Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebo

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1335 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 06:35:50 »
Ja wczoraj kupiłem 2 egzemplarze nowej kolekcji w Tczewie. A więc testują najwyraźniej również w województwie pomorskim. Tak się zastanawiam - skoro to test to czy można zamówić prenumeratę ktora już oferują. 2 i 3 tom byłby wtedy za 29 zł ( obydwa razem) a w kiosku jeden tom ma kosztować prawie 50 zl

Offline Jaxx

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1336 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 07:49:35 »
Ja wczoraj kupiłem 2 egzemplarze nowej kolekcji w Tczewie. A więc testują najwyraźniej również w województwie pomorskim. Tak się zastanawiam - skoro to test to czy można zamówić prenumeratę ktora już oferują. 2 i 3 tom byłby wtedy za 29 zł ( obydwa razem) a w kiosku jeden tom ma kosztować prawie 50 zl

Wzorem wcześniejszych takich testów - zamówić możesz, ale i tak jej teraz nie dostaniesz. Po 4 tomie pójdzie informacja, że czasowo wstrzymują dalszą kolekcję celem  jej "ulepszenia" i "prenumeraty będą wysyłać po wznowieniu". Wewnętrznie przeanalizują ilość zamówień na prenumeratę i sprzedaż kioskową i podejmą decyzję, czy warto uruchamiać kolekcję w trybie normalnym. Jeżeli tak - to wówczas dostaniesz zamówioną prenumeratę. Jeżeli nie - to nie dostaniesz jej w ogóle.


Offline Sebo

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1337 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 11:01:07 »
Aha. I wszystko jasne:) dzięki. Ja to w ogóle z prenumerata  hachette mam same przeboje. Przy WKKM systematycznie  zwiększało się ich opóźnienie w przesyłaniu numerów że w końcu doszło to chyba do roku. Wysyłali mi prenumeratę gdy w kiosku już dawno się zakończyła. A 10.ostatnich tomów to w ogóle myślałem że już nie dostanę bo taka była obsuwa. W końcu wyslali.mi wszystkie 10 w jednej przesyłce i to gratisowo. Z conanem było podobnie, z tym że tutaj najpierw przedzwonili i zaproponowali dwie opcje - albo rezygnuje albo przesyłają ostatnie tomy jednorazowo za opłatą ok. 500 zł ( termin płatności 30dni). Z transformerami też był.zastoj.bo podobnie mieli dodrukować jakieś dwa tomy. Po pół roku faktycznie je przysłali, ale przez to też jestem z tą prenumerata opóźniony.  Ostatnio przylai.mi.dopiero tomy 68 i 69 gdzie ta kolekcja też już dawno skończona.

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1338 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 15:00:10 »
Z conanem było podobnie, z tym że tutaj najpierw przedzwonili i zaproponowali dwie opcje - albo rezygnuje albo przesyłają ostatnie tomy jednorazowo za opłatą ok. 500 zł ( termin płatności 30dni).
Z ciekawości: którą opcję wybrałeś?
Tak w ogóle to niezły cyrk  ::)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1339 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 15:06:20 »
Sposób dystrybucji tych kolekcji to jest tak archaiczny, że brak słów. Zamiast jakichś normalnych płatności, różnych rodzajów wysyłki, zarządzania prenumeratą z poziomu swojego konta itd to oni wiecznie poczta polska i pobranie. To jest aż śmieszne, że można takie dziadostwo robić.

sum41

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1340 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 16:32:32 »
Nie lepiej gdyby jeszcze dali ten test do sieci do sklepow specjalistycznych np do Gildi mieli by lepsze rozpoznanie no i reklama by sie rozeszla wsrod komiksowa?

Offline Sebo

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1341 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 20:54:13 »
Z ciekawości: którą opcję wybrałeś?
Tak w ogóle to niezły cyrk  ::)

Wybrałem opcję.z zapłata bo jednak głupio nie dokończyć kolekcji na samym finiszu. Niemniej ten termin płatności 30 dni samowolnie wydluzylem sobie do kilku miesięcy (ale żadnych monitów mi nie wysyłali.)

Offline woiti

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1342 dnia: Nd, 23 Październik 2022, 14:27:17 »
Znajde gdzies jeszcze jakies egzemplarze spidera z nowej kolekcji  na Śląsku lub z Zagłębiu.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1343 dnia: Pn, 24 Październik 2022, 08:09:17 »
@UP
Nie. Pomorskie lub Lubelskie.

Online 79ers

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1344 dnia: Śr, 02 Listopad 2022, 19:52:42 »
Nowa kolekcja z panoramą:
https://planetmetal.pl/

Online radioblackmetal

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1345 dnia: Śr, 02 Listopad 2022, 20:12:01 »
Nawet kilka tomów byłoby dla mnie ciekawych, ale raczej tak z końca tej kolekcji.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Online 79ers

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1346 dnia: Śr, 02 Listopad 2022, 20:17:27 »
U mnie początek i środeczek dla odmiany  :D

Offline Sebo

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1347 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 07:00:04 »
Sposób dystrybucji tych kolekcji to jest tak archaiczny, że brak słów. Zamiast jakichś normalnych płatności, różnych rodzajów wysyłki, zarządzania prenumeratą z poziomu swojego konta itd to oni wiecznie poczta polska i pobranie. To jest aż śmieszne, że można takie dziadostwo robić.

Zgadzam się że można by wiele poprawić, ale jedna nieścisłość się wkradła. Przy prenumeracie płaci się przelewem z odroczonym terminem a nie za pobraniem. Pobraniem płaci się natomiast gdy z ich sklepu zamawia się coś poza prenumeratą. Wtedy innej opcji nie ma

Offline volker

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1348 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 08:26:23 »

Offline dreamer36

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1349 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 09:03:56 »
Co tam robi Queen?

Bo Queen zanim grał disco szajs można by podciągnąć sporo kawałków pod rock/lekki hardrock. Ale trzeba by trochę wyjść poza to, co w radiu :) Już bardziej dziwi mnie obecność Satrianiego albo Bon Joviego, a o Red Hot Chilli Peppers nie wspominająć...