Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 294882 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online OokamiG

Odp: Hachette
« Odpowiedź #540 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:23:11 »
Kolekcja niewypałów to też ciekawy pomysł."Totalna bomba. Pierwszy numer jedyne 9,99"

Offline Cypher

Odp: Hachette
« Odpowiedź #541 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 12:28:41 »
Zwłaszcza, że konkurencja wydawała już czołgi i to od razu w wydaniach zbiorczych.
Konkurencja to wydała DeLoreana, który kasuje wszystkie czołgi, zawsze można zrobić skok w czasie i wszystko posprzątać.  8)

Offline LordDisneyland

Odp: Hachette
« Odpowiedź #542 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 15:22:35 »
...potem wracasz i okazuje się, że Ziemię we władanie objęły gigantyczne świnki morskie.

Been there , done that :D
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #543 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 21:36:14 »
Oby nie tyle [trzeba czekć na Kolekcję Spider-Mana], co na kolekcję Lucky Luke'a.

Serdecznie przepraszam. Moja wina, że nie wyszła. Tak to jest, jak nie posyłam komiksów w Polskę - testy kończą się niestety niewypałem i brakiem restartu. To samo stało się z ich Asterixem i Literaturą w komiksie.

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #544 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 21:49:32 »
Cytuj
Serdecznie przepraszam. Moja wina, że nie wyszła. Tak to jest, jak nie posyłam komiksów w Polskę - testy kończą się niestety niewypałem i brakiem restartu. To samo stało się z ich Asterixem i Literaturą w komiksie
Kurna Bazyl pogromiłeś więcej kolekcji niz Egmont   :o ::) Jak mogłeś :D

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #545 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:26:33 »
Serdecznie przepraszam. Moja wina, że nie wyszła. Tak to jest, jak nie posyłam komiksów w Polskę - testy kończą się niestety niewypałem i brakiem restartu. To samo stało się z ich Asterixem i Literaturą w komiksie.
Chcesz powiedzieć, że Hatchette jest tak głupie, że dopiero jak oszukasz ich badanie rynku to wydają komiksy które potem przynoszą zyski? Co za janusze biznesu...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #546 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:28:31 »
Nie myl oszustwa z intensywną promocją. Wiadomo przecież, że Hachette daje dobre ceny, więc oszczędza na innych działach. Trzeba im pomagać z całych sił.

Offline Hans

Odp: Hachette
« Odpowiedź #547 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:31:05 »
A ja bym zobaczył z chęcią kolekcję mistrzów komiksu:
- Belgijskiego
- Francuskiego
Z fajnie dobranymi pozycjami i fajną panoramą.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #548 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:32:15 »
Ale ty zakłamujesz ich wyniki sprzedażowe, bo oni oceniają ile się sprzedaje w danym regionie. A więc jeżeli oni podejmują decyzje na zakłamanych wynikach, a gdyby nie były zakłamane to by nie wydali komiksu który potem by im przynosił takie kokosy jak mówisz, to znaczy, że są zwyczajnie głupi, czy jak kto woli - januszami biznesu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #549 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:56:49 »
To jednak trzeba przyznać Hachette - przez 7 lat nie przerwali WKKM. Więcej - nie przerwali Thorgala, nie przerywają Sbm, a jeszcze zaczęli Conana i Transformers. A może w sierpniu będzie jeszcze jakiś jeszcze teścik. To się chwali w polityce tego wydawnictwa.

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #550 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 23:34:31 »
a może coś jeszcze przerwą
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #551 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 23:49:19 »
To jednak trzeba przyznać Hachette - przez 7 lat nie przerwali WKKM. Więcej - nie przerwali Thorgala,
Ale i też go nie dokończyło :)

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #552 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 08:15:17 »
Ale i też go nie dokończyło :)
Ale za to wydali Szninkla i Skargę a teraz np ten pierwszy chodzi po 600 zł i prędko tańszego wydania nie będzie  ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #553 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 09:10:08 »
Skarge też wydali? Myślałem, że tylko Yansy i Szninkla...

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #554 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 09:13:17 »