Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 295520 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Hachette
« Odpowiedź #225 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:52:38 »
jaki jest sens wydawania tych komiksów w takiej kolejności jak robią to w UK? ktoś mi to wyjaśni?

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #226 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:55:41 »
Żeby była różnorodność a nie np same ramotki na początek. Z Transformers w ten sposób to mają masakrę  :)

Jak na razie ta kolekcja X-Men wygląda na bardzo dobrze przemyślaną :)

Offline Voitas

Odp: Hachette
« Odpowiedź #227 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:56:47 »
No ale weź potem czekaj kilka miesięcy/lat, żeby przeczytać to jakoś sensownie, np cały jeden run.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #228 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:00:28 »
No wiem że tak jest :) Jeszcze w WKKM czy SBM to nie był za bardzo problem ale z kolekcjami jak Transformers, Spider-Man, Deadpool czy teraz X-Men to lipa straszna.

Online xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #229 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:04:39 »
Przecież to bardzo proste, trzeba zebrać wszystkie egzemplarze i zacząć czytać po 7 latach  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:05:54 »
I puzzle z panoramy  ;D

Piszcie do Hachette o tych X-Men bok@hachette.com.pl

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:18:34 »
Piszcie do Hachette o tych X-Men bok@hachette.com.pl
O co mają pisać? O kolekcje której nie ma? Jeśli to jest test, a wszystko na to wskazuje, to ta kolekcja jeszcze nie wystartowała.
Tak czy inaczej tomy z klasycznym składem mogę przecież u nas puścić jako normalne tomy, nie tylko dla prenumeratorów, co by nawet było wg mnie lepszym rozwiązaniem.

Offline Murazor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #232 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:23:19 »
jaki jest sens wydawania tych komiksów w takiej kolejności jak robią to w UK? ktoś mi to wyjaśni?
Żeby ludzie nie rezygnowali np: po pierwszych 18 tomach jak się skończy jakiś run, albo jak się ładnie ułoży postać na panoramie i można przerwać. Przy takim systemie praktycznie dopiero pod koniec masz jakieś większe kawałki panoramy, a nie poszatkowaną grafikę.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #233 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:24:17 »
Hatchette i tak ma gdzieś co do nich piszecie i zawsze odpowiada formułkami, że wezmą coś pod uwagę.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:35:50 »
Jeśli rzeczywiście miałby to być chronologicznie Claremont, to bomba! Nawet nie kolidowałoby z ewentualnymi planami Egmontu, czy Muchy, bo za takie ramoty i tak by sie nie wzieli. Ale to i tak jeśli już, to pewnie po skończeniu SBM. O ile w UK wystartuje i o ile u nas wciąż będzie zainteresowanie kolekcjsmi superhero.

Online xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:58:31 »
Chronologicznie ? A co oni wydają chronologicznie. Bazyl pewnie już tam napisał z 50 mail'i  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:59:59 »
Nie siedzę w tych kolekcjach, ale Conan na pewno, i chyba Star Wars i Transformers lecą chronologicznie?

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 12:13:58 »
O co mają pisać?
Żeby pokazać zainteresowanie. To jest moment.

Chronologicznie ? A co oni wydają chronologicznie. Bazyl pewnie już tam napisał z 50 mail'i  :)
Wszystko tylko nie po kolei :) U nas prawdopodobnie byłoby chronologicznie jak Transformers. Bazyl tam już pojechał z flaszką  ;D

Online xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 13:01:57 »
Nie siedzę w tych kolekcjach, ale Conan na pewno, i chyba Star Wars i Transformers lecą chronologicznie?

Conan to nie wiem, ale jak coś Bazyl narzekał to nie jest dobrze, Star Wars wydaje Deagostini. Jak Transformery są chronologicznie, no to przepraszam.
Twój komiks jest lepszy niż mój

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 13:07:09 »
Conan jest wydawany chronologicznie, tak jak ukazywał się w zeszytach. W Transformers będzie tylko jedna zamian zeszyty z IDW's Regeneration One ukażą się przed zeszytami Dreamwave Productions. Ale ta zmiana ma sens bo IDW's Regeneration One domyka wątki z serii Marvel US & UK.  Natomiast seria z Dreamwave Productions to nowe otwarcie dla Transformersów.