Autor Wątek: Egmont 2022  (Przeczytany 499865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2415 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 18:13:07 »
Noir/ kolejny Kasprzak/ Punisher/ Cedryk/ Gilgamesz/ Knightfall -coś tam si e trafi.

Offline death_bird

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2416 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:05:59 »
Knightfall i Punisher na pewno.
Noir burlesque - może (martwicie mnie z tym kiepskim scenariuszem), Elektra - bardzo może; tutaj raczej poczekam na opinie/więcej opinii.
Faktem jest, że coraz częściej człowiek zadaje sobie pytanie czy to hobby jest warte ponoszonych nakładów.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kadet

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2417 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:18:45 »
Z innej beczki.

Ja wiem że są problemy z papierem, drukiem i logistyką. Jednak mam cichą nadzieję na jakiś mały rzut przedpremierowy na MFKiG, jak to miało miejsce w poprzednich latach

Obstawiam, że "Wielkie wyprawy" mogą być przedpremierowo w Łodzi z uwagi na obecność państwa Kasprzaków. I oczywiście bardzo się cieszę z tej zapowiedzi :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2418 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:27:32 »
Knightfall i Punisher na pewno.
Noir burlesque - może (martwicie mnie z tym kiepskim scenariuszem), Elektra - bardzo może; tutaj raczej poczekam na opinie/więcej opinii.
Faktem jest, że coraz częściej człowiek zadaje sobie pytanie czy to hobby jest warte ponoszonych nakładów.  ???

  Elektra & Wolvie to nie komiks, tylko ilustrowana nowelka. Nie wiem właściwie kto miałby to kupić ani te ilustracje za piękne ani opowiadanko raczej nie Salinger.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2419 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:59:54 »
  Elektra & Wolvie to nie komiks, tylko ilustrowana nowelka. Nie wiem właściwie kto miałby to kupić ani te ilustracje za piękne ani opowiadanko raczej nie Salinger.

Ja na pewno, więc to już co najmniej jedna osoba. Już na starcie jest to coś interesującego w przeciwieństwie do pozostałej masówki superhero bez żadnego indywidualnego charakteru. A ilustracje nie muszą być piękne, mają pełnić swoją rolę w historii, jeśli są potrzebne "brzydkie" to powinny być "brzydkie". Tu na pewno są klimatyczne a czy się sprawdzą to się dopiero przekonam.

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2420 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 21:02:24 »
a ja na złość mamie nie kupie

Offline xanar

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2421 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 21:05:15 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Warpath

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2422 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 21:11:32 »
Uh, myślałem, że to komiks. No to ja też odpadam, koncept superhero w prozie nijak do mnie nie przemawia. Książki to ja sobie kupuję niezależnie od komiksów. Nie potrzebuję mixów.

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2423 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 21:19:35 »
Ja na pewno, więc to już co najmniej jedna osoba. Już na starcie jest to coś interesującego w przeciwieństwie do pozostałej masówki superhero bez żadnego indywidualnego charakteru. A ilustracje nie muszą być piękne, mają pełnić swoją rolę w historii, jeśli są potrzebne "brzydkie" to powinny być "brzydkie". Tu na pewno są klimatyczne a czy się sprawdzą to się dopiero przekonam.

  Bo ja wiem czy to coś interesującego? Ilustrowane książki mają zdaje się bardzo, bardzo długą tradycję. No, ale cóż twoja forsa, daj znać jak przeczytasz czy to do czegoś się nadaje.

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2424 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 21:25:05 »
komiksy na podstawie ksiazek jeszcze ujdą ale w druga stronę jest ciężko. kiedyś w chwili słabości kupiłem te 2 książki o hellboyu - szit.

jedyne co toleruje to jakieś szorty scenarzystow jak chcą coś dodać do komiksu jak moore w lxg czy willingham w fables.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2425 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 21:49:32 »
komiksy na podstawie ksiazek jeszcze ujdą ale w druga stronę jest ciężko. kiedyś w chwili słabości kupiłem te 2 książki o hellboyu - szit.

jedyne co toleruje to jakieś szorty scenarzystow jak chcą coś dodać do komiksu jak moore w lxg czy willingham w fables.

Tu się zgadzam, ale to trochę inaczej traktuję. W sensie, wiadomo, jako książkę, ale nie odnoszę wrażenia, że to jest dojenie franczyzy w każdej możliwej formie i liczę, że będzie to miało ręce i nogi. Senni łowcy byli bardzo spoko a to ten sam rysownik, Rucka też na propsie raczej. Jestem nastawiony pozytywnie, najwyżej się przejadę, nie pierwszy i nie ostatni raz, ale widząc filmik wrzucony wyżej na pewno się nie przejadę na warstwie graficznej.

Offline Klint

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2426 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 22:22:09 »
Ostatnio zastanawiałem się co będzie albumem nr 2500 i chyba śmiało można postawić na WIELKIE WYPRAWY.
Ciekawe czy jest szansa na przedpremierową sprzedaż na MFGiK ?

Offline Castiglione

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2427 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 23:02:46 »
  Elektra & Wolvie to nie komiks, tylko ilustrowana nowelka. Nie wiem właściwie kto miałby to kupić ani te ilustracje za piękne ani opowiadanko raczej nie Salinger.
Mnie zaciekawiło i zastanawiam się nad zakupem. "Sandman" w takiej formie był bardzo fajny. Co prawda tamta historia w klimacie japońskiej legendy bardziej pasowała mi do takiej formy niż Wolverine, ale spróbować chyba nie zaszkodzi.

Offline death_bird

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2428 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 23:07:35 »
Wygląda ciekawie, ale chyba do ostatniej chwili będę bił się z myślami czy nie szkoda mi miejsca na eksperyment.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline laf

Odp: Egmont 2022
« Odpowiedź #2429 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 07:59:32 »