Autor Wątek: Egmont 2024  (Przeczytany 237534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szulig

Odp: Egmont 2024
« Odpowiedź #1395 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 10:12:23 »
Właśnie nie było, dziwne to jest bo zwykle był to pierwszy piątek miesiąca, mamy 14 maja a nadal właśnie nis bo było zapowiedzi na lipiec

a świat się kreci dalej... jak to możliwe? ;)

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #1396 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 10:27:29 »
Oczy-kurde-wiście. Otwieram Epic ASM "Łowcy bohaterów", a tam dalej są paproszki na czarnym kolorze. I dalej czarne ramki farbują i brudzą białe ramki na przeciległej stronie. Ceny rosną, jakość spada i mnie to wkurza nieziemsko. Przecież my za to płacimy kupę kasy, to mamy chyba prawo wymagać, by czarny tusz nie lał się i nie farbował sąsiednich stron. ETZ

Offline glutamiluta

« Odpowiedź #1397 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 10:37:03 »
Sezon urlopowy nas zastał, zapowiedzi pewnie na dniach :)

Offline Juby

« Odpowiedź #1398 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 10:47:50 »
Przeoczyłam czy jeszcze nie było zapowiedzi na lipiec ? Oficjalnych zapowiedzi.
Nie ma co się z nimi śpieszyć, bo dopiero był katalog, więc wszystko poza cenami jest znane.

Właśnie nie było, dziwne to jest bo zwykle był to pierwszy piątek miesiąca, mamy 14 maja a nadal właśnie nie bo było zapowiedzi na lipiec
Nie wiem skąd ty to wytrzasnąłeś. Śledzę zapowiedzi Egmontu regularnie od początku 2020 roku i nigdy nie było takiej reguły. Zapowiedzi pojawiają się w różne dni tygodnia, czasami na samym początku miesiąca, czasami później (np. kwietniowe w lutym 2022 opublikowano dopiero 18.02).

Ostatnio powtarzałem Trybunał i Miasto sów sprzed 11 lat - też były paproszki na czarnym. Nic się w tej kwestii nie zmieniło i nie zmieni - nie podoba się, nie kupuj.

Offline Cringer

« Odpowiedź #1399 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 11:08:23 »
- nie podoba się, nie kupuj.
a weź spier... z takim podejściem.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #1400 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 11:20:26 »
To że Egmont od 11 lat usiłuje nam wmówić, że to jest "normalne", nie znaczy że to jest prawda. Przy tak wysokiej cenie ja bym chciał jakości produktu która jej odpowiada. Tym bardziej, że Spider-Man Noir pokazał że można lać dużo czarnego tuszu i uzyskać dobry efekt.

Offline glutamiluta

« Odpowiedź #1401 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 15:06:51 »
Zapowiedzi założone, czekamy na chomiki, aż przemielą (pewnie jutro).

Offline Juby

« Odpowiedź #1402 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 15:26:02 »
a weź spier... z takim podejściem.
Jeśli mam problem z wadami jakiegoś wydawnictwa -> nie kupuję ich komiksów dając komentarz z jakiego powodu to robię -> spada sprzedaż -> wydawca coś z tym w końcu robi. Kupowanie komiksów Egmont na potęgę miesiąc w miesiąc i ciągłe marudzenie na to samo, choć i tak ciągle się je kupuje - to dopiero podejście.

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #1403 dnia: Wt, 14 Maj 2024, 23:42:29 »
Dlatego cały czas piszę i piszę jeśli coś mi się nie podoba. I oni nawet to czytają, tylko w nosie mają i to jest problem. Jeszcze raz - zapowiedzi Weapon X są piękne, ale wobec tych wszystkich błędów drukarskich, nawet na  ...onej Sprawiedliwości za 300 zł, to ja uwierzę jak zobaczę.

I to, że nie ma Kolekcji Spider-Mana składa na Egmont dwa razy większy ciężar, bo zostali nam tylko oni. Poza tym Hachette nie robi takich błędów drukarskich.

Offline Cringer

« Odpowiedź #1404 dnia: Śr, 15 Maj 2024, 00:21:27 »
Jeśli mam problem z wadami jakiegoś wydawnictwa -> nie kupuję ich komiksów dając komentarz z jakiego powodu to robię -> spada sprzedaż -> wydawca coś z tym w końcu robi. Kupowanie komiksów Egmont na potęgę miesiąc w miesiąc i ciągłe marudzenie na to samo, choć i tak ciągle się je kupuje - to dopiero podejście.
Jak chcesz poczytać super hero to niestety jesteś skazany na Egmont. A skoro błędy się powtarzają to czemu im tego nie wypominać? Co innego oczywiście monotonna i często nie prawdziwa nawijka o kolekcjach (jak np komentarz wyżej, w połowie łapał się na łapkę w górę ale w drugiej połowie postanowił że jednak nie).

Offline michał81

« Odpowiedź #1405 dnia: Śr, 15 Maj 2024, 14:03:09 »
Zapowiedzi założone, czekamy na chomiki, aż przemielą (pewnie jutro).
Chyba za slabo karmicie te chomiki.

Stop niewolniczej pracy chomików.

Offline Murazor

« Odpowiedź #1406 dnia: Śr, 15 Maj 2024, 14:21:25 »
Jak chcesz poczytać super hero to niestety jesteś skazany na Egmont.
Są oryginaly, po angielsku, prosty jezyk w wiekszosci, czasami nawet taniej, niz od Egmontu.

Offline Castiglione

« Odpowiedź #1407 dnia: Śr, 15 Maj 2024, 18:27:19 »
Ale jak chcę przeczytać po polsku, to zostaje mi tylko Egmont. Te paprochy są wkurzające, aczkolwiek nie jest to dla mnie powód, żeby komiksu nie kupić, na upartego to mogę je sobie nawet zetrzeć. Co nie znaczy, że powinny w tych komiksach być, a jeżeli coś jest wykonane słabo, to mam prawo o tym napisać.

Offline michał81

« Odpowiedź #1408 dnia: Cz, 16 Maj 2024, 07:55:49 »
Chomiki dały radę zapowiedzi na lipiec już na stronie sklepu.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami