Autor Wątek: Egmont 2021  (Przeczytany 640814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelen

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1065 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:30:22 »
Wow, nieźle! Co to jest? Jakiś paździerz pewnie?

W większości zdecydowanie tak. Ale potrzebny, bo ciągłość fabularna  ::)

Offline radef

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1066 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:32:08 »
Albo tak :) A wiadomo jakie będzie tempo wydawania?
Niestety nie wiem. A przynajmniej - w moim tekście ze spotkania z TK podczas MFKIG Cyber nic o tym nie widzę.
Tak naprawdę, biorąc pod uwagę, że używają tłumaczeń z magazynu, prędkość wydawania będzie zależna głównie od popytu rynku.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1067 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:42:16 »
Patrząc na ceny Daredevil 0 i Wojna Totalna to ten Animal Man tyle kosztował przez to że "ramota" :) Z Daredevil Millera 4 podobnie. To Lucyfer może się zmieści w 159.99 zł.
« Ostatnia zmiana: So, 30 Styczeń 2021, 11:46:27 wysłana przez JanT »

Offline kelen

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1068 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:44:06 »
Niestety nie wiem. A przynajmniej - w moim tekście ze spotkania z TK podczas MFKIG Cyber nic o tym nie widzę.
Tak naprawdę, biorąc pod uwagę, że używają tłumaczeń z magazynu, prędkość wydawania będzie zależna głównie od popytu rynku.

Jak ja notowałem ze spotkania, to mam zapisaną taką informację:

Każdy rocznik będzie podzielony na dwa tomy w twardej oprawie, publikowany co kwartał

Offline sokratesik

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1069 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 12:12:56 »
Tak, wyobraź sobie, że wiem o tym. Przed chwilą wrzucałem nawet z niego zdjęcia porównawcze, więc chyba musiałem go wcześniej wziąć do ręki i wyobraź sobie, że zauważyłem na jakim jest papierze :)
Również o tym pisałem, że sam siebie zacytuję:
A tak w ogóle "panie poprawiaczu", to nie "w semicu", a "w Semiku"... ;)
Odniosłem się do tej konkretnej Twojej wypowiedzi, nie czytałem innych.

Offline michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1070 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 13:07:50 »
Zawartość:  "Justice League" #26–39, "DC’s Year of The Villain" #1, "Black Mask: Year of The Villain" #1, "Sinestro: Year of The Villain" #1, "Lex Luthor: Year of The Villain" #1, "Riddler: Year of The Villain" #1, "The Joker: Year of The Villain" #1, "Batman/Superman" #6, "Year of The Villain: Hell Arisen" #1–4.
Czyli tak jak przewidywałem połączyli dwa tomy wydania z urban comics.

Offline Kadet

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1071 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 13:16:17 »
Jak ja notowałem ze spotkania, to mam zapisaną taką informację:

Każdy rocznik będzie podzielony na dwa tomy w twardej oprawie, publikowany co kwartał

Moje zapiski potwierdzają tę wersję :) Z tym, że częstotliwość kwartalna to ma być wstępne założenie - potem pewnie popyt zweryfikuje.

Widać, że "Garfield" wraca do kwartalnego trybu wydawania. Rosa dalej idzie z gazem. No i nowy "Iznogud"! Ten tom chyba będzie całkiem premierowy, prawda?

Ale to na pewno nie są wszystkie tytuły kwietniowe, bo nie ma tych nowych "Star Wars" i "Vadera", które już wcześniej zapowiedziano na kwiecień.
« Ostatnia zmiana: So, 30 Styczeń 2021, 13:18:17 wysłana przez Kadet »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline radef

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1072 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 13:40:28 »
Moje zapiski potwierdzają tę wersję :) Z tym, że częstotliwość kwartalna to ma być wstępne założenie - potem pewnie popyt zweryfikuje.
Nikt nie jest idealny. Musiałem przegapić tę informację. Pewnie z ekscytacji.
Widać, że "Garfield" wraca do kwartalnego trybu wydawania.
Problemy z licencją związane z przejęciem praw do marki przez CBS się rozwiązały i teraz nie powinno być problemów. Poza tym - chyba Nickelodeon jakiś serial szykuje, więc popyt powinien być.
No i nowy "Iznogud"! Ten tom chyba będzie całkiem premierowy, prawda?
Dokładnie. I ostatni zawierający tylko komiksy napisane przez Goscinny'ego oraz ostatni zawierający tylko takiego "Iznoguda" jakiego znamy. Później będą... ciekawe rzeczy (oby Egmont nie pominął).
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1073 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 14:07:05 »
Patrząc na ceny Daredevil 0 i Wojna Totalna to ten Animal Man tyle kosztował przez to że "ramota" :) Z Daredevil Millera 4 podobnie.
Może był tu niższy nakład?


To Lucyfer może się zmieści w 159.99 zł.
hm.... zobaczymy, żeby tylko nie okazało się że będzie jeszcze taniej ;)

Offline Archie

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1074 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 14:29:17 »
Mogliby wreszcie ten trzeci tom Wonder Woman z DC Deluxe wydać, bo to wstyd że seria nie zakończona jeszcze.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1075 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 14:30:28 »
Może był tu niższy nakład?
No chyba o to chodzi :)

Mogliby wreszcie ten trzeci tom Wonder Woman z DC Deluxe wydać, bo to wstyd że seria nie zakończona jeszcze.
Będzie niedługo bo zapowiedzieli.

Offline sad_drone

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1076 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 15:15:59 »
Zastanawiam się ostatnio nad wejściem w jonaha hexa, czy szanowne grono czytało i wyrobiło sobie zdanie czy warto w tę serię inwestować?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online xanar

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1077 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 15:31:41 »
To lepsze niż większość tego co aktualnie wydają, jeszcze kwestia czy się lubi "dziki zachód".
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online adamarluk

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1078 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 16:15:09 »
Zastanawiam się ostatnio nad wejściem w jonaha hexa, czy szanowne grono czytało i wyrobiło sobie zdanie czy warto w tę serię inwestować?
Warto. Niezobowiązująca, nieco krwawa rozrywka na dobrym poziomie.

edit: Jeśli się nie mylę, zapowiedziany tom to już przedostatni.
« Ostatnia zmiana: So, 30 Styczeń 2021, 16:21:19 wysłana przez adamarluk »

Offline Death

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1079 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 16:20:32 »
Przeczytałem jakoś pierwsze pięć tomów i jest to co najwyżej niezły komiks. Jest dużo lepszych westernów na rynku i dużo lepszych amerykańskich serii. Ale jest ok. Można przeczytać.