Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 292816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1200 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 18:57:54 »
Same Orginy hahaha, zapewne Bazyl leży i tupie bo nie cierpi a jednak kolekcja 😂

Offline Geekboy

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1201 dnia: Wt, 16 Listopad 2021, 10:57:51 »
Jakieś oficjalne info o starcie kolekcji już jest? Dobre to w ogóle? Temat bardzo lubię, a na rynku chyba nie ma chyba jakiegoś książkowego odpowiednika tej kolekcji. W prenumeracie niby ma być aż 10 zł taniej na książce, sporo.

https://mitologia-nordycka.pl/

Offline Pawel.M

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1202 dnia: Wt, 16 Listopad 2021, 23:52:19 »
na rynku chyba nie ma chyba jakiegoś książkowego odpowiednika tej kolekcji.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3963179/mitologia-nordycka

Offline James88

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1203 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 11:14:34 »
Udało się komuś złożyć zamówienie na prenumeratę? Mi cały czas wyskakuje błąd.

Offline emedzi 12

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1204 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 13:34:17 »
W dzisiejszym ostatnim SBM dołożona kartka z taką oto informacją:

TO JUZ OSTATNI TOM TEJ KOLEKCJI, LECZ PRZYGÓD SUPERBOHATERÓW MARVELA JEST WIELE WIĘCEJ... NIE ŻEGNAMY SIĘ WIĘC Z WAMI, LECZ MÓWIMY DO WIDZENIA!

Czyli chyba można to odczytywać jako potwierdzenie, że polski oddział Hachette ma w planach kolejną kolekcją Marvela, teraz tylko czekać którą.

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1205 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 13:46:35 »
Zapewne chodzi o to - https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/marvel-legendary-nowa-kolekcja-wystartowala-w-uk/
Raczej nie obstawiałbym nic tematycznego: Spider to niestety sprawa u nas zamknięta, wejście w Deadpoola to raczej strzał w kolano, ewentualnie może być jeszcze X-Men, chociaż sporo tych Iksów po polsku już wyszło.

Offline Rodrigues

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1206 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 17:29:20 »
Albo to o czym pisał miragepl89, czyli:

Marvel Origins (testowane we Francji)


Marvel Ultimate (testowane w Hiszpanii)


Na tym hiszpańskim forum mają nawet przewidywaną listę tytułów:
https://foro.universomarvel.com/index.php?topic=41917.0

Online Kandor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1207 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 18:16:01 »

TO JUZ OSTATNI TOM TEJ KOLEKCJI, LECZ PRZYGÓD SUPERBOHATERÓW MARVELA JEST WIELE WIĘCEJ... NIE ŻEGNAM SIĘ WIĘC Z WAMI, LECZ MÓWIĘ: "TAKE MY MONEY!!!" ;-P


Offline Gazza

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1208 dnia: Nd, 21 Listopad 2021, 22:53:53 »
„MARVEL ORIGINES” - oh fcuk!! Kolekcja ramot! I do tego z najszpetniejszą panoramą ever!  :-X

Offline Rodrigues

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1209 dnia: Nd, 21 Listopad 2021, 23:04:48 »
No dokładnie. Średnio fajne. Bazyl byłby z nas dumny.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1210 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 10:34:17 »
Najwięcej sensu miałaby kolekcja Ultimate i prawdę mówiąc w nią bym chyba wszedł, bo sporej części tego co tam będzie Egmont raczej nie wyda, a tutaj widać, że raczej całość będzie. Ale znając życie to pewnie te Legendy puszczą. Originy to ciekawa sprawa, ale za tak paskudną panoramę to by mi musieli dopłacić żebym to na półce postawił :-D

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1211 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 11:02:27 »
No dokładnie. Średnio fajne. Bazyl byłby z nas dumny.
Bazyl to raczej oryginalne originy to bierze, tylko te kolejne mu się nie podobają.

„MARVEL ORIGINES” - oh fcuk!! Kolekcja ramot! I do tego z najszpetniejszą panoramą ever!  :-X
Panorama to po taniości robiona :). W Polsce jakby takie coś wydali to to całe Hachette by upadło :-)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline martinezpl

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1212 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 11:19:40 »
Najwięcej sensu miałaby kolekcja Ultimate i prawdę mówiąc w nią bym chyba wszedł, bo sporej części tego co tam będzie Egmont raczej nie wyda, a tutaj widać, że raczej całość będzie. Ale znając życie to pewnie te Legendy puszczą. Originy to ciekawa sprawa, ale za tak paskudną panoramę to by mi musieli dopłacić żebym to na półce postawił :-D

Też bym z chęcią ją zobaczył, ale problem w tym, że patrząc na listę na hiszpańskim forum to dosłownie połowa (28 tomów z 60) jest zdublowana z Egmontem (całe X-Men i Spider-Man), więc nie wiem czy Hachette w to wejdzie

Offline Rodrigues

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1213 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 11:44:48 »
Też bym z chęcią ją zobaczył, ale problem w tym, że patrząc na listę na hiszpańskim forum to dosłownie połowa (28 tomów z 60) jest zdublowana z Egmontem (całe X-Men i Spider-Man), więc nie wiem czy Hachette w to wejdzie

Nie mam za dużo Ultimate, więc też bym przytulił, ale szanse na wydanie, tak jak napisałeś, są znikome. Ja też obstawiam, że u nas puszczą Legendary.

Offline miragepl89

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1214 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 12:31:54 »
Ultimate nierealne. Połowa tej serii jest, albo będzie wydana przez Egmont w ciągu najbliższych 2 lat. A kto wie, czy czasem Egmont nie będzie sięgał np. po skończeniu USM, po coś innego z tego uniwersum. Nie mówiąc już o tym, że USM się dość kiepsko sprzedaje i Egmont zwalnia mocno kończenie tej serii.

Bardziej realny Origins (hype na klasyczne komiksy, co czuć w Epikach i Spectacular Spider-Manie Muchy), ale jednocześnie kolekcja trafiająca do bardzo wąskiego grona czytelników (raczej tych hardkorowych, wychowanych na TM Semic), która docenia oldschool.

Legendary z kolei najbardziej mainstreamowa kolekcja, trochę klon WKKM, ale jednocześnie to nie przeszkadzało w "Bohaterach i złoczyńcach", które mogą klonować WKKDC.

No i zauważcie, że "Legendary" stylistycznie nawiązuje mocno do "BiZ", czyli wydania powiększone (8-9 zeszytów), do tego sporo materiałów dodatkowych, artykuły itp. Ale nie uwierzę w cenę 39,99 zł ;) Raczej dycha więcej.