Autor Wątek: Egmont 2021  (Przeczytany 641932 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1230 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:42:02 »
Cytat konkretny poproszę.
Za dużo szukania. Czyli mówisz że tak nie pisałeś?

Tyle, że komiksów dla starszych, przy swojej obecnej ogromnej ofercie, i tak wydają więcej niż w dawnych, pięknych czasach.
I na pewno więcej niż KG.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Luty 2021, 09:44:31 wysłana przez JanT »

Motyl

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1231 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:47:04 »
Mają nowocześniejszy lokal i można płacić kartą bez utraty rabatu.

To w CK przy płaceniu kartą traci się rabat? Bo tak dziwnie to napisałeś. Nigdy nie miałem u nich problemu przy płaceniu kartą z rabatami. I tak jak napisał Yossarian, można u nich również dostać większe rabaty przy sporych zakupach. Podobnie również dzięki nim udało mi się kupić artbook Thorgala w normalnej cenie. CK lubię właśnie za atmosferę w tym miejscu. Jak jestem w stolicy, zawsze tam wpadam coś kupić, pogadać, zdarzało mi się, że buszowałem po półkach i ze trzy godziny. Komikslandii za to unikam. Bywałem u nich rzadko, zawsze były puchy. Stracili mój szacunek za akcję z Zabójczym żartem na Pyrkonie.

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1232 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:48:41 »
a co to za akcja?

Offline Pan M

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1233 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:52:03 »
Kryzysy DC, Animal Man, Doom Patrol, linia DC Deluxe, Saga o potworze z bagien, linia Marvel Classic, Marvel Now, DC Rebirth.

Jeżeli Osiedle Spodoba czy Sabrina to rzeczy, które znajdą więcej nabywców to chyba obudziłem się w jakieś alternatywnej linii czasowej.

KG.... z całym szacunkiem do nich to Non Stop Comics jest zdecydowanie bardziej transparentne w kwestii zapełniania fajnie rynku po Egmoncie. Ogrom serii z Image comics na czele z Paper Girls, Deadly Class,  Black Monday Murders, Head Lopperem,  Monstressa.

Kg jest potrzebne, ale jak ktoś twierdzi, że są solą naszego rynku to jakby twierdził, że na Lighthouse było większe wzięcie komercyjne od Logana, Jokera i Avengers.

Sorry, ale to jest absurd.

Offline starcek

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1234 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:52:58 »
Czy Egmont zapowiedział intergrala Blacksada? Mam wrażenie, że  coraz więcej ofert sprzedażowych wyskakuje, a tak się zazwyczaj dzieje, gdy nadchodzą nowe wydania.


Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1235 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:53:58 »
@Paweł M

Myślę, że z kolei nie doceniasz KG  :)

Czy Egmont zapowiedział intergrala Blacksada? Mam wrażenie, że  coraz więcej ofert sprzedażowych wyskakuje, a tak się zazwyczaj dzieje, gdy nadchodzą nowe wydania.

Oficjalnie nic nie zapowiadał.

Motyl

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1236 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:56:22 »
a co to za akcja?

Przy premierze w 2012 roku komiks szybko wywiało z internetu (gildii i innych sklepów), ale był jeszcze dostępny gdzieniegdzie z minimalnym rabatem 10% i walał się na półkach w empiku za okładkową. Natomiast na stoisku komikslandii na Pyrkonie usłyszałem, że to już jest unikat, wyprzedał się do cna i dlatego żądają za niego 80 zł (cena okładkowa 45 zł). Komiks miał premierę 5 marca, a Pyrkon był niecałe trzy tygodnie później.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1237 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:56:45 »
Czy Egmont zapowiedział intergrala Blacksada? Mam wrażenie, że  coraz więcej ofert sprzedażowych wyskakuje, a tak się zazwyczaj dzieje, gdy nadchodzą nowe wydania.
Nie. Ja chciałbym bardzo bo nie mam pojedynczych.

Może wszyscy sprzedają żeby kupić coś od KG  ;)

Offline michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1238 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:57:26 »
Za dużo szukania. Czyli mówisz że tak nie pisałeś?
Cytat z tamtego okresu 2016 poproszę, o którym piszesz. Masz możliwość udowodnienia teraz swoich racji, wystarczy konkretny cytat.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1239 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 09:59:25 »
Musiałbym całą gildię przeglądnąć. Napisałem też że jak dobrze pamiętam więc nie jestem tego pewny na 100% Jakbym dał cytat to i tak byś chwytał za kocura :)

Offline michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1240 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 10:03:25 »
Musiałbym całą gildię przeglądnąć. Napisałem też że jak dobrze pamiętam więc nie jestem tego pewny na 100% Jakbym dał cytat to i tak byś chwytał za kocura :)
Nie wypieram tego, że takie słowa napisałem, ale to było w całkowicie innym okresie czasu, niż teraz próbujesz mi wmówić. Powtórzę jeszcze raz: konkretne cytaty.

Offline Grzmichuj

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1241 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 10:04:44 »
Przy premierze w 2012 roku komiks szybko wywiało z internetu (gildii i innych sklepów), ale był jeszcze dostępny gdzieniegdzie z minimalnym rabatem 10% i walał się na półkach w empiku za okładkową. Natomiast na stoisku komikslandii na Pyrkonie usłyszałem, że to już jest unikat, wyprzedał się do cna i dlatego żądają za niego 80 zł (cena okładkowa 45 zł). Komiks miał premierę 5 marca, a Pyrkon był niecałe trzy tygodnie później.

Sowieci Atakują - polecam komiks. Pewnego dnia komiksiarze w kraju Europy Wschodniej (mentalnie) i Europy Środkowej (geograficznie) budzą się w świecie, w którym nic nie jest takie same. Jest papier toaletowy, mięciutki jak kaczuszka, coca cola w pięciu smakach i zagraniczne filmy w każdym kinie.
Są też komiksy i komiksiarze - ostoja bolszewizmu. Nie zgadzają się na zastany porządek świata i postanawiają z nim walczyć. Nie godzą się na to, że każdy ma prawo sprzedać komiks po jakiej kurde bele mu się śni cenie. Żądają przywrócenia gospodarki centralnie planowanej, zamrożenia cen komiksu na poziomie -10% okładkowej i sprzedaży w tak owej do końca nakładu i ewentualnego szybkiego wznowienia.
Bardzo drastyczny komiks, typowe sci-fi, nie podobało mi się, że stworzone postaci są zbyt odrealnione i nieprawdziwe.

jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1242 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 10:07:27 »
Nie wypieram tego, że takie słowa napisałem, ale to było w całkowicie innym okresie czasu, niż teraz próbujesz mi wmówić.
Na pewno przed zwiększeniem Vertigo do 18 tomów rocznie. Niczego ci nie wmawiam.

Motyl

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1243 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 10:25:43 »
Nie godzą się na to, że każdy ma prawo sprzedać komiks po jakiej kurde bele mu się śni cenie.

Dodam jeszcze, że ten każdy ma też prawo wyjechać z konwentu, nie regulując opłaty za stoisko. Kurde bele kto mu zabroni, skoro na komiksach wałki kręci to i tu może, prawda? 

Offline roj

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1244 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 12:02:50 »
Na WAK (Wielkie Archiwum Komiksu) w zapowiedziach komiksowych jest 16 zapowiedzi kwietniowych Egmontu.