Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 790142 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2910 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 17:01:57 »
temat dodruków na ten rok został zamknięty :) chybaaaa ze będą niespodzianki ;)

Offline Mane

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2911 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 08:07:35 »
Kiedy pojawiają sie zazwyczaj zapowiedzi na kolejny rok? Styczeń i kolejne miesiące?

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2912 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 08:29:37 »
Zapowiedzi na dany miesiąc, zazwyczaj pojawiają się z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, więc na początku listopada można spodziewać się zapowiedzi styczniowych.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2913 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 13:08:28 »
Na cały rok katalog zwykle pojawia się w okolicach maja (pyrkon).

Offline Teli

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2914 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 13:25:58 »
I właśnie zdałem sobie sprawę że nadchodzi trwający aż do maja sezon spamowania w nowym temacie "Egmont 2020" wariacji tekstów na temat: "Gluta kiedy wrzucicie zapowiedzi???" :)

Trzeba będzie znowu sprawić sobie nowe F5 na klawiaturze :D
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Październik 2019, 13:54:22 wysłana przez Teli »

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2915 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 14:14:38 »
Ja czekam kto pierwszy założy temat. To może w końcu pokierować dyskusją w nim w różnych kierunkach. Wyścig się zaczął.

Offline death_bird

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2916 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 14:15:54 »
@Teli

Ale tak naprawdę to po co Ci ten nowy klawisz? Ja np. mam takie tyły jeśli chodzi o czytanie, że spokojnie sobie do maja będę nadganiał po trochę po czym nagle zorientuję się, że jak wieczorem w wątku Egmont było np. 250 stron tak w południe dnia następnego nagle jest ich 265. I wtedy pojawi się myśl: "Aha. Rzucili katalog." A do tego czasu pełen luz. Jest co czytać.  ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Teli

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2917 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 14:41:25 »
@Death_bird

Nie potrzebuję F5, tak samo jak nie stresuje się tym czy zapowiedzi będą pierwszego czy dwudziestego piątego. To po prostu zwykła ironia (zapomniałem dokleić emotki ;) ) wypływająca z mojego wypaczonego poczucia humoru i obserwacji co w miesiącach jesienno-zimowych w temacie się wyprawia ;)

Offline death_bird

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2918 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 15:01:22 »
Ech... Starzeję się...  :-\
Będę musiał w najbliższym czasie zarzucić jakimś Latającym Cyrkiem albo czymś w ten deseń celem naostrzenia dowcipu...  ::)
EOT...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".


Offline MarcusSz

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2920 dnia: Wt, 22 Październik 2019, 17:38:39 »
Pakiet SH z października odebrany, i tak:
w Potężnej Thor - na końcu zapowiedź Thor Niegodny (wkrótce)
w Staruszku - następny tom "Dawne strachy" (również wkrótce)
w Deadpoolu - następny tom "Deadpool leci Szekspirem" (ponownie wkrótce)
w Detectiv Comics i Flashu, na zbiorczych stronach wszystkie tomy serii łączni z tomami które mają wyjść w grudniu (miło we Flashu, w galerii okładek zobaczyć jedną z alternatywnych autorstwa Mattina)
w Superman AC brak zapowiedzi, ale na ostatniej stronie komiksu napis: "Dalej: Nadejście Lewiatana!", i tak jak było przewidywanie - oryginalne okładki w środku poprzedzają konkretne zeszyty, a na końcu kilka alternatywnych wstawionych.
W komiksach od DC włożone reklamy wystawy "Świt superbohaterów" i wydań z polskimi okładkami. Dodatkowo we Flashu i Supermanie dostałem po karcie "Marsjański Łowca" do karcianki DC.
« Ostatnia zmiana: Wt, 22 Październik 2019, 19:02:05 wysłana przez MarcusSz »

Offline parsom

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2921 dnia: Śr, 23 Październik 2019, 18:34:00 »
Pytanie do posiadaczy 3 części "Księcia nocy" (Pełnia / Dziennik Maksymiliana). Czy macie tylną okładkę krótszą niż przednia i krótszą niż blok komiksu (czyli zagięte zbyt wcześnie skrzydełko okładki)? Bo nie wiem, czy to cała partia, czy też tylko mnie się tak trafiło.

Offline eridraven

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2922 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 08:07:06 »
Pakiet SH z października odebrany, i tak:
w Potężnej Thor - na końcu zapowiedź Thor Niegodny (wkrótce)
w Staruszku - następny tom "Dawne strachy" (również wkrótce)
w Deadpoolu - następny tom "Deadpool leci Szekspirem" (ponownie wkrótce)
w Detectiv Comics i Flashu, na zbiorczych stronach wszystkie tomy serii łączni z tomami które mają wyjść w grudniu (miło we Flashu, w galerii okładek zobaczyć jedną z alternatywnych autorstwa Mattina)
w Superman AC brak zapowiedzi, ale na ostatniej stronie komiksu napis: "Dalej: Nadejście Lewiatana!", i tak jak było przewidywanie - oryginalne okładki w środku poprzedzają konkretne zeszyty, a na końcu kilka alternatywnych wstawionych.
W komiksach od DC włożone reklamy wystawy "Świt superbohaterów" i wydań z polskimi okładkami. Dodatkowo we Flashu i Supermanie dostałem po karcie "Marsjański Łowca" do karcianki DC.

Dodatkowo w Deadpoolu są zapowiedzi:
- styczeń: Avengers tom 4: I wojna Kanga
- luty: AS-M: Globalna sieć. Tom 6. Tożsamość Osborna.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline MarvelDCmaniak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2923 dnia: So, 26 Październik 2019, 10:34:44 »
Kiedy zapowiedzi na styczeń?

Offline 79ers

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2924 dnia: So, 26 Październik 2019, 23:29:59 »
Nie wiem gdzie wrzucić, a ponieważ Mistrzowie Komiksu to inicjatywa E więc będzie tutaj.
Sambre zmierza powoli do finału, Moebius się uzupełnia, kolejnego Druilleta nie widać, więc może pod rozwagę takie coś:

R.Corben:
https://www.bedetheque.com/BD-Esprits-des-Morts-Esprits-des-morts-autres-recits-d-Edgar-Allan-Poe-254758.html
Makyo:
https://www.bedetheque.com/serie-1541-BD-Ikar.html
P.Gillon:
wiadomo RC
J-P.Dionnet:
https://www.bedetheque.com/serie-8614-BD-Tiriel-heritier-d-un-monde.html
D.Battaglia:
https://www.bedetheque.com/serie-8810-BD-Contes-et-recits-fantastiques.html
https://www.bedetheque.com/serie-13358-BD-Contes-et-Legendes-Battaglia.html

i kto wie kiedy i gdzie odpowiedzi na pytania do TK ???