Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292709 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

John_

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #210 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 00:55:19 »
Nie rozumiem po co miałyby powstawać kolekcje takich mang jak DB, Naruto, czy Bleach, skoro to całościowe historie które od lat za dobrą cenę są dostarczane od JPF. Nie do każdej franczyzny pasuje idea kolekcji. Najlepiej się ona sprawdza przy ogromnych markach jak Marvel czy DC, gdzie faktycznie jest z czego czerpać by czytelnik widział w tych historiach sens. A co do zachcianek, to ja chciałbym kolekcję Star Treka i Dredda, TMNT, bo z tego łatwiej ukręcić kolekcję.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #211 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 06:53:19 »
@UP
Taka sama sytuacja była z Thorgalem a mimo wszystko zrobili z nim kolekcję, wydali i sprzedali nieźle, skoro była przedłużana. Magia panoramy, którą chce mieć sporo ludzi. :)

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #212 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 07:06:12 »
Nie rozumiem po co miałyby powstawać kolekcje takich mang jak DB
DB od Hachette: Większy format, część pokolorowane, mniej tomów :) A po co powstała kolekcja Thorgala z mniejszymi tomami i drożej?  :)

A co do zachcianek, to ja chciałbym kolekcję Star Treka i Dredda, TMNT, bo z tego łatwiej ukręcić kolekcję.
Star Trek ma Eaglemoss https://en-gb.eaglemoss.com/hero-collector/star-trek/star-trek-graphic-novel-collection To może by się przyjęło.

Judge Dredd ma Hachette https://hachettepartworks.com/judge-dredd-the-mega-collection To by się raczej nie przyjęło.

TMNT w Czechach miała być ale chyba nie ruszyła oficjalnie:



Nie wiem czy by się przyjęło  :)

Magia panoramy, którą chce mieć sporo ludzi. :)
Dragon Ball nie ma panoramy :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 07:33:01 wysłana przez JanT »

John_

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:17:38 »
A czy Thorgal nie debiutował w Anglii?

sum41

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:21:18 »
Z tych 3 kolekcji obstawiam ze TMNT najbardziej by sie przyjęła :)

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #215 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:26:38 »
Tez obstaeiam, ze jako jedyna mialaby szanse na przyjecie. DB jest za to pewniakiem. Mowimy o rynku polskim.
Piękno jest w oczach patrzącego.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:30:36 »
Bardziej Star Trek bo ma u nas duży fanbase.

Offline Murazor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #217 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:35:34 »
Osobiście nie znam nikogo kto lubi/jest fanem Star Treka, a Star Warsów pełno, bo są na topie teraz. Też mi się wydaję, że DB szło by pięknie.

Te Żółwie zbierały to co fanta zaczęła? Czarno białe wydanie ultimate collection?

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:38:10 »
Ja mam właśnie sporo znajomych od Star Treka (jeden ma nawet DB :) )
Te Żółwie zbierały to co fanta zaczęła? Czarno białe wydanie ultimate collection?
Nie wiem. W ogóle jak szukałem tej (niedoszłej) kolekcji to wszędzie mi Fanta wskakiwała :)

NSC pisali że może coś będzie więcej z żółwiami jak się dobrze sprzeda Bodycount.

Offline Crono

Odp: Hachette
« Odpowiedź #219 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 08:55:16 »
DB to byłby hit. Dragon Ball Super i manga Jaco (z uniwersum DB) były najlepiej sprzedającymi się mangami w 2018 r. z wydawnictwa JPF. Zresztą, manga DB do dziś jest najlepiej sprzedającą się pozycją tego wydawnictwa w historii (kilkanaście lat temu była wydawana jako dwutygodnik!). Zobaczcie grupy na FB, różne fora i strony internetowe. DB ma w naszym kraju naprawdę wielu fanów. Ludzie robią sobie tatuaże z postaciami z DB, zbierają figurki, grają w karcianki, na Pyrkonie też jakiś panel jest poświęcony tej marce. Nie wierzę, że wydanie tej mangi w powiększonym formacie, z kolorami nie znalazłoby nabywców. Nie wiem tylko jak tam kwestie licencji, bo ponoć z Japończykami ciężko się porozumieć.

Offline wonap

Odp: Hachette
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 09:05:49 »
niech będzie ale wolę coś innego bo to już wszystko czytałem;)

Offline Crono

Odp: Hachette
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 09:10:42 »
niech będzie ale wolę coś innego bo to już wszystko czytałem;)
Mnie kolekcja DB się podoba, ale to X-men brałbym w pierwszej kolejności (a nie żadne pająki czy inne ustrojstwo:). Może kiedyś...

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:29:51 »
Ten Mutant Massacre part 1 to chronologicznie tom 25:



Ktoś jeszcze ma obawy że będzie cały Claremont?  :) Przypominam że vol 1 1-66 jest osobno w prenumeracie premium.

Dawać to jak najszybciej  :) Ale się kurde jaram  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 10:33:16 wysłana przez JanT »

Offline robbirob

Odp: Hachette
« Odpowiedź #223 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:32:49 »
Jaram się jak mały dzieciak :) A teraz tym bardziej.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 12:00:22 wysłana przez admin »

Offline U.F.O

Odp: Hachette
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:44:33 »
Tia, tylko może być tak ze tomy w prenumeracie 'premium' nie wystartują, podobnie było w WKKDC, wydali jedynie Kryzys Tożsamości, nie sprzedał się i więcej już nie wydawali. Z drugiej strony, niby tylko dla prenumeratorów, sam nie wiem ;)