Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 295542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: Hachette
« Odpowiedź #990 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 13:47:27 »
Przecież wydano całość głównej serii. Nawet dodano w Polskiej wersji tom8, który gromadzi różne poboczne historyjki a z tego co wiem w library edition oryginalnie nie ma nawet 8 tomu, więc to dobra wola Egmontu.

Z serii pobocznych wydają też  B.B.P.O, które jest najbardziej jakościową pozycją z tych wszystkich pobocznych odprysków. Cała reszta jest  czystym skokiem na kasę i nie jest to fabularnie potrzebne do zrozumienia całości. Kompletnie nie widzi mi się zawalanie rynku czymś takim. Już wchodzenie w "Sandman uniwersum", które jest zwykłym odcinaniem kuponów od pracy Gaimana to strata kasy.

Do tego "Hellboya" wydano u nas w tak eleganckim formacie, że przecież wydanie z kolekcji wypadło by przy tym blado.

BTW Dlaczego Egmont ma się zwijać po jakimś końcu kolekcji z ofertą sh? Przecież sami też zrobili sobie markę, niskim cenami Marvel now i DC Rebirth. Do tego jak wydają coś w softcoverze, albo hardoverze to chociaż robią to od początku do końca. Tymczasem kolekcje, to takie wycinki z konkretnych runów. Przecież tych rzeczy w ogóle nie idzie czytać z przeświadczeniem, że się pozna jakiś rozdział uniwersów od a do z. No chyba, że wydają rzeczy pokroju Marvels, Nowej granicy, Sprawiedliwości czyli albo historie na jeden tom, albo alternatywne rzeczywistości.
« Ostatnia zmiana: Pn, 21 Wrzesień 2020, 13:54:38 wysłana przez Pan M »

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #991 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 14:07:35 »
Ja z sentymentem wspominam czasy, gdy Egmont wydawał komiksy z DC. Do dziś nie mogę odżałować, że przestali wraz z końcem WKKDC.

Mi Thorgali najbardziej żal...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mruk

Odp: Hachette
« Odpowiedź #992 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 11:49:43 »
Tak jak dalej wydaje komiksy Star Wars po zakończeniu De Agostini.

Nie mówiąc już o Lucky Luke'u!

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #993 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 18:19:50 »
Nie ma czasu na komiksy: https://kolekcja-romanse.pl/

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #994 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 19:30:38 »
up
Widocznie do boku wpłynęło więcej próśb o romansidła niż o komiksy  ;)

Odp: Hachette
« Odpowiedź #995 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 19:34:07 »
już chciałem zamawiać, ale nie ma panoramy więc odpuszczam temat

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #996 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 22:17:39 »
Książki jesienią, X-Meni w styczniu.

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #997 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 22:30:49 »
a Spider kiedy ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #998 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 23:06:43 »
Ksiazki na jesien, bo dluzej sie czyta. A wiadomo, ze mamy strasznie dlugie jesienne wieczory. Wiec dlatego ksiazki, bo w jeden/dwa wieczory mozna ja skonczyc. A jak wieczory bylyby krotsze, to taka ksiazke czyta sie nawet z 5 wieczorow.
A jak dni beda dluzsze to komiksy. Bo komiksy czyta sie w jeden wieczor. A jak wieczor dlugi to i nawet z dwa komiksy by sie przeczytalo, a tak wyglada, ze kazdy komiks czyta sie tak samo dlugo jak ksiazke (tzn. wieczor lub dwa wieczory).

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #999 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 23:44:35 »
Sprawa się skomplikuje jak zlikwidują zmianę czasu, ale pewnie wtedy będą same komiksy wydawać, wiadomo wieczory nie będą taka długie jak teraz, nikt im książki nie kupi, żeby czytać przez 5 wieczorów, nie mówiąc już o całej kolekcji książek. Ile to wieczorów będzie trzeba żeby to wszystko przeczytać, aż strach pomyśleć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1000 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 20:01:16 »
Dzieci w długie wieczory także lubią sobie poczytać i dodatkowo uczyć się czytać dzięki fajnym gadżetom: https://opowiadajki.pl/
« Ostatnia zmiana: Pn, 26 Październik 2020, 20:03:22 wysłana przez vision2001 »

Offline picemi

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1001 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 20:45:19 »
Posiada ktoś taki bajer jak zdjęcie wszystkich grafik z kolekcji thorgala z przyporządkowaniem do konkretnego tomu ?

Online michał81

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1002 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 18:16:38 »
Kolejna kolekcja DC (w UK), ale tym razem od Hachette

DC HEROES AND VILLAINS COLLECTION





Pierwsze 4 tomy to
1. Batman: Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem
2. Harley Quinn: Miejska gorączka
3. Superman: For the man who has everything
4. Wonder Woman: Down to Earth (cześć runu Grega Rucki)

https://www.previewsworld.com/Article/247552-DC-Heroes-and-Villains-Collections?fbclid=IwAR0fMTkGzs0TlYJhfpxrVZ6aeQd4uHE_-7OpojO76GjaCiSVegrpw1sNvlo
« Ostatnia zmiana: Wt, 01 Grudzień 2020, 18:20:51 wysłana przez michał81 »

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1003 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 19:20:00 »
Jak już pisałem - haszetowy Salvat wydaje Kolekcję Batmana w Hiszpanii. Zatem i nasze Hachette mogłoby wydawać DC w Polsce. Tylko z racji zachowania Egmontu nie będzie tego robić, bo nie chcą kopać się z koniem.

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1004 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 19:30:35 »
Przecież już była jedna kolekcja z DC  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój