Autor Wątek: Ongrys  (Przeczytany 395630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline U.F.O

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1875 dnia: Pn, 18 Marzec 2024, 12:44:06 »
Właśnie kompletuje zamówienie na marzec, wiadomo kiedy Dredd będzie dostępny w sprzedaży na gildii ?

Offline Warpath

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1876 dnia: Pn, 18 Marzec 2024, 21:52:02 »
Nie napiszę nic nowego, ale tempo wydawania kolejnych albumów danych serii jest dramatyczne. Rozumiem dłuższy czas w przypadkach, gdy są to antologie stanowiące jakąś zamknięte, niełączące się opowieści, ale nie w przypadku takiego Comanche, gdzie seria tworzy ongoingowy cykl. Za moment miną 2 lata od czasu ukazania się pierwszego albumu, czyli można założyć, że prawdopodobnie wszystkie 3 albumy pojawią się minimum w ciągu 6 lat. Dla mnie to makabra. Przez taki okres czasu niektórzy czytelnicy, którzy zaczęli przygodę z pierwszym albumem mogą już dawno się zniechęcić a nawet wyrotować / wyrosnąć z komiksów.

Offline jedrol

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1877 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 11:28:28 »
Ci co wyrastają z komiksów raczej Commancha i tak nie kupią :P Czytelnicy commancha mogę najwyżej do tego czasu przejść na emeryturę, i wzrok może im sie pogorszyć na starość ;)

A serio to dwa lata już? Ja go wciąż mam od dnia premiery na liście do kupienia i cały czas nie znajduje na to slotu bo wpadają inne rzeczy :D Wiec może razem z drugim tomem razem kupie :D

Offline Deg

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1878 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 22:04:09 »
Właśnie kompletuje zamówienie na marzec, wiadomo kiedy Dredd będzie dostępny w sprzedaży na gildii ?
Podbijam, chociaż sądzę, że spokojnie można robić marcowe zamówienie, a na kwietniowe i tak się nazbiera.
This is my truth, tell me yours.

Offline qprime

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1879 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 13:01:12 »
Na portalu FB taką odpowiedź znalazłem na pytanie o kolejne tomy:

tak, prace nad tomem 6 są dość zaawansowane, w tomie 20 wkrótce zaczniemy składać polską wersję, tom 21 jest już przetłumaczony, tom 7 też już jest w trakcie tłumaczenia.

Offline GoNzO

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1880 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 13:30:45 »
Na portalu FB taką odpowiedź znalazłem na pytanie o kolejne tomy:

tak, prace nad tomem 6 są dość zaawansowane, w tomie 20 wkrótce zaczniemy składać polską wersję, tom 21 jest już przetłumaczony, tom 7 też już jest w trakcie tłumaczenia.

Serce się cieszy z takiej wiadomości :).

Online misiokles

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1881 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 14:51:57 »
Ten sam cytat pojawił się tu dwie strony wcześniej.

Online roble

Odp: Ongrys
« Odpowiedź #1882 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 00:32:04 »

można zamawiać w cenie 120 pln na stronie gildii..
https://www.gildia.pl/komiksy/597802-sedzia-dredd-kompletne-akta-19