Autor Wątek: Egmont 2020  (Przeczytany 621777 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #330 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 19:19:56 »
Przecież to oczywiste, że się nie sprzeda, zrobili błąd marketingowy powinny nazwać "Batman i Ptaki Nocy" :)
Zresztą ten film pewnie też się nie sprzeda.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online michał81

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #331 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 19:20:33 »
No ale przecież sam TK zapowiadał linię komiksów sprzed N52, w podwójnych tomach, na twardo, jak Marvel Classic :( I tą linią ma być jeden tom Ptaków Nocy i Hitman?
Zapowiedzi były na pierwsze półrocze. Te informacje, które podaje nie są bezpośrednio od Egmontu, tylko od osoby, która pisała wstęp do Ptaszyn, cała rozmowa jest na FB, można sobie sprawdzić.

Każdy też, zapomina, że poza regularnym miękko okładkowym DC, Egmont wydaje co miesiąc DC Deluxe, gdzie jest sporo komiksów z przed Nowym DC.

Przecież to oczywiste, że się nie sprzeda, zrobili błąd marketingowy powinny nazwać "Batman i Ptaki Nocy" :)
Zresztą ten film pewnie też się nie sprzeda.
Film zbiera bardzo przyzwoite recenzje, więc ja bym tak szybko go nie skreślał.

Teraz ciekawe czy wogóle ten tom się kończy jakoś sensownie
Kończy się sensownie.

Czyli drugiego nie będzie  :)
Wyjaśniłem, nie ma w zapowiedziach kolejnego tomu. Uprzedzę tych co mi wytkną, że jest na sierpień na amazonie. Patrząc po zawartości to jest tam przeskok kilkudziesięciu zeszytów do tego co dostaniemy, więc nie brałbym tego za pewniak.
Zresztą może być tak, że DC nie wydaje tego jako serii w zbiorczych.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 19:27:54 wysłana przez michał81 »

Online xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #332 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 19:36:22 »

Film zbiera bardzo przyzwoite recenzje, więc ja bym tak szybko go nie skreślał.
 

A gdzie te recenzje, bo ja w tym internecie nic nie widzę.
Znaczy krytycy pewnie będą zachwyceni, gdyż jest "Diversity Bingo"  :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 19:37:57 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #333 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 19:43:57 »
Każdy też, zapomina, że poza regularnym miękko okładkowym DC, Egmont wydaje co miesiąc DC Deluxe, gdzie jest sporo komiksów z przed Nowym DC.

A które to te pozycje z tego Deluxe co wychodzi co miesiąc np. w lutym i marcu?

Podoba mi się to wydanie Ptaków Nocy Egmontu. Całkiem spoko grzbiet. Ciekawe, że te z DC zazwyczaj wychodzą im na poziomie. Być może dostają gotowe materiały a nie jak w Marvelach.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 19:45:31 wysłana przez Antari »

Offline Arne

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #334 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 19:48:26 »
Nie, nie mam tego Sin City. Mam tylko to co wyszlo po polsku. Prosze cie, Kapralu, nie odpowiadaj za mnie. Nie jestes moim adwokatem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 19:53:35 wysłana przez BosMan »

Online michał81

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #335 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 19:48:36 »
A które to te pozycje z tego Deluxe co wychodzi co miesiąc np. w lutym i marcu?
Do tej pory były co miesiąc, a w lutym masz właśnie Ptaszyny, jakbyś się jeszcze nie zorientował, zamiast Deluxe.
A gdzie te recenzje, bo ja w tym internecie nic nie widzę.
Premierę film już miał.
tu masz trochę, więcej szukaj na twitterze
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 19:52:20 wysłana przez michał81 »

Online xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #336 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 20:03:36 »
W styczniu były dwa Deluxy.
Patrzyłem na tych metacriricach i innych a tam pusto.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #337 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 20:06:03 »
Każdy też, zapomina, że poza regularnym miękko okładkowym DC, Egmont wydaje co miesiąc DC Deluxe, gdzie jest sporo komiksów z przed Nowym DC.

I niby TK też o tym zapomniał, planując nową linię na wzór Marvel Classic? Oczywiście, że starszego DC jest sporo, DC Deluxe, teraz Black Label, na siłę też całe Vertigo, nie twierdzę, że nie. Jednak słysząc te plany odnośnie DC Classic, mieliśmy (https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/(ankieta)-jakie-serie-powienien-egmont-wydac-z-'old-dc'-(ankieta)/) spore nadzieje. Ja najbardziej wyczekiwałem wieści właśnie na ten temat, na wrześniowym spotkaniu z TK - a tu skromnie, ujawnili Hitmana i Birds of Prey. Ok, człowiek myślał, że na początek nie jest źle, może na tamten czas tylko to mieli klepnięte, a więcej będzie wiadomo na początku roku. A na początku roku wiadomo tyle, że w pierwszym kwartale będzie raptem jeden taki tom, w dodatku tylko wycinek dłuższego runu.

Uprzedzę tych co mi wytkną, że jest na sierpień na amazonie. Patrząc po zawartości to jest tam przeskok kilkudziesięciu zeszytów do tego co dostaniemy, więc nie brałbym tego za pewniak.

Tu mnie zaskoczyłeś, myślałem, że to będzie edycja zbierająca kompletny run Simone. Teraz widzę, że oryginalne wydanie też nie posiada numeracji.  :-\

W styczniu były dwa Deluxy.

