Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 794867 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #600 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 19:22:46 »
Panie i Panowie - warto brać tego Visiona? :)


Jeszcze się zastanawiasz?!


,, - Eeeeech.''

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #601 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 19:45:32 »
glutamiluta/magdaleeenka, czy jak Ci tam było na starym forum - coś popsuliście z dostawami. I to bardzo :)

Skąd wniosek, że to Egmont popsuł coś z dostawami? Też mam taką sytuację na Livro, wszystkie tytuły dostępne, a zamówienie niewysłane. Już sam fakt, że tytuły, których niby nie mają, pokazuje jako "dostępne", chyba świadczy o tym, że mają jakiś błąd?

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #602 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 20:17:45 »
Byłoby przykro gdyby nagle pojawiły się problemy z tytułami takimi jak Vision czy Avengers Impas. Ja już się przyzwyczaiłem, że komiksy leżą i czekają na mnie w księgarniach internetowych, a nie że trzeba na nie polować.


A z plotek to ja bym chciał się dowiedzieć, czy Egmontowi udało się przezwyciężyć trudności z prawami do Szninkiela, o których TK mówił w zeszłym roku, czy nie. Bo na takie wznowienie w integralu czekałbym najbardziej. Zatem jeśli będą jakieś ploteczki z trzewi wydawnictwa, to bardzo bym prosił.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #603 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 20:47:21 »
Tak naprawde Vision i inne ma premierę na jutro, moze zwyczajnie jeszcze nie dostali, albo jakis nawał w Wydawnictwie (jak wspominałam są tam pewne zmiany), więc nie traćcie nadziei :)

glutamiluta/magdaleeenka, czy jak Ci tam było na starym forum - coś popsuliście z dostawami. I to bardzo :)
Magda

wysyłki w pon/wt to nie reguła, choć faktycznie tak staramy się celować
w zeszłym tygodniu był mały poślizg ale w tym tygodniu jest ok
jakby był jakiś rażący fakap to plis nr zamówienia na priv :) 




A nawiązując do dyskusji o dodrukach, faktycznie część jest zaplanowana, ale czekają na wyprzedanie starszych wydań. To pewnie zalezy od zapasów w sklepach
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Luty 2019, 21:10:01 wysłana przez glutamiluta »

Offline asx76

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #604 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 21:15:58 »
Pierwsze dwa Kaczogrody Barksa będę dodrukowane w tym samym czasie? Maj, czy jednak dopiero wrzesień? ;)

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #605 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 21:18:22 »
Codziennie mam przynajmniej 30 maili w tej sprawie. Wciąż nic nie wiem. Chyba nikt nic nie wie ;)

Offline Antari

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #606 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 22:54:36 »
glutamiluta/magdaleeenka, czy jak Ci tam było na starym forum - coś popsuliście z dostawami. I to bardzo :)


Sklepy wysyłały Wasz nowy rzut w poniedziałki, góra we wtorki. Tymczasem jest wtorek wieczór i zamówione na Livro.pl 4x Marvel Now 2.0 nadal nie wyszły. Pozycje są niby dostępne w sklepie, a i tak ich Livro.pl nie wysyła.


Taka sama sytuacja jest ze sklep.gildia.pl i z bonito.pl. Niby produkt dostępny, a wysłać zamówienia nie chcą.


W praktyce mam opłacone zamówienie, które może dojdzie do mnie w czwartek. A może nie...bo w Livro.pl nikt nie jest w stanie powiedzieć, dlaczego nie wysłali :D Czy ktoś wgl dostał dziś przesyłkę? Albo ma wysłane zamówienie?

Do mnie wysłali zamówienie  Livro dzisiaj około 12.00. W zamówieniu miałem też Marvel Now. Visiona nie brałem bo mam w oryginale. Możliwe, że po prostu z jednym tytułem jest problem i stąd wstrzymanie wysyłki. Podejrzewam, że sporo osób tutaj wzięło Visiona.

Offline miragepl89

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #607 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 23:01:11 »
Skąd wniosek, że to Egmont popsuł coś z dostawami? Też mam taką sytuację na Livro, wszystkie tytuły dostępne, a zamówienie niewysłane. Już sam fakt, że tytuły, których niby nie mają, pokazuje jako "dostępne", chyba świadczy o tym, że mają jakiś błąd?
Tak jak pisałem w poprzednim poście - nie tylko livro.pl ma opóźnienie. Empik i Gildia podobnie. Dopiero dziś wieczorem zaczęli kompletować, tak by jutro wysłać. Na Bonito miałem zawsze odbiór osobisty we wtorki. Dziś nie było na to szans. Niby dopiero od jutra.


Magdo - dzięki za odpowiedź ;)

Offline Antari

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #608 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 23:21:21 »
A może po prostu jesteś któryś tam w kolejce i kolega też. Każdemu klientowi wydaje się, że jego zamówienie ma największy priorytet i powinni wszystko rzucić aby je zrealizować. Tak to niestety nie wygląda, popracuj trochę przy wysyłce i pakowaniu to zobaczysz  8) Tak jak pisałem, do mnie Livro wysłało paczkę dzisiaj w okolicach południa, pewnie będzie na jutro, max na środę.

Offline stachel

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #609 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 23:24:34 »
Wszystko co chcę kupić od Egmontu już dostępne poza SWK - szkoda, że to nie wpadło do księgarni te 2 dni wcześniej. Pozostaje cierpliwie czekać do 28 :/

Offline wonap

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #610 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 23:45:42 »
To tez zamawiam;)

sum41

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #611 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 08:12:44 »
Codziennie mam przynajmniej 30 maili w tej sprawie. Wciąż nic nie wiem. Chyba nikt nic nie wie ;)

Właśnie o takie sytuacje mi chodzi - coś wydane, ładnie sie sprzedało a potem ciągłe pytania i tajemnica czy będzie dodruk. Tak egmont ma ładny plan wydawniczy i nas ładnie i regularnie informuje co miesiąc, (plus zapowiedzi na półrocze/rok) jednak z dodrukami powinni szybciej sie określić.

majkelus81

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #612 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 08:20:48 »
Ale dlaczego? Jakby nie patrzeć dodruk to nakład pieniędzy, który można wykorzystać na wydanie nowej pozycji. Może się okazać, że rynek się nasycił za pierwszym razem i dodruk będzie zalegał. Przykład Kaczorgód 1 i 2 się wyprzedał z dyskontów, ale są dostępne w empikach, dlaczego ma dodrukować? Natomiast tom 3 nadal dostępny, choć tym razem może być większy nakład (to nie jest jakaś kontynuacja, aby koniecznie trzeba znać pierwsze dwa tomy).
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 08:23:19 wysłana przez majkelus81 »

Offline stachel

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #613 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 08:21:05 »


Tak egmont ma ładny plan wydawniczy i nas ładnie i regularnie informuje co miesiąc, (plus zapowiedzi na półrocze/rok) jednak z dodrukami powinni szybciej sie określić.

Popieram, sam czekam na parę dodruków i nie wiem czy kupować resztę tomów, czy brać brakujące z drugiej ręki za prawie podwójna cenę okładkową. Rozumiem, że określenie planów wymaga umów, ustaleń, tłumaczeń itd i wydawnictwo nie chce ujawniać niepewnych planów, ale dodruki chyba nie przechodzą aż tak skomplikowanego procesu.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #614 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 08:43:17 »
Przechodzą inne. Wydawnictwomusi mieć ze sklepów i hurtowni informację zwrotną że czegoś brakuje - nie, fora się nie liczą. Poza tym zgadywanka - dodrukować? 50 sztuk czy 5 tys.?