Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 213447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebo

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1335 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 06:35:50 »
Ja wczoraj kupiłem 2 egzemplarze nowej kolekcji w Tczewie. A więc testują najwyraźniej również w województwie pomorskim. Tak się zastanawiam - skoro to test to czy można zamówić prenumeratę ktora już oferują. 2 i 3 tom byłby wtedy za 29 zł ( obydwa razem) a w kiosku jeden tom ma kosztować prawie 50 zl

Online Jaxx

« Odpowiedź #1336 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 07:49:35 »
Ja wczoraj kupiłem 2 egzemplarze nowej kolekcji w Tczewie. A więc testują najwyraźniej również w województwie pomorskim. Tak się zastanawiam - skoro to test to czy można zamówić prenumeratę ktora już oferują. 2 i 3 tom byłby wtedy za 29 zł ( obydwa razem) a w kiosku jeden tom ma kosztować prawie 50 zl

Wzorem wcześniejszych takich testów - zamówić możesz, ale i tak jej teraz nie dostaniesz. Po 4 tomie pójdzie informacja, że czasowo wstrzymują dalszą kolekcję celem  jej "ulepszenia" i "prenumeraty będą wysyłać po wznowieniu". Wewnętrznie przeanalizują ilość zamówień na prenumeratę i sprzedaż kioskową i podejmą decyzję, czy warto uruchamiać kolekcję w trybie normalnym. Jeżeli tak - to wówczas dostaniesz zamówioną prenumeratę. Jeżeli nie - to nie dostaniesz jej w ogóle.

Offline Sebo

« Odpowiedź #1337 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 11:01:07 »
Aha. I wszystko jasne:) dzięki. Ja to w ogóle z prenumerata  hachette mam same przeboje. Przy WKKM systematycznie  zwiększało się ich opóźnienie w przesyłaniu numerów że w końcu doszło to chyba do roku. Wysyłali mi prenumeratę gdy w kiosku już dawno się zakończyła. A 10.ostatnich tomów to w ogóle myślałem że już nie dostanę bo taka była obsuwa. W końcu wyslali.mi wszystkie 10 w jednej przesyłce i to gratisowo. Z conanem było podobnie, z tym że tutaj najpierw przedzwonili i zaproponowali dwie opcje - albo rezygnuje albo przesyłają ostatnie tomy jednorazowo za opłatą ok. 500 zł ( termin płatności 30dni). Z transformerami też był.zastoj.bo podobnie mieli dodrukować jakieś dwa tomy. Po pół roku faktycznie je przysłali, ale przez to też jestem z tą prenumerata opóźniony.  Ostatnio przylai.mi.dopiero tomy 68 i 69 gdzie ta kolekcja też już dawno skończona.

Online laf

« Odpowiedź #1338 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 15:00:10 »
Z conanem było podobnie, z tym że tutaj najpierw przedzwonili i zaproponowali dwie opcje - albo rezygnuje albo przesyłają ostatnie tomy jednorazowo za opłatą ok. 500 zł ( termin płatności 30dni).
Z ciekawości: którą opcję wybrałeś?
Tak w ogóle to niezły cyrk  ::)

Online ukaszm84

« Odpowiedź #1339 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 15:06:20 »
Sposób dystrybucji tych kolekcji to jest tak archaiczny, że brak słów. Zamiast jakichś normalnych płatności, różnych rodzajów wysyłki, zarządzania prenumeratą z poziomu swojego konta itd to oni wiecznie poczta polska i pobranie. To jest aż śmieszne, że można takie dziadostwo robić.

Offline sum41

« Odpowiedź #1340 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 16:32:32 »
Nie lepiej gdyby jeszcze dali ten test do sieci do sklepow specjalistycznych np do Gildi mieli by lepsze rozpoznanie no i reklama by sie rozeszla wsrod komiksowa?
Nadciaga  potezne zagrozenie gorsze niz pstrykniecie Thanosa - to MALPIA OSPA ! ! !

Offline Sebo

« Odpowiedź #1341 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 20:54:13 »
Z ciekawości: którą opcję wybrałeś?
Tak w ogóle to niezły cyrk  ::)

Wybrałem opcję.z zapłata bo jednak głupio nie dokończyć kolekcji na samym finiszu. Niemniej ten termin płatności 30 dni samowolnie wydluzylem sobie do kilku miesięcy (ale żadnych monitów mi nie wysyłali.)