Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 306638 razy)

Kandor, nocny, Deepdelver, Alienus66, eridraven i 22 Gości przegląda ten wątek.

Online Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1680 dnia: Dzisiaj o 18:02:14 »
Czyli dlatego Egmont dodrukowuje Dark Knight Returns i Batmany Loeb/Sale. :)

W Polsce wydano już dużo Batmana, więc dużo byłoby dubli. Ale jak pokazały choćby tytuły w batmanowej Kolekcji Eaglemoss ( https://www.salvat.com/batman-la-leyenda-177 ) są jeszcze historie czekające na polską premierę, albo wznowienie po TM Semic. Z tych 5 włoskich tytułów ja mam Długie Halloween i Trzech Jokerów. Ale w cenie 50 zł w Empiku kupiłbym pozostałe 3 ujawnione tytuły, które w dotychczasowym wydaniu Egmont Polska ominąłem. No i oczywiście bye bye przeszacowane tytuły Noir.

Fakt jest taki, że w maju skończy się polska edycja BiZDC. Jeśli Hachette Polska udałoby się zacząć inną Kolekcję z komiksami DC - choćby tą nową batmanową, to osobiście byłbym zainteresowany i kupowałbym własne braki.
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 18:23:35 wysłana przez Bazyliszek »

Online michał81

« Odpowiedź #1681 dnia: Dzisiaj o 18:14:31 »
 Moge powiedziec tylko, że nie ma co liczyć na tą kolekcje w Polsce.

Online Bazyliszek

« Odpowiedź #1682 dnia: Dzisiaj o 18:22:44 »
@UP
Zapomniałeś jeszcze wspomnieć jak zawsze, że jest niepotrzebna. :)

Online Kandor

« Odpowiedź #1683 dnia: Dzisiaj o 18:26:02 »
Moge powiedziec tylko, że nie ma co liczyć na tą kolekcje w Polsce.
Nigdy nie mów nigdy. Ja chętnie bym przytulił takich "Trzech Jokerów" w wydaniu kolekcyjnym czy też "IL RITORNO DEL CAVALIERE OSCURO" (ten tytuł akurat chciałbym mieć wydrukowany na t-shircie ;-)) :-) Mój włoski.. praktycznie nie istnieje ale chyba kolekcja pomyślana jest na 60 tomów czyli byłoby mniej niż 2 i 1/3 roku zbierania :-)
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 18:29:51 wysłana przez Kandor »

Online michał81

« Odpowiedź #1684 dnia: Dzisiaj o 18:28:10 »
Nikt wam nie broni zacząć uczyć się włoskiego. Bo jak napisałem powyżej takiej kolekcji nie będzie w Polsce od Hachette.

Online Bazyliszek

« Odpowiedź #1685 dnia: Dzisiaj o 18:33:29 »
Podoba mi się też koszulka dla prenumeratorów, bo jest głównie czarna. Teraz w Pepco mają podobną za 30 zł i jest ładna. Ale po doświadczeniach wiem, że nie dla mnie są białe koszulki. Każdy inny kolor, byle nie ten.