Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 795896 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2490 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 15:36:14 »
ZAPOWIEDZI
książki założone, POWINNY być jutro.
komiksy potwierdze, ale pewnie w poniedziałek

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2491 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 19:21:55 »
Z Hickmana niedostępna jest też Nieskończoność i drugi tom New Avengers (tie-in do Nieskonczoności).

Heh - ja NA Nieskończoność kupowałem niedługo po premierze, razem z resztą Nieskończoności Egmontu. Przeczytałem żonglując tomami. Ale gdy wyszło, że WKKM będzie przedłużona, to wszystkie duble w tym ten tom posprzedawałem. Tyle że potem się okazało, że tych dwóch pierwszych zeszytów z tego tomu Hachette nam nie dało. Zatem kupiłem ten sam komiks jeszcze raz. Te 2 lata temu był jeszcze dostępny.
Thanos Powstaje też już jest niedostępny. Nie wiedziałem, że taki średniaczek będzie się cieszył aż takim powodzeniem.

Ogólnie nie opłaca się czekać z kupowaniem Egmontów zbyt długo, bo potem można się właśnie tak nieprzyjemnie obudzić. Ale sam mam pewne zaległości i tylko czekam na wypłatę, by to nadrobić. Ale często ciężko ogarnąć na raz i kilka kolekcji to co wychodzi od innych wydawnictw.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2492 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 20:41:12 »

Thanos Powstaje też już jest niedostępny. Nie wiedziałem, że taki średniaczek będzie się cieszył aż takim powodzeniem.


Imię Thanos na okładce, wydane trochę przed Infinity War i już wiadomo, że się nienajgorzej sprzeda ;)

Online Crono

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2493 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 20:45:39 »
Bazyl, ale ten Thanos to bardzo przyjemny komiks jest. Naprawdę.

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2494 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 22:00:19 »
@UP
Miałem, czytałem, sprzedałem. To zwykły, typowy origin. I to na dodatek zmienia na siłę przeszłość (czego bardzo nie lubię). Ten komiks sugeruje, że Śmierć
Spoiler: PokażUkryj
 była tylko imaginacją w głowie Thanosa, co nie zgadza się z tymi wszystkimi komiksami z udziałem Thanosa z kolekcji. Tam bohaterowie i inne postacie wcale nie wątpili w to, że on jest avatarem Śmierci i nie wyśmiewali jego miłości do niej. To się pojawiło dopiero w tym komiksie.

Offline Teli

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2495 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 12:31:47 »
Pozycje, których nie mamy na stanie, a będą w dodruku jutro powinny pokazać się na stronie
https://egmont.pl/dodruk

Jak tam Gluta są widoki na jakieś informacje w sprawie dodruków żeby jakoś uprzyjemnić ludziom druga połowę piąteczku?

(wiem że takie męczenie musi być dla Ciebie nudne ale to taka świecka tradycja już się zrobiła :) )

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2496 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 13:47:04 »
Hej, jak zwykle walcze :)

Produkty, które są w dodruku mają już status dodruk na karcie produktu, można je wyszukać, są dostepne do kupienia jako dodruk (podana spodziewana data startu wysyłek), więc jesli ktoś szuka czegoś konkretnego, mozna smiało szukac na stronie i oczywiście kupować :)

jesli chodzi o stronę https://egmont.pl/dodruk to produkty tam aktualizują sie raz na dobę, więc ciężko mi stwierdzić, czy jest jakiś błąd, czy jeszcze nie weszły... dowiemy sie pewnie w poniedzialek ;)

Offline Lukop

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2497 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 14:17:08 »
Zgodnie z przewidywaniami, brak Ultrona i Thanosa to ponury żart... 😕

Online Konrad

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2498 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 14:24:20 »

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2499 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 14:47:24 »
troche tytułów, o których wyżej była mowa, wpadło

ogólnie to spisuje na bieząco listę Waszych 'chciejstw' i przekazuje do Egmontu, więc nadzieja niech nie umiera ;)

Offline Teli

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2500 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 15:10:52 »
Zgodnie z przewidywaniami, brak Ultrona i Thanosa to ponury żart... 😕

Za to masz "Świat Avengers" w dodruku. Wznowienie tego potworka może zwiastować obecność kolejnych brakujących części Marvel NOW w drugiej fali dodruków, bądź jak mówi Gluta - w bliżej nie określonej przyszłości.
Swoją drogą można by uzupełnić te brakujące tomy "Nieskończoności" a przynajmniej I tom "Czas się kończy" żeby nowi czytelnicy mogli bez zgrzytów wejść w "Tajne Wojny".

Offline PJP

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2501 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 15:58:29 »
A jeśli jest Hugo to może i Przewodnik? 8)

Offline Lukop

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2502 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 16:51:50 »
Za to masz "Świat Avengers" w dodruku. Wznowienie tego potworka może zwiastować obecność kolejnych brakujących części Marvel NOW w drugiej fali dodruków, bądź jak mówi Gluta - w bliżej nie określonej przyszłości.
"Niech nadzieja nie umiera" czy "bliżej nieokreślona" to słabe argumenty przy podejmowaniu decyzji czy mocno przepłacić, jeśli chce się mieć kompletną kolekcję, no i oczywiście zacząć ją czytać. Thanosa w ogóle dostać nie można, Era Ultrona w ostatnich dniach posprzedawała się w zawyżonych cenach tak, że obecnie zostały dwie sztuki na Allegro w jeszcze bardziej zawyżonych cenach. Oczywiście, że w takim wypadku irytuje mnie bierność Egmontu.

Offline MarvelDCmaniak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2503 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 19:54:46 »
A co z pierwszym tomem Ms Marvel i piątym Batmana z Nowego DC

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2504 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 19:57:46 »
A co z pierwszym tomem Ms Marvel i piątym Batmana z Nowego DC

A sprawdzales link od Glutamiluta? ;)

https://egmont.pl/dodruk

Ms. Marvel jest, Nowego DC pewnie juz nie beda dodrukowywac, bo linia juz dawno zamknieta. Tak tylko strzelam, bo Wieczny Batman 1 od dawna nie moze doczekac sie dodruku.