Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonap

Odp: Hachette
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:52:31 »
Co do tego Conana to ja jestem potwierdzeniem;) Kolekcję zakończyłem na 4 tomie natomiast Egmontem jestem zachwycony;)

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:57:14 »
W wiedzę osób z FB nie wnikam bo rzadko się na FB udzielam, niemniej teraz dostajesz informacje od forum, a to jak widzisz jest lepiej poinformowane. Dredda nie będzie, jest kolejka kolekcji z większym potencjałem sprzedażowym.

Bardzo śmieszne jest to co napisałeś. "Informacje od forum, które jest lepiej poinformowane". Pamiętam jak ktoś kiedyś napisał na forum gildii, że w UK wyszła kolekcja transformers i fajnie jak by u nas Hachette ją wydało. Normalnie sami specjaliści twojego pokroju się udzielali, że na pewno nie wyjdzie, że to komiksy dla dzieci, że to gniot i paździerz.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 08:57:56 »
Na FB też od dawna pełno narzekania na WKKM a kolekcję i tak cały czas przedłużali  :)

Conan od Hachette będzie jeszcze 2 lata a od Egmont tylko 2 tomy  ;D

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 09:04:53 »
Bardzo śmieszne jest to co napisałeś. "Informacje od forum, które jest lepiej poinformowane". Pamiętam jak ktoś kiedyś napisał na forum gildii, że w UK wyszła kolekcja transformers i fajnie jak by u nas Hachette ją wydało. Normalnie sami specjaliści twojego pokroju się udzielali, że na pewno nie wyjdzie, że to komiksy dla dzieci, że to gniot i paździerz.
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo post wcześniej napisałem, że większość była zdania takiego, że Transformers zaskoczy, w tym JA. Ja byłem pewien i nawet próbnej kolekcji Transformers nie kupowałem co zazwyczaj robie bo czekałem spokojnie aż oficjalnie ruszy, tak więc znów jesteś błędzie. Niestety ta Twoja nieumiejętność nie jest śmieszna, a raczej smutna.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 09:07:01 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 09:08:38 »
Egmont tylko 2 tomy  ;D
No jak się dogada z Marvelem to jeszcze będą nowe serię, które wydaje ;)

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 09:12:56 »
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo post wcześniej napisałem, że większość była zdania takiego, że Transformers zaskoczy, w tym JA. Ja byłem pewien i nawet próbnej kolekcji Transformers nie kupowałem co zazwyczaj robie bo czekałem spokojnie aż oficjalnie ruszy, tak więc znów jesteś błędzie. Niestety ta Twoja nieumiejętność nie jest śmieszna, a raczej smutna.

To w końcu większość z tobą na czele, czy całe forum? Zdecyduj się.
Temat o transformersach, który pamiętam przewinął się jak wystartowała kolekcja SBM.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 09:18:57 »
O zdaniu forum pisałem dwukrotnie i dwukrotnie mówiłem, że większość, więc znów wychodzi Twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem która jest już męcząca na tyle, że zastanawiam się nad sensem dyskusji z osobą która nie rozumie tego co czyta.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:04:39 »
O zdaniu forum pisałem dwukrotnie i dwukrotnie mówiłem, że większość, więc znów wychodzi Twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem która jest już męcząca na tyle, że zastanawiam się nad sensem dyskusji z osobą która nie rozumie tego co czyta.
Ok dzięki, będę wiedzieć na przyszłość o co chodzi, kiedy znów dostanę "informację od forum".

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:11:31 »
Ostatnio lepiej poinformowani specjaliści z forum, twierdzili, że kończy się licencja Jam jest Legion i to ostatnia szansa, żeby go zakupić, także ten...

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:20:29 »
To zajrzyj do tego wątku i zobacz kto wyśmiał tezę o kończącym się nakładzie JJL. A jak nie chce Ci się zaglądać to podpowiem - ja.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:22:12 »
Ok dzięki, będę wiedzieć na przyszłość o co chodzi, kiedy znów dostanę "informację od forum".
Może po prostu naucz się czytać ze zrozumieniem, bo "informacja od forum" dotyczyła obecnej dyskusji na temat Dredda, a "większość forum" dotyczyła dyskusji o kolekcji Transformers. Ci się tam wszystko w głowie miesza i nad tym nie panujesz.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:32:43 »
Może po prostu naucz się czytać ze zrozumieniem, bo "informacja od forum" dotyczyła obecnej dyskusji na temat Dredda, a "większość forum" dotyczyła dyskusji o kolekcji Transformers. Ci się tam wszystko w głowie miesza i nad tym nie panujesz.
Jak już wchodzisz między wódkę, a zakąskę to zastanów się czego dotyczy dyskusja. Podpowiem Ci - Dredda.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:36:43 »
Udzielasz się na forum, tu dyskusja jest publiczna i każdy ma prawo do niej dołączyć gdy tylko ma na to ochotę i swoim tekstem o wódce i zakąsce tylko pokazujesz jaki poziom intelektualny prezentujesz, skoro tego nie rozumiesz. Dokładnie wiem czego dotyczy dyskusja, problem w tym, że ty tego nie wiesz bo wszystko Ci się miesza i nie ogarniasz wątków dyskusji. A Dredd nie zostanie u nas wydany z powodu zbyt małej popularności tej postaci, czy ci się to podoba czy nie.


PS. Sprawdziłem kto przytoczył pierwszy kolekcję Transformers w kontekście kolekcji Dredda - ty. Kolejny raz strzeliłeś sobie w stopę.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 10:44:02 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

ktosiek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:47:19 »
A Dredd nie zostanie u nas wydany z powodu zbyt małej popularności tej postaci, czy ci się to podoba czy nie.
Rozumiem, że mam przyjemność z osobą decyzyjną odnośnie planów wydawniczych Hachette. Mea culpa.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 11:09:07 »
Nie rozumiesz, ale przeprosiny przyjmuje. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.