Autor Wątek: Egmont 2020  (Przeczytany 621284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lukop

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #705 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 14:26:07 »
"W maju wydamy: (...)"

W miejsce wielokropek poprosimy o uzupełnienie tytułów. Myślę, że więcej niż 5 minut nie zajmie.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #706 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 14:27:03 »
petycja do TK i załatwione ;)

Offline death_bird

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #707 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 14:30:09 »
Pytałem - powiedział, że nie ma sprawy. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline nocny

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #708 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 14:58:56 »
Potwierdzam, to samo mi odpisał.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #709 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 18:41:02 »
Już dałam znać, że mamy jakąś awarię i walczę. Ale teraz to przede wszystkim walczę o życie ;)

Przecież ty jesteś kobietą... co najwyżej chorujesz... O życie walczę ja!  >:(

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #710 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 19:25:10 »
Ja bym był nawet zadowolony, gdyby przenieśli Komiksową Warszawę na inny termin z maja. Krucho u mnie z finansami i nie wiem czy pojadę jeśli utrzyma się majowa data.

Kapral

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #711 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 19:31:32 »
W zasadzie to nie mam nic do powiedzenia w tym temacie, ale nie mogłem sobie odmówić przyjemności napisania posta zaraz za Apaszem i Bazylim. Trzech największych forumowych trolli pod rząd - to jest coś :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #712 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 19:38:35 »
Ja bym był nawet zadowolony, gdyby przenieśli Komiksową Warszawę na inny termin z maja. Krucho u mnie z finansami i nie wiem czy pojadę jeśli utrzyma się majowa data.

Obawiam się, że nie będzie w ogóle KW w tym roku. Sytuacja z wirusem nie wyklaruje się w kilka tygodni, tylko będzie jeszcze bardziej narastać. A jeśli za jakiś czas będą zmuszeni odwołać imprezę, to wątpię by przenosili ją na inny termin, w którym i tak nie wiadomo, czy będzie można zrobić masową imprezę.


Obym się mylił.

Offline R~Q

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #713 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 20:16:57 »
Z czytania Multiversity (w ogóle czemu Multiwersum a nie Multiwersalność????) może mieć pełną przyjemność tylko ktoś, kto:

- jest obeznany we wszystkich Kryzysach, od Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach aż po Flashpoint
- zrozumiał Final Crisis
- jara się ideą multiwersum, nie skręca go na widok tych wszystkich "ziemi-ileśtam"
- śledzi dokładnie rozwój, ale ten kosmiczno-wszechświatowy uniwersum New 52, ogarnia te różne Pandory, Phantom Strangery, Wieczne Zła
- przeczytał i przyswoił Convergence, Futures End itp.
- lubi Action Comics Morrisona z New 52 i nie był skonfundowany fabułą tegoż
- ma wysoce rozwinięte umiejętności intertekstualne i jest w stanie samodzielnie dokonać interpretacji komiksu "Pax Americana" (w sensie skapnąć się, jak należy to czytać)

Taka jest moja opinia

Kapral

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #714 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 20:28:34 »
Ja spełniam tylko 28,5% warunków, ale i tak będę musiał kupić :o

- jest obeznany we wszystkich Kryzysach, od Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach aż po Flashpoint
- zrozumiał Final Crisis
- jara się ideą multiwersum, nie skręca go na widok tych wszystkich "ziemi-ileśtam"
- śledzi dokładnie rozwój, ale ten kosmiczno-wszechświatowy uniwersum New 52, ogarnia te różne Pandory, Phantom Strangery, Wieczne Zła
- przeczytał i przyswoił Convergence, Futures End itp.
- lubi Action Comics Morrisona z New 52 i nie był skonfundowany fabułą tegoż
- ma wysoce rozwinięte umiejętności intertekstualne i jest w stanie samodzielnie dokonać interpretacji komiksu "Pax Americana" (w sensie skapnąć się, jak należy to czytać)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #715 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 21:30:10 »
O właśnie, Futures End powinni wydać, to jest genialne. Fifty-Sue ftw!

W zasadzie to nie mam nic do powiedzenia w tym temacie, ale nie mogłem sobie odmówić przyjemności napisania posta zaraz za Apaszem i Bazylim. Trzech największych forumowych trolli pod rząd - to jest coś :)

Ja nie jestem trollem, jeno głosem rozsądku...
« Ostatnia zmiana: Cz, 12 Marzec 2020, 21:31:50 wysłana przez Użytkownik usunięty53490 »

Offline MLeKrS

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #716 dnia: Pt, 13 Marzec 2020, 12:48:29 »
Nie komiksowo, ale tak jakby w temacie. Na 6 maja Egmont zapowiedział "Encyklopedię statków Star Trek". W Łodzi była wzmianka, że myślą nad tym uniwersum. Skoro mamy książkę, to jak myślicie, wejdą w komiksy? Data w sam raz na Pyrkon i KW (o ile się odbędą). Ja łykam wszystko w tym uniwersum.

https://egmont.pl/Encyklopedia-statkow-Star-Trek.-Statki-Gwiezdnej-Floty-2151-2293,26667015,p.html

Offline Cypher

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #717 dnia: Pt, 13 Marzec 2020, 13:16:01 »
To troche wygląda jak profile z/do kolekcji modeli Star Trek. Musiałbym sprawdzić czy się pokrywają, bo widzę w książce sporo zdjęć z seriali i filmów, a mi jakoś pamieć teraz szwankuje.


https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Star_Trek:_The_Official_Starships_Collection

https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Star_Trek:_Shipyards_-_Starfleet_Ships_2151-2293

A tak w ogóle to publikacja imprintu Eaglemossa wydana przez Egmont.
Przypadek? Nie sądzę.  ;D

Online michał81

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #718 dnia: Pt, 13 Marzec 2020, 13:22:14 »
W Łodzi była wzmianka, że myślą nad tym uniwersum. Skoro mamy książkę, to jak myślicie, wejdą w komiksy?
Zmniejszają częstotliwość wydawania komiksów Star Wars, bo się nie sprzedaje i zamiast tego mają wydawać komiksy Star Trek? Wątpię, nawet Ultimate Comics nie pociągnął dalej niż jeden tom z tej marki.

Offline MLeKrS

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #719 dnia: Pt, 13 Marzec 2020, 13:43:16 »
Na tych nowych wideo ze spotkania z lepszą jakością tego już nie ma, ale jak to szło na żywo, to w trakcie odpalania prezentacji TK wspominał, że będzie mówił tylko o tym co w katalogu, o reszcie nie chce, albo mówić jeszcze nie może, ale przyglądają się wielu tytułom. I wtedy wspomniał też o Star Treku, że ktoś już to kiedyś próbował u nas wydawać, ale coś nie wyszło, czy jakoś tak. "Star Wars Komiks" to dystrybucja kioskowa, inny model sprzedażowy. Sporo starszych tytułów wyszło też w kolekcji DeAgostini, sporo tego u nas wydano, ze Star Ttreka nie wyszło praktycznie nic. A Ultimate Comics wtopiło nie tylko ze Star Trekiem, ale też z Riverdale, Archim i co tam jeszcze wydawali.