Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292666 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nawimar III

Odp: Hachette
« Odpowiedź #735 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 21:33:41 »
Kadet: "ale i ona przegrała z trabantem"
 
Leżę i turlam się ze śmiechu  ;D  Bo smutne to acz śmieszne  :D

Odp: Hachette
« Odpowiedź #736 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 21:41:30 »
Ja jestem ciekaw ile ludzi kupuje te kolekcje Trabantów czy inne wioski smerfów, że Hachette się opłaca to ciągnąć. Nie trzeba znać zaawansowanej matematyki żeby obliczyć że ostateczny efekt jest ładne kilkadziesiąt razy przepłacony.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #737 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 21:47:26 »
Nie wiem czy nie taniej byloby kupic prawdziwego trabanta z przyczepa, niz ten model w czesciach od Hachette :D

To samo. Przecież za kwotę całej Kolekcji Malucha można by sobie kupić prawdziwego malucha i prawdziwą Niewiadówkę. To samo z polonezem czy fiatem. Też nie rozumiem ludzi zbierających części takich Kolekcji na jeden model. Samochody, ciężarówki, autobusy PRLu po jednym modelu na numer są ok. Ale takie coś to absurd  w moich oczach. Ale modelarze są jeszcze dziwniejsi niż komiksiarze.

A i jeszcze news dnia w związku z nową Kolekcją.
Po zaledwie 8 latach od startu WKKM, Hachette Polska założyło swój oficjalny profil na facebooku. Wchodźcie i piszcie o Kolekcję Spider-Mana. :)
https://www.facebook.com/Kolekcja-Hachette-104348788017677/
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Sierpień 2020, 21:52:21 wysłana przez Bazyliszek »

Online misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #738 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 23:21:15 »
Ja jestem ciekaw ile ludzi kupuje te kolekcje Trabantów czy inne wioski smerfów, że Hachette się opłaca to ciągnąć.
Jestem przekonany że całkiem sporo i rodzice kupują takie rzeczy dzieciakom byle tylko w telefonach nie siedziały. Co prawda dzieciaki mają na to wywalone, ale dla H. nie ma to żadnego znaczenia. No i klientela mniej roszczeniowa z reklamacjami i terroryzowaniem BOKu ;)

Offline MarcusSz

Odp: Hachette
« Odpowiedź #739 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 23:28:18 »
To samo. Przecież za kwotę całej Kolekcji Malucha można by sobie kupić prawdziwego malucha i prawdziwą Niewiadówkę. To samo z polonezem czy fiatem. Też nie rozumiem ludzi zbierających części takich Kolekcji na jeden model.
Pewnie gdyby kupili czy to normalnego Fiata czy Malucha, kiepsko by je było postawić na np. regale czy komodzie by goście podziwiali  ;)

Offline OokamiG

Odp: Hachette
« Odpowiedź #740 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 23:34:50 »
Dla chcącego nic trudnego.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #741 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 08:04:38 »
Przecież ten trabant to mega ramota. Dali by coś 2000+  ;) Już nawet padło "oficjalne" info że takie kolekcje sprzedają się lepiej od komiksowych.

One Piece może być blokowane tak samo jak Dragon Ball czy Naruto. Ktoś chyba ma prawa do tego u nas.

Zapytałem o komiksy zanim ich Bazyl zasypie wiadomościami :) "Dzień dobry. Komiksy to ważny dział naszej firmy. Nieustannie pracujemy nad próbami rozbudowania naszego portfolio - także komiksowego!
Proszę nas obserwować 🙂"

Te próby to walki z Egmontem  ;D
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Sierpień 2020, 08:17:18 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #742 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 08:10:59 »
Dla chcącego nic trudnego.

Boże... co za marnotrawstwo miejsca. Tam by weszło kilka regałów na komiksy :(

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Hachette
« Odpowiedź #743 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 11:12:51 »
Conan na końcówce, to może coś pomyślą o następnej kolekcji?

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #744 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 13:36:12 »
Restart Thorgala niby ma być. Jak się Spider nie udał a Deadpoola może blokować Egmont to nie ma nic do wydania.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Hachette
« Odpowiedź #745 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 13:45:19 »
Jeszcze na AvP, X-Men, Avengers były próby. Ale skoro w UK nie ruszyło, to u nas nawet na test słabe szanse. Dreed i 2000AD raczej marne szanse w PL. Chyba, że jeszcze coś innego wymyślą i wypuszczą.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #746 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 13:47:56 »
Ja myślę, że jest duża szansa na to, że Spider się jeszcze pojawi, ale po wygaśnięciu Conana i Superbohaterów Marvela.
Piękno jest w oczach patrzącego.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #747 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 13:52:13 »
Jeszcze na AvP, X-Men, Avengers były próby. Ale skoro w UK nie ruszyło, to u nas nawet na test słabe szanse.
Jak już było wiadomo że kolekcja X-Men nie ruszy w UK to później były testy we Francji i gdzieś tam jeszcze (które też się nie udały) więc może jest możliwość wydania tej kolekcji u nas jak nie ma swojego "pierwowzoru" X-Men jakieś tam szanse by miały :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Sierpień 2020, 13:54:40 wysłana przez JanT »

Offline Teli

Odp: Hachette
« Odpowiedź #748 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 14:02:57 »
A może po prostu zaczniemy powoli żyć z faktem że komiksowe WOW na Marvelovskie SH zaczęło powoli przemijać gdzieś po premierze End Game. Filmy były główną przynętą na nowych czytelników. Tymczasem z balonika zaczęło już uciekać powietrze wywołane chwilowym brak MCU w popkulturze (TK blokuje Disney'a ;) ).

Może po zakończeniu tej całej koronamalarii coś się ruszy w biznesie ale bez wsparcia ze strony kinematografii średnio widzę start nowej kolekcji SH. Zresztą rok czy dwa postu w tym temacie też może być odświeżający. Skończy się SBM, Conan i TF to pewnie dostaniemy coś nowego... może nawet nyskę :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #749 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 14:05:09 »
A może po prostu zaczniemy powoli żyć z faktem że komiksowe WOW na Marvelovskie SH zaczęło powoli przemijać gdzieś po premierze End Game.

Tego nie wiem, bo nie znamy wyników sprzedaży Egmontu z tego okresu. Patrząc, że wciąż sporo wydają, powiedziałbym, że przesadzasz.