Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 794778 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #255 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:40:38 »

Ja się dziwię, że chcecie jeszcze więcej przy kolo 30 tytułach na miesiąc.

Są jeszcze inne wydawnictwa z dużą ilością dobra,

(..) a i sam Egmont nie ma nieskończonych mocy przerobowych. Ktoś musi tłumaczyć, redagować, składać, drukować.

Dajcie ludziom pospać.


1. Dobrego nigdy zbyt wiele ;) Poza tym proszę wziąć pod uwagę, że część czytelników nie przepada za "promieniami z majtów", a i nie bierze wszystkiego jak leci z "normalnych" komiksów, więc tych tytułów nie ma aż tyle ;)

2. Inne wydawnictwa nie porażają tempem wydawania i szkoda, że tak mało dają wydań zbiorczych.

3. Ograniczyć publikację super hero, których jest od groma i czas się znajdzie.

4. Wyśpią się po śmierci za wszystkie czasy ;)

Offline Antari

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #256 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:40:50 »
Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że Gluta i ekipa ze sklepu Egmontu musi tu mieć niezłą bekę w tym temacie. Sami pewnie wiedzą od dawna co i jak, ale wolą popatrzeć jak niektórzy się tu produkują. "Mieli się" ;)

Offline KubciO

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #257 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:41:10 »
Są jeszcze inne wydawnictwa z dużą ilością dobra
Otóż to. Mnie w zupełności zadowala obecny stan rzeczy - gdyby było więcej dobra do kupienia, to i tak bym musiał odpuścić, bo budżet mnie blokuje. A tak, to od E. biorę trochę i od innych wydawnictw kilka(naście) serii. Gdybym jednak miał już ponarzekać ( :P ), to bym powiedział, że za dużo się wydaje tego SH.^^ Ale to bez sensu. Sprzedaje się, to się wydaje.
Właśnie dlatego, że są ambitniejsze. Właśnie dlatego.
Większość ludzi szuka prostej lektury, by się zrelaksować. Sam nieraz mam ochotę przeczytać jakieś czytadło, po prostu. Nic zatem dziwnego.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #258 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:41:43 »
Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że Gluta i ekipa ze sklepu Egmontu musi tu mieć niezłą bekę w tym temacie. Sami pewnie wiedzą od dawna co i jak, ale wolą popatrzeć jak niektórzy się tu produkują. "Mieli się" ;)

;)

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #259 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:15:20 »
Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku, że Gluta i ekipa ze sklepu Egmontu musi tu mieć niezłą bekę w tym temacie.
Ale ty tego nie powinieneś wypominać bo z ciebie bekę miał nawet TK na spotkaniu  ;D

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #260 dnia: So, 09 Luty 2019, 15:25:09 »
@Jaxx- dziękuję! Najwyraźniej w Marvelu co i rusz dochodzi do impasu.

@Death- chłopie, DPatrol Morrisona i nawet Pollack  to jest komiks , przy którym człowiek wstaje co jakiś czas od lektury i kręci się bez sensu po domu, mamrocząc "Ale...ale..." albo "jak to...jak to" :D :) :) Od lat 90-tych jest u mnie bez przerwy w pierwszej piątce ulubionych komiksów, choć części serii dotąd nie znam.

I wznoszę modły, żeby w wydaniu polskim znalazło się miejsce dla znakomitych okładek, które były ważną częścią tej serii* .




*) Czy egmonty mnie słyszą ?  ;D
« Ostatnia zmiana: So, 09 Luty 2019, 15:30:43 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #261 dnia: So, 09 Luty 2019, 15:46:57 »
I wznoszę modły, żeby w wydaniu polskim znalazło się miejsce dla znakomitych okładek, które były ważną częścią tej serii.
Z Vertigo tak nie tną. Jak są okładki pomiędzy zeszytami to u nas na pewno będzie tak samo.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #262 dnia: So, 09 Luty 2019, 15:50:13 »
A właśnie, jak to jest w Ex Machina? Ta edycja w oryginale też jest tak wykastrowana z okładek? To jedyne Vertigo u nas, ktore tak potraktowano.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #263 dnia: So, 09 Luty 2019, 15:53:31 »
Tak samo jest w oryginale.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #264 dnia: So, 09 Luty 2019, 16:58:25 »
No nie wiem - ja porzuciłem właśnie po tomie drugim.
A ja przeczytałem całość Gotham Central i ta seria jest imo mocno przereklamowana jak i cały Brubaker, który jest solidnym rzmieślnikiem, ale jak przeczytałeś jeden jego komiks to masz już wszystkie karty na stole. W duecie z Phillipsem przynajmniej można podziwiać piękną stronę graficzną.

Jeśli nawet miałoby dojść do delikatnego ograniczenia Vertigo, to pewnie dzieje się to ze względu na 4 nowe tomy od Moore'a (inne wydawnictwo, ale podobny target czytelniczy), co dla mnie jest ok ;) Tzn mogłoby być zawsze więcej, ale przynajmniej nie mamy zamiast tego jakichś nędznych superhero produkcyjniaków.

Bardzo się cieszę, że skrzydełka w Usagim, w sumie nie obraziłbym się na jakiś fajny papier kredowy, bo w wydanie HC od Fantagraphics miało taki i wyglądało to całkiem fajnie.
« Ostatnia zmiana: So, 09 Luty 2019, 17:01:06 wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Kalander

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #265 dnia: So, 09 Luty 2019, 17:00:20 »
W Stanach te wydania wyglądają tak samo i natrafiłem na jakoś mnóstwo narzekań w sieci, że się rozpadają. Tylko format większy.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #266 dnia: So, 09 Luty 2019, 17:17:41 »
Ale ty tego nie powinieneś wypominać bo z ciebie bekę miał nawet TK na spotkaniu  ;D


Możesz dać większy kontekst? Na jakim spotkaniu, jak to się stało i w ogóle? xd

Offline Mateusz

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #267 dnia: So, 09 Luty 2019, 20:07:18 »
Posty dotyczące wydań Usagiego wydzieliłem do osobnego wątku, będzie później łatwiej znaleźć cenne informacje, które pojawiły się w tym temacie przy okazji zapowiedzi Egmontu. Tam też możecie kontynuować dyskusję.

https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/usagi-yojimbo/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #268 dnia: So, 09 Luty 2019, 20:55:40 »
Jak myślicie co będzie dodatkowo w AC 1000 ?
Oryginał ma 80 stron.
Egmont wyda 120 stron.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #269 dnia: So, 09 Luty 2019, 21:00:56 »