Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 294782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John_

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 18:53:41 »
Na pewno coś wymyśla w kontekście panoramy.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 23:22:12 »
Jeśli będzie się sprzedawał to czemu nie, tylko dobrze by było jakby tomy można było ułożyć chronologicznie i zgrywała by się panorama, tak jak to teraz jest w przypadku Transformers i Conanie.

Wreszcie Mikel zaczął się hamować i nie mówi, że to jest niepotrzebne, lub że zaraz się skończy. :) Bardzo mi się podoba jego odmiana w postach o Kolekcji.

Gdyby wyszła Kolekcja Deadpoola po polsku, to ja niestety miałbym ją poszatkowaną. Teraz ciągnę 5 Kolekcji na raz i nie dałbym już po prostu rady sprzedawać ze stratą wydań Egmontu i kupować drożej kolekcyjnych. Ale w tym dostępnym spisie jest wiele tytułów których u nas nie było - prawdziwe Deadpool Begins, Deadpool & Cable różne mini historie. To jest to co lubię.

Natomiast Spider-Mana brałbym wszystko jak leci. To mój ulubiony bohater Marvela z miłością wrośnietą we mnie od czasów TM Semic. Najwyżej pominąłbym duble z WKKM a resztę wziął.
Oczywiście Dredda też bym brał wszystko (America za 15 zł ehhh :D ).

Offline arczi_ancymon

Odp: Hachette
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 23:52:47 »
Gdzie można zobaczyć jak wygląda ta kolekcja Spider-Mana? Nie mogę w internetach znaleźć.

JanT

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 23:59:37 wysłana przez JanT »

Offline wonap

Odp: Hachette
« Odpowiedź #79 dnia: So, 09 Marzec 2019, 03:57:39 »
Dragon Ballem tera! :P a nie jakieś martwe baseny



oby nie bo w zeszlym roku kupilem wszystie 42 tomy i teraz Dragon Ball Super. Wszystko dostępne na rynku

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #80 dnia: So, 09 Marzec 2019, 04:08:35 »
Taaak, dawać fajne wydanie DB, ts seria zasluguje na nie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #81 dnia: So, 09 Marzec 2019, 06:02:50 »
To ja tylko powiem, że w przypadku kolekcji Spider-mana tam nie ma identycznych wydań zbiorczych jak w WKKM. Jest to trochę przemodelowane i tomy które były wcześniej, są najczęściej dzielone na dwa, ale z dodatkową zawartością, więc nie da się mieć ciastko i zjeść ciastko.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #82 dnia: So, 09 Marzec 2019, 07:33:49 »
W Hiszpańskiej wersji ostatnie Łowy Kravena mają taką samą zawartość co w WKKM. Marvel Team-Up Claremonta ma mniej o 2 zeszyty bo tylko 59-68.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #83 dnia: So, 09 Marzec 2019, 07:41:08 »
W Hiszpańskiej wersji ostatnie Łowy Kravena mają taką samą zawartość co w WKKM.
Mnie te różnice trochę dziwią, tym bardziej, że większość jest taka sama. Zawsze to może być też błąd w opisie w którejś z kolekcji.
Marvel Team-Up Claremonta ma mniej o 2 zeszyty bo tylko 59-68.
Które mogą znaleźć się w innym tomie, bo nie znamy kompletu zawartości wszystkich tomów.
« Ostatnia zmiana: So, 09 Marzec 2019, 07:48:29 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #84 dnia: So, 09 Marzec 2019, 08:08:32 »
Mnie te różnice trochę dziwią, tym bardziej, że większość jest taka sama. Zawsze to może być też błąd w opisie w którejś z kolekcji.
Nie ma błędów bo sprawdzałem na YT.

Które mogą znaleźć się w innym tomie, bo nie znamy kompletu zawartości wszystkich tomów.
Patrząc chronologicznie to już nie będzie.

05.(The Amazing Spider-Man #129, #143-150)
06.(Marvel Team-Up #41-47, Marvel Two-In-One #17)
07.(Marvel Team-Up #59-68)
08.(The Amazing Spider-Man #194-200)
09.(The Amazing Spider-Man #224-227, #229-230)
10.(The Amazing Spider-Man #231-237)

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #85 dnia: So, 09 Marzec 2019, 08:09:28 »
OK, dobra śledcza robota.

Offline Red Fury

Odp: Hachette
« Odpowiedź #86 dnia: So, 09 Marzec 2019, 08:12:22 »

Zastanawiam się czy Hachette tłumaczy WKKM z hiszpańskiego ( a nie z angielskiego) bo wydaje mi się (zwłaszcza sądząc po obrazkach z Daredevila), że jest to wydanie hiszpańskie. Ale oczywiście mogę się mylić.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #87 dnia: So, 09 Marzec 2019, 08:26:10 »
Nawet z niemieckiego ciężko by znaleźć jakichś tłumaczy komiksów do tych polskich wydawnictw. A z hiszpańskiego to już by było bardzo trudno. Tak mi się wydaje.

Śmierć Jane de Wolf - na ten tom czekam. Ale Zmysły też wezmę, mimo że są trochę przepsychologizowane.

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #88 dnia: So, 09 Marzec 2019, 10:08:35 »
Nawet z niemieckiego ciężko by znaleźć jakichś tłumaczy komiksów do tych polskich wydawnictw. A z hiszpańskiego to już by było bardzo trudno. Tak mi się wydaje.
A z jakiego języka przez lata tłumaczyli artykuły i część komiksów w KD? Nie wspomnę, że Giganty to w 95% przekłady z włoskiego.

Odnośnie tłumaczeń z hiszpańskiego. Ponoć, ponoć, chodzi taka plotka, że kolekcja SW od Deagostini jest tłumaczona z hiszpańskiego.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Hachette
« Odpowiedź #89 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 23:52:54 »
O proszę! Ciekawe czy ruszy w UK?? Ja bym chętnie zobaczył taką kolekcję w Polsce

https://www.xmenessentialcollection.com/