Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 790014 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 23:25:14 »
Na rozszerzenie nie ma miejsca  :)
No właśnie zaczyna się robić miejsce. Problem jest, że jest za późno na start niektórych serii. A obecnie DC rusza/ruszyło z seriami które w Polsce na pewno się nie sprzedadzą np. od 2018 ciągnie się beznadziejne New Age of DC Heroes, za moment startuje seria Wonder Twins. Było przeładowanie seriami na początku, problem jest taki, że większość z nich cały czas trwa tylko zwolniły tempo, a w to miejsce weszły właśnie nowe serie czy też mini-serie.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 00:22:01 »
No i mamy takie komiksy z DC, które by się u nas nie sprzedały, Adventures of Super Sons, Catwoman, Terrifics, Hawkman,  cały Imprint Wonder Comics,  w tym Young Justice, by raczej mało kto kupił. A szkoda, bo uwielbiam te postacie, szczególnie YJ  :<

Cóż, pożyjemy, zobaczymy jak to Egmont załatwi - raczej zobaczymy te serie, które by się sprzedały, bo film/serial (np. Shazam)  albo te serie ważne dla nadchodzących eventów (Batman Who Laughs, Justice League Odyssey i Dark)

majkelus81

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 01:10:28 »
raczej zobaczymy te serie, które by się sprzedały, bo film/serial
Zapowiedziane jest Birds of Prey, a Egmont pominął serię Batgirl i Birds of Prey, wątpię aby do nie wrócili (a to była ta lepsza seria z Barbarą, gdzie pojawiła się Huntress), więc raczej Egmont sam sobie zamyka drogę.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 08:48:55 »
Pytanie do glutymiluty :D
Czy zanosi się w najbliższym czasie na dodruk tomów 5 oraz 6 SuperiorSpider-Mana?

Wszystkie dodruki na pierwszy kwartał są tu: https://egmont.pl/dodruk
dojdą tylko jeszcze ze dwa tytuły, ale nie to

Nikt nie chce zdradzać dalszych planów, ale skoro te są 'na pierwszy kwartał' to zakładam, że na kolejne też będą ;)

Offline vision2001

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 12:14:06 »
Wszystkie dodruki na pierwszy kwartał są tu: https://egmont.pl/dodruk
A TK mówił, że SH się nie sprzedaje i sprzedawać się nie będzie... Ale wiadomo, wszystko płynie, więc i klient się zmienił i filmy w kinach, więc i z komiksami trzeba działać i je wydawać, co by klienta nowego przyciągnąć. A po ofercie Egmontu widać, że lwią częścią oferty jednaj już jest komiks SH. Ja się cieszę.

sum41

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:38:43 »
Jesli znow by cos niedokonczyli jak z N52 to dostaja odemnie srodkowy palec i koncze z polskimi wydaniami.

Offline Antari

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:50:44 »
Myślę, że Egmont podchodzi zachowawczo do nowych serii Rebirth, bo jeżeli chodzi o filmy i seriale DC to sami chyba nie wiedzą co będzie, a co nie. Ciągle coś się zmienia, nie mogą się zdecydować, reżyser ulega zmianie, główny aktor odchodzi, okazuje się, że nie będzie kontynuacji itd. A z tych co wyszło też nie wiadomo, bo czekają na to czy film/serial okaże się klapą czy nie. Z Rebirth żałuję jedynie, że nie wydali Titans. Tutaj wydymała mnie Polska i zagranica, bo u nas nie wydali w tanim SC, a za granicą zbiorczego OHC jak wiele innych serii. Pozostaje zakupić chudy SC zza oceanu.

Online isteklistek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 21:00:55 »
DC jak na razie w tym roku bardzo wolno. Ja liczyłem, że będzie Black Label, a tu ciągle tylko jedna seria wyszła na kilka zapowiadanych. Pewnie jakby ruszyli to Egmont by chciał je wydać, więc trzeba potencjalne miejsce szykować, co akurat jest dobre. Możliwe, że okaże się, że te tytułu zaliczą spektakularną klapę, to wtedy nie będzie dobrze. Poza tym serie się zamykają i zmieniają scenarzystów:
  • SS na #50 koniec - będzie Azzarello
  • Green Lantern niedawno Morrison przejął
  • Wonder Woman to teraz G. Willow Wilson
  • Harley Quinn od kilku numerów Sam Humphries
  • Superman od Bendisa ponoć ludzie narzekają.

