Autor Wątek: Egmont 2021  (Przeczytany 637395 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3810 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:01:51 »
Pierwszy tom miał czarny grzbiet z pomarańczowymi końcówkami. Drugi tom ma cały zielony grzbiet, przez co całkowicie się odcina od reszty czarnych tomów DC. Plus numeracja całkowicie nie pasuje.
W oryginale wcale nie mają numeracji. Tutaj mają i jeszcze ci to nie pasuje.  :o ::)
Widzę, że Diggle nie jest omniakiem, tylko składakiem. Czyli Egmont może sobie składać swoje komiksy jak chce. I mogliby wydać companions oddzielnie i taniej a sam Shadowland oddzielnie. Ale nie robią tego, ze szkodą dla zbieraczy takich jak ja.
Zyskują za to wszyscy inni. Tym bardziej, że Shadowland nie jest dostępny na rynku.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:04:40 wysłana przez michał81 »

Online xanar

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3811 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:03:24 »
Po co wy dyskutujecie z tym Egmontowym hejterem. :) Ja swojego czasu postulowałem, żeby mu ustawić poziom minimalny tak na jakieś 50% na sztywno, wtedy spokój jest.

Przecież to oczywista oczywistość, że te Egmontowe książki wyglądają dużo lepiej w porównaniu do tego zdjęcia parę postów wyżej.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:05:09 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline adamarluk

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3812 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:16:13 »
P. Kołodziejczak pstrokaciznę grzbietową odwalił by się przypodobać bazylowi i jego wysublimowanym kolecjom. I mimo to oberwał po łbie.  :o

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3813 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:30:39 »
Pierwszy tom miał czarny grzbiet z pomarańczowymi końcówkami. Drugi tom ma cały zielony grzbiet, przez co całkowicie się odcina od reszty czarnych tomów DC. Plus numeracja całkowicie nie pasuje.

Ktoś tu chyba nie odróżnia dwóch całkowicie różnych serii. Ten czarny grzbiet z pomarańczowymi końcówkami  należy do serii "Batman. Detective Comics", a ten cały zielony do głównej serii "Batman". Wszystko jest dobrze i wszystko pasuje, ale takiemu ignorantowi jak Ty zawsze będzie źle i to się nie zmieni. Jak się nie podoba to pisz do DC i nie truj d..y, bo to już dawno stało się żałosne. Dorosły facet, a zachowuje się jak dziecko. Smutne to właściwie jest nawet. I tak, wyładuj się w jakimś kąśliwym komentarzu, może ci ulży. Ja i tak nie odpiszę.

Po co wy dyskutujecie z tym Egmontowym hejterem. :) Ja swojego czasu postulowałem, żeby mu ustawić poziom minimalny tak na jakieś 50% na sztywno, wtedy spokój jest.

Na innych forach dawno już mu podziękowali, bo robił syf dokładnie tak jak tutaj. W dodatku celowo co widać gołym okiem. Dziwię się, że moderacja tak się z nim cacka.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 19:04:33 wysłana przez MaLeKrSkr »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3814 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:46:43 »
Ale dlaczego moderacja ma cokolwiek z tym robić skoro wszyscy tak chętnie z nim rozmawiają, świadczyć to musi o czerpaniu pozytywnych bodźców z takich rozmów, bo chyba nikt tego nie robi pod przymusem?

Online xanar

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3815 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 19:04:30 »
Chyba negatywnych.
Nie wszyscy, tylko parę osób, poza tym ciężko to nazwać rozmową.

Schemat jest cały czas taki sam, pewien użytkownik pisze jaki to Egmont jest zły w paru postach, pisząc cokolwiek - Egmont jest zły - bo właśnie pada deszcz.
Paru napisze, że nie, Egmont nie ma wpływu na to, że akurat pada, na co pada odpowiedź no to dlatego, że jest zimno, reakcja innych jest wiadoma. Pewien użytkownik już nic nie pisze do końca dnia.
Nie wiem, może go podniecają te reakcje na jego posty i w ten sposób się zaspokaja, bo ta sytuacja cały czas się powtarza, ale to może jakiś specjalista powieleń się wypowiedzieć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3816 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 20:26:17 »
A w przyszłym roku w Epic Collection...

W dechę.
Czyli się sprzedaje.
W takim razie chyba wytrzymam i epiki zacznę czytać gdy dobiją do Spectacular Muchy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline miragepl89

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3817 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 21:22:12 »
Co do grzbietów: X MEN Punkty Zwrotne też będą mieć grzbiet i logo Marvela po nowemu (białe na czerwonym tle). Mało tego. Mam wrażenie, że wszystkie nowe serie, które nie są kontynuacją wcześniejszego runu (Punishera, Daredevila, Kapitana Ameryki), będą mieć grzbiet po nowemu. Zwróćcie uwagę na XMen Wielki Projekt i Historię Życia... To samo, po nowemu.

Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale harmonia na półce poszła się... 👀
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 21:25:15 wysłana przez miragepl89 »

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3818 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 21:25:59 »
Co do grzbietów. Nie podoba mi się że w ramach Uniwersum DC seria Batman ma zupelnie innne grzbiety od reszty (Flash Forward zresztą też). Bardziej podobało mi się jednolite DC Odrodzenie.. Tylko to tak naprawdę jest bardzo mało znaczący detal.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3819 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 21:50:15 »
Ale chyba Detective Comics i Action Comics też zaliczą takie zmiany przy swoich nowych pierwszych tomach (zaczynające nowe runy scenarzystów), które powinny się ukazać w marcu przyszłego roku.

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3820 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 22:30:22 »
Zobaczymy.

Nie sądziłem że Superman mnie zmęczy (a może to Bendis). Ale ostatni Action Comics to dla mnie straszna słabizna.
Brzydka, bezsensowna młócka nawet nie wiem o co w Metropolis. (a został jeszcze jeden AC tego duetu) Miałem wrażenie że tom opierał się na pokazaniu, że mamy na pokładzie Wonder Twins i Young Justice. Straszne rozczarowanie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku po zmianie scenarzysty w komiksach o Supermanie będzie lepiej.

Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Piterrini

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3821 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 22:44:20 »
Co do grzbietów: X MEN Punkty Zwrotne też będą mieć grzbiet i logo Marvela po nowemu (białe na czerwonym tle). Mało tego. Mam wrażenie, że wszystkie nowe serie, które nie są kontynuacją wcześniejszego runu (Punishera, Daredevila, Kapitana Ameryki), będą mieć grzbiet po nowemu. Zwróćcie uwagę na XMen Wielki Projekt i Historię Życia... To samo, po nowemu.
Doczekałem się - Elektra Assassin wreszcie nie będzie samotna, po tylu latach... 8)

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3822 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 07:33:12 »
Ja Elektrę Assassin sprzedałem zaraz po zakupie więc nie pamiętam jaki ona ma grzbiet. A brak jednolitej stylistyki w ramach jednej serii mi przeszkadza.

Online roble

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3823 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 07:38:49 »

8azyl, nowy dzień a Ty znów to samo.. wiesz ze jesteś znów z procentami ostrzeżenia na granicy, zaraz Cie wyciszą admini jak nie odpuścisz..

Offline Castiglione

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #3824 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 07:47:58 »
Przecież klasyka Marvela to żadna seria. Równie dobrze mógłbyś narzekać, że w Mistrzach komiksu są wydawane różne formaty albo że komiksy Vertigo nie są wszystkie w jednej szacie. Daredevil pasuje do Daredevila, FF do FF i wszystko się zgadza.