Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 789825 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #870 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 17:19:29 »
No trudno żeby trafił przed wydrukowaniem.

Offline kas1

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #871 dnia: So, 09 Marzec 2019, 00:46:09 »
Z jednej strony współczuję, z drugiej zazdroszczę. Nie będę rozwijał   ::)

Offline Szekak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #872 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 09:12:12 »
Czy mi się wydaje, czy wznowienie Cromwella Stone'a będzie w większym formacie niż dotychczas został wydany? A Dallas Barr mniejszy? Nie ogarniam tych wymiarów na gildii.
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Marzec 2019, 09:13:45 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online radef

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #873 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 09:48:30 »
Czy mi się wydaje, czy wznowienie Cromwella Stone'a będzie w większym formacie niż dotychczas został wydany? A Dallas Barr mniejszy? Nie ogarniam tych wymiarów na gildii.
Wymiary na Gildii są często lekko losowe lub wynikają z różnego sposobu podawania informacji przez Egmont przez lata (wystarczy, że kiedyś podawali rozmiar kartki ze środka, a teraz oprawy). Na 99% oba wydania są wydane w tym samym formacie, choć może się zdarzyć sytuacja, że nowsze są o ok. 5 mm niższe (ostatnio A4 Egmontu się ciut zmniejszyły, lecz np. dodruk "Towarzyszy zmierzchu" był w starym formacie).
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Mateusz

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #874 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:35:05 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

ktosiek

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #875 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:48:14 »
Nie ogarniam tych wymiarów na gildii.

Jak i wielu innych spraw. Rzetelniejszym źródłem jest bezpośrednio Egmont niż sklep, który sprzedaje komiksy Egmontu.
Komiks mam na półce i ma taki sam wymiar zapowiedzianego wznowienia.
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Marzec 2019, 12:50:03 wysłana przez ktosiek »

Offline Szekak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #876 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 13:02:31 »
Nie badz taki smutny. Masz teraz za mna zamiar latac juz na zawsze i sie wyzlosliwiac? Lepiej po prostu zaakceptuj fakt, ze kolekcja Dredda sie u nas nie pojawi, bo tego do tej pory zdaje sie nieogarnales.
« Ostatnia zmiana: Nd, 10 Marzec 2019, 13:04:19 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Milord

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #877 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 22:44:50 »
Najbardziej cieszy zapowiedź Spider-Mana. Tego wciąż u nas zbyt mało, a taki rarytas jest spełnieniem wygórowanych oczekiwań fanów. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się jak z serią 2099, która po cichu przestała być kontynuowana (przestała?) i zostawiła nas z uczuciem pustki.

Mimo że nie przepadam za stylem McFarlane'a, to również bardzo się cieszę z tego Spider-Mana. To jednak kawał TM-Semicowej historii, wrócę do tego z przyjemnym sentymentem. Ale i mnie dziwi taki mały udział takich popularnych postaci w klasyce Marvela, wydawanej przez Egmont. Podobnie jest z X-Men - mam duży niedosyt kultowych historii z mutantami. A przecież tyle tego jest - X-Cutioner's Song, X-tinction Agenda, Bishop's Crossing, Legionquest, Mutant Genesis 2.0... Marvel to wydał w bardzo fajnych formatach, chciałbym żeby i Egmont się o to pokusił.

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #878 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 23:28:42 »
@UP
Zgadzam się z Tobą. Mimo wszystko mutanci od 1997 roku dalej leżą u nas trochę odłogiem. Było Wolverine and the X-Men, teraz sam Wolverine, DoFP, ale tych mutanckich eventów ciągle jest mało z Age of Apocalypse na czele. A X-Force?, X-Factor? New Mutants? Leżą i kwiczą.

Bardzo dziękuję Egmontowi za Deadly Genesis, She'Ar Empire, pewnie w niedalekiej przyszłości Vulcan. Ale to ciągle mało. Ciekawe czemu skupia się głównie na tych Avengerach?  ;)

Offline Gazza

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #879 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 09:20:03 »
(...) Podobnie jest z X-Men - mam duży niedosyt kultowych historii z mutantami. A przecież tyle tego jest - X-Cutioner's Song, X-tinction Agenda, Bishop's Crossing, Legionquest, Mutant Genesis 2.0... Marvel to wydał w bardzo fajnych formatach, chciałbym żeby i Egmont się o to pokusił.
Jak ktoś kiedyś powiedział: "kto się waha ten ręką macha" i jak Egmont dalej będzie tak ignorował brak klasycznych mutantów na naszym rynku to obudzi się z ręką w nocniku bo kolekcja Hatchette już na horyzoncie... :)

Offline Szekak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #880 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 09:36:21 »
Deadpoola sobie powinni odpuścić, sporo tego u nas już jest, teraz Spider wejdzie zapewne, i po nim powinni mutanci wskoczyć jak najszybciej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #881 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 11:18:44 »
Deadpoola sobie powinni odpuścić, sporo tego u nas już jest, teraz Spider wejdzie zapewne, i po nim powinni mutanci wskoczyć jak najszybciej.

Deadpoola sobie nie odpuszczą, bo im się świetnie sprzedaje, więc wątpię żeby TK "urwał kurze złote jaja" i wziął się za wydawanie mutantów nie mając pewności, czy tytuły będą kupowane tak same chętnie.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #882 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 11:20:23 »
Mowilem o kolekcji H. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #883 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 11:24:22 »
Ma ktoś już nowości Egmontu? Jakaś zapowiedź następnego tomu Ultimate Spider-man?

Offline wonap

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #884 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 13:49:24 »
@UP
Zgadzam się z Tobą. Mimo wszystko mutanci od 1997 roku dalej leżą u nas trochę odłogiem. Było Wolverine and the X-Men, teraz sam Wolverine, DoFP, ale tych mutanckich eventów ciągle jest mało z Age of Apocalypse na czele. A X-Force?, X-Factor? New Mutants? Leżą i kwiczą.

Bardzo dziękuję Egmontowi za Deadly Genesis, She'Ar Empire, pewnie w niedalekiej przyszłości Vulcan. Ale to ciągle mało. Ciekawe czemu skupia się głównie na tych Avengerach?  ;)
Może powodem jest to, że mutanci mają dużo odnośników, wzmianki do wzmianek;) inne łatwiej zebrać w jedną historię;)