguje na apele.

I proszę by Antari przestał wycierać sobie buzię mną. Ja nie uważam nowych wydań historii z TM Semica za duble. One były wydane dawno, na miękko i wydanie kolekcyjne to nie jest to samo. Dokupiłem i Ostatnie Łowy Kravena i Czarny Kostium i z WKKDC wziąłem Śmierć Supermana. Inna rzecz że nie miałem wcześniej tych Tm Semiców, bo komiksy kupowałem dopiero od 94 a Semici od 97. Ale to szczegół. :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2019, 17:46:59 wysłana przez Bazyliszek »

Offline eridraven

Odp: Hachette
« Odpowiedź #268 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:18:46 »
To napisz, żeby wydali jeszcze wszystkie NIEduble z listy brytyjskiej ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Kamilo1979

Odp: Hachette
« Odpowiedź #269 dnia: So, 16 Marzec 2019, 12:43:37 »
Jak oceniacie szanse na kolekcję Avengers w Polsce? Bo ja myślę ,że są spore :)