Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 294778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #180 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:02:01 »
Wy naprawdę nigdy nie macie dosyć?

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #181 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:04:50 »
Czy zakończenie na 170 tomie, kiedy prawie wszędzie jest 200
Gdzie poza UK jest ponad 170? Napisałeś prawie wszędzie :)

edit: Nigdzie :) Od początku nie wiesz o czym piszesz.

Jest chyba zasadnicza różnica między przedłużeniem a urwaniem czegoś w trakcie. No chyba że rzeczywiście tak jak napisałeś powołujesz się na słowa Bazyla  ;D

Jeśli nie widzisz, że rynek jest zapchany to jesteś ewidentnie ślepy.
No jest zapchany ale prędzej Mucha padnie niż Transformers  ;D

Wy naprawdę nigdy nie macie dosyć?
Jak co chwilkę wyskakuje z nowymi mądrościami :)

« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:19:01 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #182 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:21:41 »
Gdzie poza UK jest ponad 170? Napisałeś prawie wszędzie :)
Mam ci teraz podsyłać linki do każdej kolekcji na potwierdzenie? Dam jeden przykład w Niemcy (tu masz na bieżąco) https://www.zeit-fuer-superhelden.de/vorschau/
Napisałeś prawie wszędzie :)
Masz tam wyszczególnione CZECHY.

Jest chyba zasadnicza różnica między przedłużeniem a urwaniem czegoś w trakcie.  No chyba że rzeczywiście tak jak napisałeś powołujesz się na słowa Bazyla  ;D
Dokładnie ;D, tak jak wiele osób powołuje się na jego słowa odnośnie każdej wydaje kolekcji.
I masz rację jest różnica pomiędzy urwaniem, a przedłużeniem, więc następnym razem nie pisz, że Egmont urywa serię, tylko jej nie przedłuża (dobrze wiesz do czego się czepiam teraz).

Nadal czekam na ciekawszą dyskusję odnośnie Transfomers z tobą i przyjęcia do wiadomości niewygodnego dla ciebie faktu, że Hachette przerwał wróć, nie przedłużył ;D Kolekcji Klossa.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:27:20 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #183 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:27:18 »
Mam ci teraz podsyłać linki do każdej kolekcji na potwierdzenie? Dam jeden przykład w Niemcy (tu masz na bieżąco) https://www.zeit-fuer-superhelden.de/vorschau/
No ostatni jest 162 a miało być ponad 170 :) Tak poproszę o chodź jeden przykład gdzie jest ponad 170.
napisałeś "prawie wszędzie"

I masz rację jest różnica pomiędzy urwaniem, a przedłużeniem, więc następnym razem nie pisz, że Egmont urywa serię, tylko jej nie przedłuża (dobrze wiesz do czego się czepiam teraz).
Ty tak serio?

Nadal czekam na ciekawszą dyskusję odnośnie Transfomers z tobą.
Czyli na brak argumentów chcesz przejść na dyskusję o Target 2006 którego szybko przeglądnąłeś na skanach?   ;D
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:42:55 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #184 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:33:13 »
No ostatni jest 162 a miało być ponad 170 :) Tak poproszę o chodź jeden przykład gdzie jest poza 170.
Nadal się ukazuje jak nasza, będzie 200 to co znowu będziesz zaprzeczał, bo będzie ci przeszkadzać do narracji? Ale przypomnę ci jak przekroczy 170 ;D ;D


Czyli na brak argumentów chcesz przejść na dyskusję o Target 2006 którego szybko przeglądnąłeś na skanach?   ;D
Wypraszam sobie takie pomówienia, nie stosuje metod Bazyla. Przeczytałem wczoraj na comixology to jest ten zbiorczy:
https://www.comixology.com/Transformers-Classics-UK-Vol-3/digital-comic/29680?ref=Y29taWMvdmlldy9kZXNrdG9wL3NsaWRlckxpc3Qvc2VyaWVz

Raczej jestem ciekaw twojej opinii dlaczego ta kolekcja ma przyciągnąć czytelników.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:38:04 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #185 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:38:33 »
Nadal się ukazuje jak nasza, będzie 200 to co znowu będziesz zaprzeczał, bo będzie ci przeszkadzać do narracji? Ale przypomnę ci jak przekroczy ;D ;D
Ale ja nigdzie nie napisałem że nie będzie gdzieś 200 :) Za to ty napisałeś że już jest "prawie wszędzie" a nie ma nigdzie. Jesteś niemożliwy :)

Wypraszam sobie takie pomówienia, nie stosuje metod Bazyla. Przeczytałem wczoraj na comixology to jest ten zbiorczy:
https://www.comixology.com/Transformers-Classics-UK-Vol-3/digital-comic/29680?ref=Y29taWMvdmlldy9kZXNrdG9wL3NsaWRlckxpc3Qvc2VyaWVz
Myślałem że nie ma nigdzie cyfrowo. Przepraszam.

Raczej jestem ciekaw twojej opinii dlaczego ta kolekcja ma przyciągnąć czytelników.
Wiem z dobrego źródła że sprzedaje się bardzo dobrze. A w takich Thunderbolts co przyciąga czytelników?
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:40:28 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #186 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:45:43 »
Za to ty napisałeś że już jest "prawie wszędzie" a nie ma nigdzie. Jesteś niemożliwy :)
Ty tak serio? Rozumiem, że interpertujesz moje słowa tak aby ci pasował ;D ;D. Jeszcze raz to "prawie wszędzie" w mojej wypowiedzi dotyczy przyszłości, bo w żadnym kraju (tak CZECHY nie liczymy ;D ;D) nie zakończono wcześniej i docelowo ma być tak jak w UK ;D
Myślałem że nie ma nigdzie cyfrowo. Przepraszam.
No to źle myślałeś, ale rzucać bezpodstawne oskarżenia to już potrafisz.  ;D ;D

Wiem z dobrego źródła że sprzedaje się bardzo dobrze. A w takich Thunderbolts co przyciąga czytelników?
Thunderbolts? Odbieganie i zmiana tematu. Jakie to typowe. ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:47:40 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #187 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:51:18 »
Ty tak serio? Rozumiem, że interpertujesz moje słowa tak aby ci pasował ;D ;D. Jeszcze raz to "prawie wszędzie" w mojej wypowiedzi dotyczy przyszłości
Haha naprawdę?
Czy zakończenie na 170 tomie, gdzie prawie wszędzie jest 200
Odwracasz kota ogonem i bezczelnie się wypierasz.

Thunderbolts? Odbieganie i zmiana tematu. Jakie to typowe. ;D ;D
Odbieganie od tematu? Nawiązałem do Thunderbolt żeby ci pokazać że sprzedają się też słabe historie z popularnymi postaciami.

Serio masz jakieś problemy ze sobą (jeszcze to odpowiadanie moimi wcześniejszymi odpowiedziami) A innym obiecuję już nie przekomarzać się z Majkelusem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 10:58:12 wysłana przez JanT »

Offline amsterdream

Odp: Hachette
« Odpowiedź #188 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:57:42 »
Kiedy wy w końcu skończycie te swoje prywatne przepychanki? Od takich rzeczy jest priv.

Obawiam się tylko jeszcze jednej rzeczy. Jeśli Hachette wypuści kolejną kolekcję, kiedy będą na rynku już 4-6, to czy nie spowoduje to, że nowa zeżre to mniej popularne (bezpośrednio Transformers). Widać to po Egmoncie który obecnie zwalnia, po ciągłym przyspieszaniu. Wątpię, aby każdy mógł pozwolić sobie na zakup wszystkich kolekcji.

Nie kupuję żadnej kolekcji, ale takich X-Men (i Dragon Ball) brałbym od razu. Obie kolekcje wyglądają na przemyślane (pełne serie/runy a nie jakieś wyrwane z kontekstu historie jak w WKKM i SBM).

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #189 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:00:38 »
Albo to dwoch małolatow, ktory jeden drugiemu musi udowodnić, kto ma wiekszego, albo dwoch zacietrzewionych staruchow i żaden drugiemu nie może odpuścić...

