Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ktosiek

  • Gość
Hachette
« dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 07:43:38 »

Bo co z tego, że Studio Lain wydaje tego Dredda, z którym chciałbym się może zapoznać, skoro nie może zapewnić ceny egmontowej, bo nie ma takiego zaplecza, czy mocy produkcyjnych.

Spokojna głowa, prędzej, czy później Dredd pojawi się w kolekcji Hachette.  Póki co wszystkie obecne kolekcje Hachette to "kury znoszące złote jajka", więc to tylko kwestia czasu jakie kolejne dostaniemy.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 07:48:59 »
Tak jak "Wielka Literatura w Komiksie"  ;D Jakby miał być Dredd to już by go dawno testowali. Niedługo będzie co innego  :) A że kolekcje komiksowe im dobrze idą to wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń reklam kolekcji które ruszały na początku roku https://www.youtube.com/channel/UCb-WwrdDkdS70hpAM-x8Hqw

Świat Emocji - 263  tys.
Transformers 907 tys.
Jeep - 268 tys.

 :)

Można przenieść do jakiegoś tematu o kolekcjach.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 07:59:26 wysłana przez JanT »

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 07:53:43 »
Tak jak "Wielka Literatura w Komiksie"  ;D Jakby miał być Dredd to już by go dawno testowali. Niedługo będzie co innego  :)
Myślałem, że jesteś na tyle bystry by wywnioskować o jakie kolekcje mi chodziło :)  (WKKM,SBM,Conan,Transformers)

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:05:16 »
i obok Luky Luke, Asteriksa i Kapitana Klossa

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:05:58 »
Dredda u nas nie będzie. Ciągle pojawiają się nowe kolekcje i będą czerpać z tych z większym potencjałem. Dredd ma malutki potencjał u nas i dystrybucja jaką ma obecnie od Ongrysa i SL jest w zupełności wystarczająca jak dla niego.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:06:43 »
Wiem dobrze o jakie kolekcje ci chodziło ale Dredda już można stawiać obok "Literatury"  :) 

Tylko, że Dredda można też stawiać obok superhero :) Z tym wyświetleniem reklam kolekcji Hachette to piękny przykład podałeś.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:10:02 »
Tylko, że Dredda można też stawiać obok superhero :)
?? Czy ty kiedykolwiek czytałeś Dredda? To że miał crossover z Batmanem i Lobo nie znaczy, że to jest SH.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:10:19 »
Dredda u nas nie będzie. Ciągle pojawiają się nowe kolekcje i będą czerpać z tych z większym potencjałem. Dredd ma malutki potencjał u nas i dystrybucja jaką ma obecnie od Ongrysa i SL jest w zupełności wystarczająca jak dla niego.
Podobno transformersy to komiksy dla dzieci i nikt u nas tego nie będzie kupować, a jak wyszło w kolekcji to się okazało, że jednak jest wielkie zainteresowanie. U mnie w Empiku nigdy nie miałem problemu z żadnymi kolekcjami, a transormersów udało mi się kupić tylko pierwszy tom.
Thorgal wydaje Egmont, a jakoś wypuścili w kolekcji to równie dobrze mogą wydać Dredda.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:14:54 »
Ktosiek, nie porównuj Transformersów do Dredda. By uświadomić Ci jaka jest różnica spójrz na wyniki box office filmów - Dredd mimo bycia świetnym filmem, lepszym od wszystkich Transformersów razem wziętych to zarobił na całym świecie 35 milionów dolarów. Transformersi zarabiają ponad miliard. Teraz już rozumiesz?
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 08:21:10 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:15:01 »
?? Czy ty kiedykolwiek czytałeś Dredda? To że miał crossover z Batmanem i Lobo nie znaczy, że to jest SH.
Nie oglądałem tylko obrazki...
Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Nie napisałem, że Dredd to superhero tylko, że można stawiać Dredda obok superhero.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:21:09 »
By uświadomić Ci jaka jest różnica spójrz na wyniki Box Office filmów - Dredd mimo bycia świetnym filmem, lepszym od wszystkich Transformersów razem wziętych to zarobił na całym świecie 35 milionów dolarów. Transformersi zarabiają ponad miliard. Teraz już rozumiesz?
Pełna zgoda z tym co napisałeś. W moim porównaniu chodziło wyłącznie o to, że ludzie z góry uważali że kolekcja transformersów u nas nie wypali, podobnie może być z Dreddem. Hachette widzi pieniądz w kolekcjach i póki się im sprzedają będą wydawać kolejne.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:22:06 »
To chyba jakieś inne forum czytałem, bo tutaj większość była pewna, że wypali, w tym i ja. I H będzie wydawało kolejne kolekcje, tyle, że nie Dredda.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:24:30 »
To chyba jakieś inne forum czytałem, bo tutaj większość była pewna, że wypali, w tym i ja. I H będzie wydawało kolejne kolekcje, tyle, że nie Dredda.
Nie tylko na forum ludzie się udzielają. Mało heheszków było na fb grupach o transofrmersach? Z Conanem było podobnie, że nie wyjdzie z fazy testu... 

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:26:13 »
W wiedzę osób z FB nie wnikam bo rzadko się na FB udzielam, niemniej teraz dostajesz informacje od forum, a to jak widzisz jest lepiej poinformowane. Dredda nie będzie, jest kolejka kolekcji z większym potencjałem sprzedażowym.
Piękno jest w oczach patrzącego.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:27:47 »
Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Nie napisałem, że Dredd to superhero tylko, że można stawiać Dredda obok superhero.
Nie. Nie wiem co ty przeglądałeś, ale polecam kupić pierwszy tom Kompletnych Akt. Myślę, że lektura, czy samo oglądanie ilustracji szybko zweryfikuje twoje zdanie.
Z Conanem było podobnie, że nie wyjdzie z fazy testu... 
Z Conanem tym z kolekcji jest tak, że nie tylko go komiksiarze kupują, to wychodzi poza ten krąg. Przy czym na fb wiele razy spotkałem się ze sporą ignorancją kolekcji z Conanem, a zachwycaniem się tym co wydał Egmont.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 08:31:54 wysłana przez majkelus81 »