Autor Wątek: Egmont 2021  (Przeczytany 640872 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1365 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 13:44:16 »
  Co za problem? Przecież napisali prawdę na okładce. Ogólnie przyglądałem się już wcześniej temu tytułowi, tych co nie nie rozzłościł (co jest raczej przesadą) to mocno śmieszy. Ogólnie ludziska mocno drą łacha z DC w internecie, chyba sprawdzę osobiście jak wyjdzie.

Offline Pawel.M

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1366 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 14:42:55 »
Chętnie wymienię Lucyfera na integrale, jednak po ostatnim wrzutach z pikselozami, jeszcze się wstrzymam z pozbywaniem się starej wersji. Choć liczę też na to, że będą bardziej czytelne fonty.
O toto - tej pseudo ozdobnej czcionki nie daje się czytać, oczy bolą.

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1367 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 15:00:13 »
Mnie ostatnio od czcionki bolały oczy podczas czytania Hellblazera od Warrena Ellisa. Kto wpada na pomysł, by teksty z pamiętnika dawać tak trudno czytelną czcionką. 

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1368 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 15:11:06 »

Flash Forward, jako zapowiedź od Egmont Polska, na 24 luty 2021 - patrz "Bonito.pl". Czy jest to jakiś komiks ,,jednostrzałowiec", czy może początek nowej ciekawej serii? Wally West w wydaniu polskiej firmy? Ta postać pierwszy raz jest we flagowej roli w numerach emitowanych przez Egmont Polska... tak mi się wydaje. Ciekawe jest to, że wydawnictwo to pod komiksem "Flash Forward" pisze: ,,Kiedy multiwersum zostało zorganizowane na nowo, Wally i jego rodzina nie znaleźli sobie w nim miejsca.(...) Teraz, po tragicznych wydarzeniach opisanych w Kryzysie bohaterów(...)", co miałoby oznaczać, że doszło do jakiegoś obfitującego w skutki dla całego Wydawnictwa DC wydarzenia. Czy chodzi o... :


... którego to nie czytałem, dlatego też  nie wiem ,,o co w Multiversum DC kaman"... Bo widzicie, zastanawiam się nad kupnem "Flash Forward", tylko że kompletnie nie mam zielonego pojęcia, jak to zakotwiczyło się w sercu świata komiksów DC.


Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1369 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 17:12:59 »
Z tego co się orientuję to aby mieć pogląd całości trzeba przeczytać Uniwersum DC Odrodzenie. Następnie kilka tomów  Flasha aż do Wojny Flashow. Potem wspomniany Kryzys Bohaterów. Następnie Flash Foward. P.s. możliwe że konieczne bedzie jeszcze zapoznanie się z Zegarem Zagłady (wypowiem się jak przeczytam Flash Foward)
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Antari

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1370 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 20:17:43 »
Do Flash Forward przeczytanie Kryzysu Bohaterów jest niezbędne. Chyba, że będzie jakieś wytłumaczenie na początku.

Offline roble

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1371 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 21:11:41 »
Tak przeglądam zapowiedzi na marzec i Czarnogłowy, pojedynczy album w powiększonym formacie na miękko. Info z gildii. Pomyłka czy nowy trend?

Offline Konrad

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1372 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 21:15:35 »
Tak przeglądam zapowiedzi na marzec i Czarnogłowy, pojedynczy album w powiększonym formacie na miękko. Info z gildii. Pomyłka czy nowy trend?

Było już o tym mówione wiele razy. Na Gildii jest błąd, będzie na twardo żeby pasowało do obu integrali. A wydają w pojedynczych żeby nie czekać kilku lat na zakończenie i integral

Offline death_bird

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1373 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 22:09:28 »
Człowiek teraz będzie kupował pojedyncze a za 5-10 lat będzie się irytował, że kupił i teraz musi upchnąć komuś, bo chce mieć wszystko w integralach.  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1374 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 11:08:08 »
Taką wiadomość właśnie otrzymałem z Taniej Książki:

"Chcielibyśmy poinformować, że decyzją wydawnictwa data premiery tytułu: "Kingdom Come. Przyjdź królestwo" z powodu błędu w druku została przełożona na bliżej nieokreślony termin. "

Co prawda i tak jest co czytać, ale mimo to trochę szkoda. Nie napawa za to optymizmem sformułowanie "bliżej nieokreślony termin" - jakby miało zjechać kilka miesięcy. Oby nie było powtórki z sytuacją z "Flying School". Może glutamiluta potrafiłaby powiedzieć coś więcej?

Offline misiokles

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1375 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 11:26:26 »
Po prostu nie dostali od drukarni informacji o wolnym terminie, w którym możnaby było wydrukować raz jeszcze. Nie siałbym paniki.

Offline robbirob

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1376 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 11:27:19 »
Po prostu nie dostali od drukarni informacji o wolnym terminie, w którym możnaby było wydrukować raz jeszcze. Nie siałbym paniki.
Dokładnie. Wyłapali błąd i próbują ustalić datę, a klientów chcieli poinformować jak najszybciej.

Offline xanar

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1377 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 12:17:10 »
Po prostu nie dostali od drukarni informacji o wolnym terminie, w którym możnaby było wydrukować raz jeszcze. Nie siałbym paniki.
No nie wiem  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1378 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 12:29:05 »
Ech, typowy Egmont. :) Nic nie robienie z ciągłymi błędami drukarskimi i edytorskimi, w końcu spowodowało że powstał taki błąd krytyczny, że cały wydrukowany nakład nie nadaje się do sprzedaży. I oczywiście, że dotknęło to "Przyjdź Królestwo", czyli kolejnego gorącego i mocno oczekiwanego w ostatnim czasie tytułu.

No to se jeszcze poczekamy.

Offline xanar

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1379 dnia: Śr, 10 Luty 2021, 12:32:00 »
błąd taktyczny
Twój komiks jest lepszy niż mój