Autor Wątek: Gazetki komiksowe - przechowywanie  (Przeczytany 817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline StudentPiwniczak

Gazetki komiksowe - przechowywanie
« dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 20:35:35 »
Hej!

Robię porządki w swoich miesięcznikach i tygodnikach, które chcę zachować w dobrym stanie ze względu na zawarte w nich komiksy i stoję przed problemem, który do tej pory mnie nie dotyczył (zbieram głównie HC). Większość z nich ma format zbliżony do A4, więc naturalnie chciałbym przechowywać je w segregatorach, znalazłem już model (https://allegro.pl/oferta/segregator-z-pudelkiem-pigna-monocromo-0223326-9954550993). I tutaj pytanie - jakich koszulek i tekturek użyć do tego typu segregatorów? Obecnie trzymam je na leżąco w koszulkach a4 Bantex, ale prawdopodobnie w pozycji stojącej będą potrzebowały tekturki. I pytanie czy tego typu koszulka im nie zaszkodzi?

Bardzo proszę do poradę. Starałem się samemu znaleźć odpowiedź, ale czuję się przytłoczony i zagubiony.

Pozdrawiam serdecznie

Offline Murazor

Odp: Gazetki komiksowe - przechowywanie
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 20:37:47 »

Offline StudentPiwniczak

Odp: Gazetki komiksowe - przechowywanie
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 11 Marzec 2021, 20:47:48 »
Widziałem, tylko z tego co zauważyłem koszulki zamieszczone w wątku nie posiadają tych charakterystycznych dziurek do segregatora. Czy może w takim wypadku najlepszym wyjściem byłoby wkładanie gazetka+tekturka w koszulkę, a całość dopiero w te dziurkowane?