Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 789858 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #165 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 16:59:03 »
@Gascon200 --> Zmieniłeś na wiki, że 3 tom Deadpoola z MN 2.0 wychodzi w maju. Skąd takie info ? Masz już drugi tom, który wychodzi w marcu ?

Cóż, myślałem że Deadpool z Marvel Now 2.0 będzie wychodzić co 2 miesiące, wybacz, najwyraźniej się pomyliłem :)

Na przyszłość jeśli na Wikipedii zrobię kolejny błąd - pisz na pw.

Offline Red Fury

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #166 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:13:37 »
Kurcze ucięcie Nightwinga, który dla mnie osobiście był moim ulubionym tytułem i jakby powiewem świeżości w tym wszystkim co reprezentowało Rebirth na naszym rynku jest bardzo bolesną stratą.
Rozumiem, że niektóre serie mogły się nie sprzedawać tak dobrze jak Batman czy Superman. Nawet w samych USA Nightwing często nie przebija magicznych 30 tysięcy, podczas gdy Batman Kinga jednak dobija do tych 100 tysięcy ale jednak Nightwing ma pulę oddanych, wiernych fanów którzy regularnie kupują te komiksy. Nie wiem czego się Egmont spodziewało. Jakiś nieziemskich kokosów nie wiadomo skąd jak wprowadzało ten tytuł? Przecież od razu było wiadomo, że nieliczni sięgną po ten tytuł. Jeszcze jakby Nightwing miał swój serial jak Flash czy Arrow. Ech...
Szkoda, cóż zostaje mi tylko do kupienia run Tomasiego (o ile go dokończą) i Batman Kinga potem wysiadam z tego wózka zwanego Egmont. Trzeba będzie zainwestować i kupować amerykańsko języczne tomiki, szkoda bo chciałem wesprzeć polskie wydawnictwo, ale jak się nie da to co ja poradzę. I już wiem, że w Red Hooda i Super Sons też trzeba będzie zainwestować, bo nie ma szans na polskie wydanie.
Oby ten Superman Bendisa, nie stanął im kością w gardle, bo ja wydania Man of Steel oraz kolejnej jedynki  Supka od Bendisa kijem od szczotki nie ruszę. Podobnie jak Heroes in Crisis czy tą kupę zwaną Doomsday Clock.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

majkelus81

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #167 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:19:06 »
A mi Doomsday Clock czyta się bardzo dobrze. Nie traktuje tego jak coś tak wielkiego jak Strażnicy Moore'a, a raczej jako crossover i na tym polu się sprawdza dobrze. W tym wypadku ci "youtuberowi pseudo znawcy komiksów" się mylą wg mnie jadąc po tej serii. Jedyna wada to, że seria zalicza poślizgi wydawnicze.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #168 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 17:27:57 »
Hej a wiadomo czy za serie Nightwing i Green Arrow, Egmont wprowadzi inne serie Odrodzenia/DC??? Nie cieszy mnie to wcale bo dobrze sie czytalo oba tytuly :/

Offline FanEgmontu

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #169 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 18:10:50 »
Nie widzę absolutnie nic złego w zakończeniu nightwinga oraz green arrowa w tym momencie  :P  Dostaliśmy przecież cały kompletny run Tima Seeleya oraz cały run Benjamin Percya. Później obie serie lecą poziomem ostro w dół. Mnie natomiast bardzo cieszy wprowadzenie podwójnych tomów w Odrodzeniu ponieważ jesteśmy w tyle w stosunku do wydań Amerykańskich więc liczę że nadrobimy to lekko tymi wydaniami.Czyli mamy już zakończone trzy serie z odrodzenia liczę że pojawi się na ich miejsce długo wyczekiwane Titans czy inny dobry komiks.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #170 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 18:13:38 »
Nic nowego. Wiadomo, że z Egmontem nie można zbierać po vol., a jak chce się mieć całość, to tylko w oryginale. Zazwyczaj fani jakiejś postaci mają to do siebie, że kupują tytuł niezależnie od tego, czy jest dobry, czy nie, bo chcą poczytać o ulubionym bohaterze/ bohaterce. Normalna rzecz, że fani różnie mają z ulubieńcem czasem lepiej, czasem gorzej, ale w takim razie skąd wziąć tych fanów, jak kasuje im się serię i uniemożliwia poznanie przygód postaci? W tym wypadku wydaje się jak wszystko jak leci, a nie kombinuje, że vol.3 wydamy do połowy, następny tylko jednego scenarzysty itd. itd.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Luty 2019, 18:15:16 wysłana przez isteklistek »

Offline asx76

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #171 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 18:18:25 »
Jak wyglądają szanse na dodruk pierwszego i drugiego tomu "Kaczogrodu" Barksa w maju?

Online glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #172 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 18:20:42 »
Będzie, czekamy na datę

Offline Arturrro

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #173 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 19:09:44 »
Będzie, czekamy na datę
A czy wiadomo czemu czwarty tom Kaczogrodu pomimo bardzo dobrej sprzedaży I i II tomu nie ukaże się wedle wcześniejszych zapowiedzi w kwietniu?

Offline radef

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #174 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 19:26:24 »
A czy wiadomo czemu czwarty tom Kaczogrodu pomimo bardzo dobrej sprzedaży I i II tomu nie ukaże się wedle wcześniejszych zapowiedzi w kwietniu?
Nie było żadnej zapowiedzi. Po prostu na podstawie dat premier wcześniejszych tomów i zamieszczenia okładki w 3. tomie, sądziłem że 4. tom pojawi się w kwietniu, a jednak nie. Dziwi jednak przerwa, skoro 3. tom ukazał się po 2 miesiącach po dwóch pierwszych.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline KubciO

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #175 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 19:40:49 »
Dziwi jednak przerwa, skoro 3. tom ukazał się po 2 miesiącach po dwóch pierwszych.
Po prostu trzeba zwolnić do normalnego tempa. To przez te dwa tomy na raz. Jak następny będzie w maju, to średnio wyjdzie prawie co dwa miesiące. Potem pewnie w lipcu i takie tempo powinno się utrzymać, o ile sprzedaż pozostanie zadowalająca.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #176 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 20:01:21 »
Wojna Nieskończoności ma premierę w dzień światowej premiery Avengers Endgame  :)

Wysłane z Nokia 3310

majkelus81

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #177 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 20:03:03 »
Teraz kiedy podano ilość stron Neonomiconu to jest potwierdzenie, że będzie kompletne wydanie (THE COURTYAR + NEONOMICON). Tylko czemu nikt nie narzeka, że te 176 stron jest w HC i w takiej cenie (69,99 zł). Muchę za takie wydania to niektórzy tu chcą linczować.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Luty 2019, 20:13:45 wysłana przez majkelus81 »

Offline GoNzO

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #178 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 20:03:39 »

Offline roble

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #179 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 20:03:53 »
Wojna Nieskończoności ma premierę w dzień światowej premiery Avengers Endgame  :)

Wysłane z Nokia 3310

Kapitan Ameryka ma Nokię 3310? ;)