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #190 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:02:23 »
Haha naprawdę?Odwracasz kota ogonem i bezczelnie się wypierasz.
Nadal uważam to za twoją nadinterpretację co do moje wypowiedzi.
Nawiązałem do Thunderbolt żeby ci pokazać że sprzedają się też słabe historie z popularnymi postaciami.
I widzisz tu ja znowu nad interpretowałem, bo uznałem że rozmawiamy tu o Transformers a ty z czymś innym wyskakujesz. Ale czekaj kolekcji Thunderbolt mówisz, że będzie? Super brałbym bardziej niż Transformers ;D ;D. A serio, jeden tom do 80 (gdzie jakieś 20 to ramoty), spadające zainteresowanie publiczności filmami, nowa bardziej chwytliwa kolekcja na horyzoncie, gdzie ewidentnie następuje spowolnienia na rynku komiksowym (bo wszystkiego jest dużo) nie znaczy, że zaraz to "dobra sprzedaż" nie siądzie. To jest początek kolekcji. Wiesz jakby tak WKKM cały czas dobrze się sprzedawała to by jej nie urwali, wróć, ją przedłużyli. ;D ;D


Albo to dwoch małolatow, ktory jeden drugiemu musi udowodnić, kto ma wiekszego, albo dwoch zacietrzewionych staruchow i żaden drugiemu nie może odpuścić...
Tia.. smarkaczu. Chodzi tylko o to aby JanT przyjął do wiadomości, że Hachette urwało, jedną kolekcję i może zrobić to z kolejną, jeśli ta będzie generować straty, bo nie ma znaczenia, że jest to na licencji, która kupowana jest na wiele krajów.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 11:07:43 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #191 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:10:15 »
I widzisz tu ja znowu nad interpretowałem, bo uznałem że rozmawiamy tu o Transformers a ty z czymś innym wyskakujesz. Ale czekaj kolekcji Thunderbolt mówisz, że będzie?
No choroba :)

Wiesz jakby tak WKKM cały czas dobrze się sprzedawała to by jej nie urwali, wróć, ją przedłużyli. ;D ;D
Sami napisali że nie mogą bo ich coś blokuje. Ktoś też w ogóle pisał że WKKM się super sprzedaje? To jest odbieganie od tematu.

Tia.. smarkaczu. Chodzi tylko o to aby JanT przyjął do wiadomości, że Hachette urwało, jedną kolekcję i może zrobić to z kolejną, jeśli ta będzie generować straty.
Urwali swoją kolekcję Klossa czego się nigdy nie wypierałem (wbrew temu co piszesz) Za to ty nie możesz ciągle przyjąć do wiadomości że nie mogą przerwać kolekcji na umowie międzynarodowej. Nigdzie tak nie przerwali. Ja to słyszałem od osób z takich wydawnictw a ty od Klossa  ;D
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 11:19:32 wysłana przez JanT »

Offline asx76

Odp: Hachette
« Odpowiedź #192 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:18:32 »
(..) albo dwoch zacietrzewionych staruchow i żaden drugiemu nie może odpuścić...

Sknerus McKwacz vs Granit Forsant? ;)

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #193 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:20:24 »
No choroba :)
Serio, nie wyczułeś żartu odnośnie Kolekcji  Thunderbolts? A mnie się czepiasz. Dałem tam nawet ;D.

Sami napisali że nie mogą bo ich coś blokuje. Ktoś też w ogóle pisał że WKKM się super sprzedaje? To jest odbieganie od tematu.
Lepsze takie wytłumaczenie, niż tłumaczenie dlaczego zostanie urwana panorama w połowie kolejne postaci (dopiero to by pozostawiło niesmak). Mają jeszcze tomy, których nic im nie blokuje. A wiele osób się wręcz ich dopomina. No chyba, że się nie sprzedawało ostatnio tak dobrze jak na początku.
Urwali swoją kolekcję Klossa czego się nigdy nie wypierałem (wbrew temu co piszesz) Za to ty nie możesz ciągle przyjąć cały czas do wiadomości że nie mogą przerwać kolekcji na umowie międzynarodowej. Nigdzie tak nie przerwali.
Nie masz takiego potwierdzenia. Zrozum wreszcie, że nikt nie będzie drukował komiksów, kiedy koszty przekroczą przychód, tym bardziej, że Hachette nie może odczekać jak inni wydawcy, tylko cały czas wydawać co 2 tygodnie. Piszesz, że wiesz z pewnego źródła, ale to nie jest oficjalna informacja.
Wrzucenie drugi raz do kiosków ostatnich numerów WKKM może potwierdzać, że im nie zeszło, tak jakby chcieli.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 11:25:06 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #194 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:25:20 »
To ty daj jakieś potwierdzenie że mogą urwać? Urwali gdzieś? Czemu w Czechach nie przerwali WKKM tylko dociągi do 120 jak im się słabo sprzedawało?