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 21:10:16 »
Problemem to chyba też będzie Doomsday Cloack
Chcieli to wydać w 2019 roku (było w zapowiedziach) a to w USA ma ciągle opóźnienia i brakuje 3 zeszytów do końca.
Albo to podzielą na 2 kawałki po 6 zeszytów albo przeniosą na 2020 lub 2021 (zależy kiedy to się ostatecznie zakończy) by wydać w całości.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 21:14:41 »
Problemem to chyba też będzie Doomsday Cloack
Chcieli to wydać w 2019 roku (było w zapowiedziach) a to w USA ma ciągle opóźnienia i brakuje 3 zeszytów do końca.
Albo to podzielą na 2 kawałki po 6 zeszytów albo przeniosą na 2020 lub 2021 (zależy kiedy to się ostatecznie zakończy) by wydać w całości.

Poprawka: zostały 4 zeszyty do Doomsday clock. Seria prawdopodobnie zostanie skończona w tym roku, ale polskie wydanie ukaże się jak już na początku 2020.

DC jak na razie w tym roku bardzo wolno. Ja liczyłem, że będzie Black Label, a tu ciągle tylko jedna seria wyszła na kilka zapowiadanych. Pewnie jakby ruszyli to Egmont by chciał je wydać, więc trzeba potencjalne miejsce szykować, co akurat jest dobre. Możliwe, że okaże się, że te tytułu zaliczą spektakularną klapę, to wtedy nie będzie dobrze. Poza tym serie się zamykają i zmieniają scenarzystów:
  • SS na #50 koniec - będzie Azzarello
  • Green Lantern niedawno Morrison przejął
  • Wonder Woman to teraz G. Willow Wilson
  • Harley Quinn od kilku numerów Sam Humphries
  • Superman od Bendisa ponoć ludzie narzekają.

W zasadzie to wszystkie serie mają innych scenarzystów (poza Flashem i Batmanem).






BTW  wiadomo kiedy bedzie kolejne oglsozenie zapowiedzi?
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Luty 2019, 21:38:23 wysłana przez Gascon200 »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 22:13:44 »
Albo to podzielą na 2 kawałki po 6 zeszytów
Nawet tak nie żartuj  :) To jest robione na wzór Strażników i tak samo powinno być wydane.

SS na #50 koniec - będzie Azzarello
Jeszcze na 100% niepotwierdzone.

Green Arrow się kończy na zeszycie 50.
BTW  wiadomo kiedy bedzie kolejne oglsozenie zapowiedzi?
Jak Egmonty wrócą z ferii  :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Luty 2019, 22:15:18 wysłana przez JanT »

Offline Rabies

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 22:47:08 »
Wszystkie dodruki na pierwszy kwartał są tu: https://egmont.pl/dodruk


Straszne ilości muszą schodzić tego Cromwell Stone, to już chyba trzecie edycja tego tytułu i ciągle świetnie się sprzedaje.

Offline Antari

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 22:59:43 »
Doomsday Clock powinno być wydane w DC Deluxe tak jak Uniwersum DC Odrodzenie.

Offline vision2001

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:13:19 »
Jesli znow by cos niedokonczyli jak z N52 to dostaja odemnie srodkowy palec i koncze z polskimi wydaniami.
Tną na potęgę i to zarówno DC jak i Marvela. Szkoda, bo też mnie niektóre ich ruchy wkurzają (choć mogą być zrozumiałe, np. spowodowane niską sprzedażą). A że na dniach przeczytałem 6 GotG oraz 7 ANXM to po prostu brak Black Vortex odebrał zarówno przyjemność z czytania, a co ważniejsze wielkie braki w ciągłości fabularnej. Więc Black Vortex powinien się pojawić. A jak by się okazało, że komiks jest słaby, to najwyżej plułbym se w twarz, że znów kupiłem gniota :) [teraz czytam AXIS i pierwsze 3 zeszyty to jakaś maskara, myślałem, że już do końca będzie naparzanka między bohaterami, ale przeszło to od 4 zeszytu w miarę znośną historę, doczytam do końca i wyrobię sobie opinie czy komiks jest bardzo zły czy tylko zły :) ]

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 13:54:57 »
właśnie zakładam zapowiedzi kwietniowe na egmont
przy dobrych wiatrach, dziś wpadną ;)
https://egmont.pl/zapowiedzi?sortBy=dayOfAppearanceDesc