Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #570 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:03:22 »
Dlatego ja w dniu premiery zamawiam na empik.com z odbiorem w salonie i za dwa dni odbieram.
Gorzej, kiedy możliwość dostawy jest zablokowana, bo ludzie nie odbierają przesyłek  :(. Ja miałem taką sytuację przy pierwszej cz. Galaktycznej burzy i ostatecznie zamówiłem w Kiosk online. A oni po paru dniach mi napisali, że z powodu braków (oczywiście leżących po stronie dostawcy, czyt. wydawcy) musieli anulować mi zamówienie  >:(. Ostatecznie odpuściłem sobie ten event i będę musiał całość zamówić przez Hachette.

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #571 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:13:12 »
Zdarza sie. Miałem tak ostatnio z zablokowaną możliwością dostawy do mojego salonu, na szczescie po paru godzinach odblokowało sie. Jak widać, nie ma niezawodnych sposobow kupienia kolekcji.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #572 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:20:54 »
Teczki najlepsze  :)

@Bazyl
Gdzie te możliwe kolekcje? Wiesz w ogóle ile kolekcji nie wyszło z fazy testów?
Avengers nie będzie i z X-Men może być podobnie jak niedługo nie ruszą.

Na teraz jest tylko Dragon Ball i Deadpool (tu pełno dubli bo doszło Uncanny X-Force i Thunderbolts z Marvel NOW) który i tak jakby miał ruszyć to nie wcześniej niż po SBM.

Powoli się kończy ten twój zbawca świata  :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #573 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:22:10 »
Teczki najlepsze? Jak kupujesz wybrane tomy, to chyba nie bardzo?

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #574 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:23:29 »
Pojedyncze tomy też sprowadzą.

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #575 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:28:02 »
A tak ogólnie powiem, że ja bym chciał pod koniec sierpnia jeszcze jakiś regularny teścik kolejnej komiksowej kolekcji.
Ale w sensie, żeby dopomóc wydawnictwu w teście oraz kolekcjonerom, by tym sprzedawać zakupione przez Ciebie egzemplarze?

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #576 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:34:09 »
Pojedyncze tomy też sprowadzą.
O tym nie słyszałem. Jak po rezygnacji z prenumeraty WKKM szukałem alternatywy zakupu pojedynczych tomów, uderzyłem do saloników prasowych (całych dwóch), ale za każdym razem mówili mi, że musieliby zamówić całość kolekcji, a nie poszczególne numery.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #577 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:39:21 »
Ja nie miałem z tym problemu. Może zależy od sympatyczności osoby? Ja mam fajne "koleżanki"  :)

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #578 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 09:41:34 »
Ja też, a przynajmniej tak sądziłem do tej pory  ;)

Offline Antari

Odp: Hachette
« Odpowiedź #579 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 12:11:18 »
Nie ma możliwości takiej u mnie też. Babka popukała się w głowę. Albo decyduję się, że biorę całość kolekcji i będzie dla mnie specjalnie zamawiać każdy numer albo wypad. W sumie nie dziwię się jej, komu by się chciało bawić w takie rzeczy. Hachette nie chce ujawniać z wyprzedzeniem kolejnych tomów, więc nawet jakby się zgodziła, to planowanie co ma odłożyć, a co nie też jest bez sensu, bo to wielka niewiadoma. Trzeba by co 2 tygodnie łazić do niej i zdawać raport. To już nie lata 90.

Offline death_bird

Odp: Hachette
« Odpowiedź #580 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 20:42:14 »
Widzę, że jestem (albo raczej byłem) pod tym względem w czepku urodzony. Niemal całą WKKM co dwa tygodnie kupowałem w jednym i tym samym kiosku. Teczki nie zakładałem - komiksy zwyczajnie były.
Wspomnień czar. :P
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Marvelek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #581 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 22:11:56 »
Nie ma możliwości takiej u mnie też. Babka popukała się w głowę. Albo decyduję się, że biorę całość kolekcji i będzie dla mnie specjalnie zamawiać każdy numer albo wypad

No to musi jej nieźle iść ten kiosk. Ja z nabyciem kolekcji nie miałem problemów. Zawsze był kiosk i empik.

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #582 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 22:39:40 »
No to musi jej nieźle iść ten kiosk.

Taaaa... Bo pewnie na kolekcjach kreci sie interes kioskow...

Motyl

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #583 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 15:50:54 »
Taaaa... Bo pewnie na kolekcjach kreci sie interes kioskow...

Ty się śmiej, ale jak swego czasu kupiłem kilka sztuk Conana z testu, a był to już tom za 40 zł plus dorzuciłem tomy z innych kolekcji i zostawiłem u pani w kiosku 320 zł, to szalała z zachwytu, że to więcej niż pół jej dziennego utargu normalnie i czy mogę tak częściej kupować :)

Offline Marvelek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #584 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 16:10:53 »
Taaaa... Bo pewnie na kolekcjach kreci sie interes kioskow...
Kręcić nie, ale jest to zawsze od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie jeżeli ktoś kupuje regularnie i ma stały punkt. Kioski nie mają teraz łatwo. Przez długi czas kupowałem WKKM w jednym kiosku. Właścicielka zawsze dbała by każdy tom docierał. Kiedy dociągnęła do emerytury mówiła, że dzięki temu  miała regularny większy utarg, bo prasy ludzie nie kupują,papierosy w marketach a jedyne co jako tako szło to lotto i płatność rachunków. Kiosk znajdował się w ścisłym centrum miasta.
« Ostatnia zmiana: Pn, 10 Czerwiec 2019, 16:26:56 wysłana przez Marvelek »