Jeden, Mister Miracle  8) Tak jak michał81 napisał, od września mieliśmy co miesiąc jeden tom, i to niemal same rarytasy!
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 20:11:36 wysłana przez ramirez82 »

Online xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #338 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 20:10:36 »
No jak jeden jak dwa kupiłem  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #339 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 20:20:58 »
Birds of Prey od dłuższego czasu stoi na 3 zbiorczym - #12-21 and NIGHTWING #45-46 i nie mam pojęcia, co dalej.
Birds of Prey: Murder and Mystery

Collects: Birds of Prey #56 to #67

Birds of Prey, Vol. 3: Between Dark & Dawn

Collects: Birds of Prey #68 to #75

Birds of Prey, Vol. 4: The Battle Within

Collects: Birds of Prey #76 to #85

Birds of Prey, Vol. 5: Perfect Pitch

Collects: Birds of Prey #86 to #90, #92 to #95

Birds of Prey: Blood and Circuits

Collects: Birds of Prey #96 to #103

Birds of Prey, Vol. 7: Dead of Winter

Collects: Birds of Prey #104 to #108

This marks the temporary end of Simone’s tenure on Birds of Prey.


vol.2
Birds of Prey Vol. 1: Endrun

Collects: Birds of Prey (2010) #1 to #6

Birds of Prey relaunched during DC’s “Brightest Day,” with Simone returning to write until the New 52 launched in 2011.

Birds of Prey Vol. 2: Death of Oracle

Collects: Birds of Prey #7 to #15


Trochę tego jest.

Offline Antari

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #340 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 23:57:15 »
Do tej pory były co miesiąc, a w lutym masz właśnie Ptaszyny, jakbyś się jeszcze nie zorientował, zamiast Deluxe.

No genialne, wydają co miesiąc ale 2 miesiące z rzędu nie wydają no ale są Ptaszyny, które mają 0% zgodności z formatem Deluxe, jakbyś się nie zorientował. 

Na okrągło wszystkich poprawiasz a sam jak widać masz problemy z przyznaniem się do ewidentnych błędów.

I nie, 1 Deluxe na miesiąc w 2019 roku to też nie była reguła. Miesiące w których nie wyszły DC Deluxe w 2019: Styczeń, Kwiecień, Maj, Lipiec, Sierpień. Dodaj jeszcze Luty i Marzec 2020. No naprawdę mamy co miesiąc te Deluxy, jak ktoś śmie chcieć żeby jeszcze jakieś serie uruchamiali :rollingeyes: Niech TK to jeszcze ograniczy.

« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Luty 2020, 00:01:09 wysłana przez Antari »

Online michał81

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #341 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 07:51:38 »
@Antari jak widzę w przypadku DC Deluxe włączyła ci się umiejętność liczenia, nie tak jak w przypadku Invincible  :o

Tak, DC Deluxe nie było przez cały 2019, co miesiąc, tylko przez ostatnie miesiąc. Tak, Ptaszyny są w innym formacie. Tylko, że nie bierzesz pod uwagę, że to będzie droższy komiks.
Naprawdę uważasz, że 2 miękko okładkowe, 1 DC Deluxe, 1 twardo okładkowy DC na miesiąc + okazyjnie Hex to jest najlepsze rozwiązanie wydawnicze? No chyba nie.
Rzeczywistość zweryfikowała to już przy większej serii DC Odrodzenia miesięcznie. Obecnie nawet żadna nowa komiksowa kolekcja nie startuje, a Marvel Komiks stoi pod znakiem zapytania. Naprawdę uważasz, że przy obecnym urodzaju komiksów wydawca powinien dowalić jeszcze więcej, żebyśmy się tym udławili? Co ja będę dyskutował ty wiesz lepiej od wydawcy.

Offline Castiglione

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #342 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 09:17:11 »
"W ramach DC Deluxe będą pojawiać się kolejne perełki z kanonu opowieści o superherosach, między innymi „Green Lantern” do scenariusza Granta Morrisona (koniec marca) oraz „Superman” Franka Millera."

To było w tym tekście, który linkowałeś, co jest totalną bzdurą. Teraz tego zdania nie ma w nim. Zostało wycięte. Więc schowaj swoje zaczepki, a następnym razem przeczytaj co udostępniasz.
Bzdurą to jest to, co ty wypisujesz i to w każdym możliwym wątku, co widać doskonale po tym, że połowę informacji z twoich postów muszą naprostowywać inni użytkownicy. Nikt żadnego zdania nie wyciął, tekst z tego linku jest cały czas taki sam (kłania się twoja umiejętność czytania).

Kapral

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #343 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 09:22:43 »
Nie, nie mam tego Sin City. Mam tylko to co wyszlo po polsku. Prosze cie, Kapralu, nie odpowiadaj za mnie. Nie jestes moim adwokatem.

Chwilunia... Sam napisałeś, że...

Bo ja te wszystkie pozycje mam

Na drugi raz nie kłamciusiaj :)

Offline Arne

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #344 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 09:42:27 »
Wszystkie, ktore spelnialy wstepne zalozenia watku: byly wczesniej wydane przez Egmont, a obecnie sa niedostepne w wydanej wczesniej formie. I podtrzymuje: pozwol, ze sam bede sie odnosil ( lub nie) do pytan skierowanych bezposrednio do mnie. Z gory dziekuje.