Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 294911 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1185 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 08:38:14 »
Kolekcja straszaków na dziewczyny?
Tego było mi trzeba!
;)

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1186 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 08:55:32 »
Żeby styraszyły jakieś dziewczyny, najpierw którakolwiek musiałaby zajść do mojej piwnicy...  ::)

Damien

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1187 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:14:53 »
Ciekawe, czy taki ludź kiedyś się zorientuje ile kupy kupił zdając się na redaktorów hachette...

A ja zawsze pod prąd - z każdej kolekcji superhero wybieram i kupuję jedynie parę "best of..." Często na podstawie opinii forumowiczów, rankingów itp. i jak na razie to chyba działa.

Zorientuje się czy kupił "kupę" zaraz po lekturze, bo wyrobi sobie własne zdanie. Niby idziesz pod prąd, ale wybierasz the best of - best jak rozumiem wg. cudzych recenzji? Cała ta wypowiedź to ładne uwypuklenie dzisiejszego fandomowego koniunkturalizmu.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1188 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:32:57 »
Patrzysz na okładkę i od razu widać, że tom z Venomem dobry jest.

Offline Mruk

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1189 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 18:09:19 »
Niby idziesz pod prąd, ale wybierasz the best of - best jak rozumiem wg. cudzych recenzji?

Pod prąd czyli nie zgodnie z gustem redakcji Hachette, tylko zgodnie z gustem forumowiczów. Chociaż oczywiście w pewnym ograniczonym zakresie, bo forumowicze nie wybiorą w rankingu czegoś, czego nie ma w danej kolekcji.

I to co forumowicze wybiorą z tego, co wybrał redaktor jak do tej pory zawsze było ok.

I owszem - szkoda mi czasu i pieniędzy żeby samemu czytać wszystko i samemu wybrać "mój" zestaw ulubionych. Wolę kupować i czytać tylko najbardziej polecane pozycje dające satysfakcję. Jeśli po drodze przegapię coś, co forumowicze olali, a ja uznałbym za perełkę - w ogóle mi to nie przeszkadza. I tak albumów superhero jest tyle, że nie przeczytam nawet 1%, więc wolę się ograniczyć do najbardziej polecanych. A rankingi forumowiczów są znacznie lepsze, niż dobór redaktora Hachette.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1190 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 18:54:27 »
No to serio polecanka - Projekt Omac, jeśli lubisz intrygi w świecie DC i Batmana. Sam się zdziwiłem że taki dobry jest to komiks.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1191 dnia: Pt, 12 Listopad 2021, 20:33:02 »
Mitologia nordycka - nowa kolekcja od Hachette

21 kwietnia 2021 roku wydawnictwo Hachette wypuściło test nowej kolekcji - Mitologia nordycka. Dzięki znajomemu z Zielonej Góry udało mi się dorwać jej pierwszy numer, co pomogło mi w przygotowaniu tego oto filmu.

Zapraszam do oglądania!


Oficjalnie startują od grudnia. Myślę, że wkręcę się w tą serię.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1192 dnia: So, 13 Listopad 2021, 10:55:51 »
Jakieś oficjalne info o starcie kolekcji już jest? Dobre to w ogóle? Temat bardzo lubię, a na rynku chyba nie ma chyba jakiegoś książkowego odpowiednika tej kolekcji. W prenumeracie niby ma być aż 10 zł taniej na książce, sporo.

Offline miragepl89

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1193 dnia: Nd, 14 Listopad 2021, 22:50:39 »
Kolekcja Superzłoczyńcy Marvela dobiega końca, tymczasem Hachette w Europie testuje.

W UK trwają testy Marvel Legendary, o czym więcej pisałem tutaj: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/marvel-legendary-nowa-kolekcja-wystartowala-w-uk/

Tymczasem w Hiszpanii trwają testy kolekcji Marvel Ultimate, która zbierać ma całe uniwersum Ultimate.

Z kolei we Francji ruszają właśnie testy kolekcji Marvel Origins, która zbierać ma klasyczne komiksy z uniwersum, o czym donosi Geek At Work na Instagramie ;)




Pytanie, czy któraś z tych kolekcji ma szansę na test w przyszłym roku u nas ;)

Online stab

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1194 dnia: Nd, 14 Listopad 2021, 23:35:55 »
Ostatnio właśnie myślałem co Hachette wyda z Marvela i wymyśliłem sobie właśnie kolekcje genezy każdego bohatera. A tu proszę już gdzieś jest test takiej kolekcji :D Ja z chęcią przytulę.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1195 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 08:57:49 »
Nie wiem co byłoby lepsze :-/

Marvel Legendary to pewnie sporo dubli będzie miało i początki/środki runów tak jak WKKM.

Marvel Origins wydaje się ciekawe ale czy stare komiksy będą miały aż takie wzięcie, żeby całą kolekcję z tego zrobić? No i ta kolekcja ma akurat paskudną panoramę :-P

Najsensowniejsze wydaje się Marvel Ultimate, ale tutaj znowu Egmont wydaje już Pająka i X-Menów, więc może z resztą też pojadą, ale na nic innego niż Fantastyczna Czwórka raczej bym nie liczył.

Są może jeszcze gdzieś jakieś foty tych kolekcji?

Offline emedzi 12

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1196 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 09:11:58 »
W Marvel Origins też pewnie będzie sporo dubli. Patrząc na panorama widać sporo komiksów, które wyszły u nas w WKKM.
Najlepszą kolekcją wydaje się być Ultimate, bo tam pewnie będą całe runy ważniejszych komiksów z tego uniwersum, tylko że właśnie sporą część wydał Egmont, więc najpewniej ostatecznie w tej kolekcji byłoby więcej dubli niż w 2 pozostałych.
Najlepszą opcją byłoby, gdyby nasz Hachette miał dostęp do zawartości całej 3 i mógł wybrać z nich pozycje, które u nas nie wyszły i stworzyć z nich własną kolekcję, ale na to szanse wynoszą 0.
No cóż poczekamy zobaczymy, co ruszy za granicą, to może tę kolekcję będą testować u nas.

Offline amsterdream

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1197 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 09:25:49 »
Łapią się wszystkiego co można póki moda nie przeminie ;D

Mam nadzieję, że jak JPF wyda już tą swoją edycję Dragon Balla w kolorze to dogadają się z Hachette w sprawie edycji Kanzenban.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1198 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 09:28:02 »
JPF skończy Dragon Balla za jakieś 5 lat dopiero, a nie wiadomo czy potem "Super" w kolorze nie dadzą. Na razie jest tylko wersja cyfrowa, ale do tego czasu nie wiadomo co Japończyki wykombinują :-P

Offline Geekboy

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1199 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 09:36:59 »
Łapią się wszystkiego co można póki moda nie przeminie ;D

Mam nadzieję, że jak JPF wyda już tą swoją edycję Dragon Balla w kolorze to dogadają się z Hachette w sprawie edycji Kanzenban.

Jeżeli wcześniej nie dogadają się co do kolekcji Naruto, którego raczej JPF nie będzie puszczał na nowo to nie widzę żadnych szans by kiedykolwiek się dogadali.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Listopad 2021, 09:39:17 wysłana przez Geekboy »