Autor Wątek: Egmont 2021  (Przeczytany 642494 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2745 dnia: So, 15 Maj 2021, 11:11:41 »
Tove to 21 na 73 historie (zresztą w niektórych już pomagał Lars). Ilościowo też jest więcej, ale nie wiem o ile, bo nie znam liczby pasków każdej historii.
Zobacz temat o Muminkach. Tam pisałem na przykład, że Tove 21 na 73:
https://forum.komikspec.pl/komiksy-europejskie/muminki/msg122357/#msg122357

Offline kv

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2746 dnia: So, 15 Maj 2021, 12:36:34 »
Tove to 21 na 73 historie (zresztą w niektórych już pomagał Lars). Ilościowo też jest więcej, ale nie wiem o ile, bo nie znam liczby pasków każdej historii.
Zobacz temat o Muminkach. Tam pisałem na przykład, że Tove 21 na 73:
https://forum.komikspec.pl/komiksy-europejskie/muminki/msg122357/#msg122357
Wybacz @Death, ale ten wiątek to kilka postów konkretów a pozostałe prawie 4 strony to już tylko o żółtym  ;)

Offline Kot Tip-Top

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2747 dnia: So, 15 Maj 2021, 21:18:47 »
Pamiętam, ale nie spodziewałem się, że pojawi się tak szybko w sklepach, bo np. pierwszego tomu Don Rosy nie można już dostać, a Witch jest cały czas do kupienia. Nie ma takiej przerwy w dostępności, jak często to się zdarza.

Zgaduję, że po prostu widzieli z jakim tempem to schodzi i zarządzili dodruk nim komiks kompletnie znikł z półek, bo za chwilę rzucą się ludzie co nie znają serii a zaintrygował ich sukces - a za moment dalsze tomy.

Witch swoją drogą śliczna seria, aż dziw, że nie wznowili ich wcześniej :)

Offline GoNzO

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2748 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:11:16 »
Star Trek Rok Piąty zawiera zeszyty 1-12, z zapowiedzi w komiksie wynika, że raczej nie dostaniemy zeszytów 13-20 :(.

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2749 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:21:16 »
Zgaduję, że po prostu widzieli z jakim tempem to schodzi i zarządzili dodruk nim komiks kompletnie znikł z półek, bo za chwilę rzucą się ludzie co nie znają serii a zaintrygował ich sukces - a za moment dalsze tomy.

Witch swoją drogą śliczna seria, aż dziw, że nie wznowili ich wcześniej :)

Możesz coś napisać o tej serii? Zastanawiam się, czy nie kupić jej córze, level 9.


Offline Konrad

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2750 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:45:33 »
Star Trek Rok Piąty zawiera zeszyty 1-12, z zapowiedzi w komiksie wynika, że raczej nie dostaniemy zeszytów 13-20 :(.

A co tam dokładnie jest napisane? Czemu mieliby wydać tylko połowę materiału?
Bo wydaje mi się, że po wyjściu ostatniego 25 zeszytu tej serii Egmont zrobi tak jak z pierwszym tomem, czyli puści w jednym grubym tomie 13-25

Online michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2751 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:48:40 »
Możesz coś napisać o tej serii? Zastanawiam się, czy nie kupić jej córze, level 9.
Zdecydowanie kup. Seria jest idealnie skrojona pod ten wiek. Na dniach pojawi się moja większa recenzja o pierwszym tomie na Comixxy

Offline GoNzO

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2752 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:10:24 »
A co tam dokładnie jest napisane? Czemu mieliby wydać tylko połowę materiału?
Bo wydaje mi się, że po wyjściu ostatniego 25 zeszytu tej serii Egmont zrobi tak jak z pierwszym tomem, czyli puści w jednym grubym tomie 13-25

A widzisz, nie wiedziałem, że to wciąż tworzą, to OK.



Offline panAeL

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2753 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 22:06:12 »
Dopiero teraz olśniło mnie, że wśród setek zapowiedzianych komiksów zabrało jednego istotnego elementu: DC Young Animal. Jako że Egmont utrzymuje stały, niezbyt długi, dystans w stosunku do wydań amerykańskich, wydaje mi się, że to ostatni moment na ruszenie z tymi seriami. Tymczasem cisza... Może chociaż Doom Patrol?

Offline Gazza

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2754 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 22:10:09 »
Ktoś na forum pisał, że DP ssie, a DC go uwaliło.

Offline panAeL

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2755 dnia: Cz, 20 Maj 2021, 11:38:12 »
To jeszcze drugie, kompletnie niezwiązane z dyskusją spostrzeżenie o Egmoncie :)

Właśnie przyszły do mnie Historie prawdopodobne Gaimana. Jako że koszyk zakupowy w tym miesiącu spokojnie udźwignie jedną czy dwie dodatkowe pozycje, postanowiłem sprawdzić czego jeszcze z kompletu pozycji tego autora mi brakuje.

Na oficjalnej stronie wydawnictwa nie da się tego zrobić.

Wyszukiwanie po nazwisku autora przenosi tylko do trzech artykułów. Żenada. Wypuścić po latach nową stronę, która jest większym bublem od poprzedniej...

Offline eridraven

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2756 dnia: Cz, 20 Maj 2021, 13:20:59 »
To jeszcze drugie, kompletnie niezwiązane z dyskusją spostrzeżenie o Egmoncie :)

Właśnie przyszły do mnie Historie prawdopodobne Gaimana. Jako że koszyk zakupowy w tym miesiącu spokojnie udźwignie jedną czy dwie dodatkowe pozycje, postanowiłem sprawdzić czego jeszcze z kompletu pozycji tego autora mi brakuje.

Na oficjalnej stronie wydawnictwa nie da się tego zrobić.

Wyszukiwanie po nazwisku autora przenosi tylko do trzech artykułów. Żenada. Wypuścić po latach nową stronę, która jest większym bublem od poprzedniej...

Wpisz sobie też innych i mało co znajdziesz ;) Prosty wniosek jest taki, że listowanie pełnej oferty nie jest celem tej strony. Poza tym, zawsze możesz napisać wniosek o taką zmianę.

Zresztą oferta jest dostępna w innych ogólnie znanych serwisach.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline chch

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2757 dnia: Cz, 20 Maj 2021, 16:38:20 »
To jeszcze drugie, kompletnie niezwiązane z dyskusją spostrzeżenie o Egmoncie :)

Właśnie przyszły do mnie Historie prawdopodobne Gaimana. Jako że koszyk zakupowy w tym miesiącu spokojnie udźwignie jedną czy dwie dodatkowe pozycje, postanowiłem sprawdzić czego jeszcze z kompletu pozycji tego autora mi brakuje.

Na oficjalnej stronie wydawnictwa nie da się tego zrobić.

Wyszukiwanie po nazwisku autora przenosi tylko do trzech artykułów. Żenada. Wypuścić po latach nową stronę, która jest większym bublem od poprzedniej...
Nie jest to rozwiązanie problemu strony, ale proponuję szukać takich rzeczy w katalogu egmontu.


Offline panAeL

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #2759 dnia: Pt, 21 Maj 2021, 14:28:41 »
Prosty wniosek jest taki, że listowanie pełnej oferty nie jest celem tej strony. Poza tym, zawsze możesz napisać wniosek o taką zmianę.

Zresztą oferta jest dostępna w innych ogólnie znanych serwisach.
Wiem, że jest dostępna, bo przy pomocy innych stron sobie poradziłem. Ergo: inni potrafią zrobić to, co powinno należeć do Egmontu.

Mam pisać wnioski? No sorry... Ja jestem klientem, nie sprzedawcą. To nie mi powinno zależeć na tym, żeby trafić do odbiorcy ze swoją ofertą. Brak porządnego katalogu wydawanych pozycji nie świadczy najlepiej o największym wydawcy w PL.