Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 790222 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2580 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:38:12 »
Czy nakład tych waiantów jest bardzo ograniczony? Bo interesuje mnie czy wariant z Seliną będzie dostępny w grudniu bo wtedy ma komiks premierę.  I czemu DC ma 30% a reszta ceny normalne to jakiś błąd?

rabat sie jeszcze nalicza, będzie standard, obecnie mamy 30% na wszystko

Nakład - prosze kierować pytania do wydawnictwa :)

Offline Voitas

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2581 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:38:37 »
A kiedy reszta zapowiedzi?

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2582 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:43:38 »
pewnie jutro, potwierdzę i dam znać

Offline Szekak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2583 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 16:09:52 »
Choć osobiście obstawiałbym, że jeden wariant z WW miał iść do solowej serii, a drugi do "Ligi sprawiedliwości".
Na pewno, a konkretnie wariant w którym WW walczy z Darkseidem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline kelen

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2584 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 16:56:36 »
Nie sądzisz, że biorąc pod uwagę czas na dogadanie z licencjodawcą, znalezienie rysowników, narysowanie okładek... to akurat w tym przypadku ciężko stwierdzić, kto był pierwszy?

(Wtedy jeszcze nie do końca świadomie, że do tego) pomogłem autorowi kilkoma zdjęciami referencyjnymi Poznania do jednej z okładek pod koniec kwietnia, więc to na pewno rzecz dawno temu ugadana.

Offline am666

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2585 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 18:00:32 »
A gdzie Turucorp i Gliwice?

Offline misiokles

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2586 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 18:03:59 »
Ale.....
Studio Lain wydaje komiksy z alternatywnymi/limitowanymi okładkami..... Egmont dopiero wtedy wydaje pierwsze tomy z Odrodzenia z alternatywnymi/limitowanymi okładkami.

Libertago/Planeta Komiksu wydaje ekskluzywnego Thorgala/Szninkla.... Egmont dopiero wtedy wydaje "eksluzywnego" Batman Noir.

KBoom wydaje Frankensteina z okładką polskiego artysty (no dobra kiedyś podobnie zrobiła Mandragora z Essentialami).... Egmont dopiero wtedy wydaje komiksy DC z okładkami polskich artystów.

Tiaaa.....

W świecie np. odzieży, filmu, gastronomii to dość częsty przykład że korporacje szybko podłapują oddolne trendy i dostosowują do nich swoje produkty. Egmont jest korporacją więc wcale nie dziwne że poszedł w okładki alternatywne wzorem Studia Lain, KBOOM itd. Nikt nie ma za złe takiemu procederowi - niech rynek zweryfikuje czy zrobi to dobrze czy źle. Póki co wydaje się, że Egmont zrobił do dobrze.

Offline Koalar

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2587 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 18:29:47 »
3 warianty ma Batman, 2 warianty ma Wonder Woman, a Superman jak zwykle poszkodowany z 1 wariantem.

Ale za to ten wariant najbardziej wyróżnia się ze wszystkich ;)

Najbardziej podoba mi się Green Lantern. W kolejnym rzucie poproszę jednak Annę Helenę Szymborską :)
Chciałem złożyć zamówienie, ale część komiksów nie ma -30%, a jednego Batmana nie da się kupić ???
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2588 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:01:17 »
Po cichu liczyłem, że będą jakieś niespodzianki spoza katalogu, jak zawsze na koniec roku. No nic, może w listopadzie. Ale narzekać nie mam na co, bo i tak wychodzi 13 tytułów dla mnie.

Przy okazji, nie wiem czy było wspominane - widzę na stronie z zapowiedziami na KŚK, że Moebius: Kroniki metaliczne/Chaos z sierpnia wyleciały na wrzesień.

Na szczęście te niespodzianki przyszły ciut wcześniej :) A to i tak pewnie nie koniec

Offline Adolf

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2589 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:09:40 »
Catwoman na rynku w Krakowie, prawdziwe cudo. Flash w moim mieście, tego nie mogę przegapić. Normalnie nie kupuję Odrodzenia, ale te okładki sprawiły, że tylko dla nich sprawię sobie te wydania. I być może więcej niż te dwa. Gdyby Egmont pomyślał wcześniej, to nie musiałby anulować tylu serii. Właśnie znaleźli sposób jak podbić sobie sprzedaż.

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2590 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:21:12 »
inicjatywa fajna, ale takie sobie te okładki. nawet trust i kas zrobili w miarę sztampowe. rozumiem hype, ale ja już to raz przeżywałem przy okazji essentiali z mandragory - spiderman leśniaka i daredevil myszkowskiego robiły na mnie większe wrażenie.

Itachi

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2591 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:37:31 »
Bez wątpienia - inicjatywa na wielki plus. Całościowo oceniam fifty fifty oceniając realnie jakość.

Najlepsza?



Świetna kompozycja. Poza Kotki, klimat Krakowa został uchwycony. Biorę na 100%.

Miejsce drugie z niewielką stratą:



Dobre dni przed i za Truścińskim.

Na podium melduje się:



Przykuwa oko, nieźle rozplanowana. Pomysłowa.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2592 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:41:35 »
Jak dla mnie wstepnie do zakupu z tych okładek to: GL, Catwoman ,Flash. Aquaman tez dobry i gdyby był w swojej serii to byłbym na tak.
Te okładki to tez utwierdzenie i kolejny gwóźdź do trumny dla mnie i każdego kto liczył na przedłużenie zamkniętych serii.
Zamiast się cieszyć ta zacna inicjatywa, jestem kolejny(po katalogu) raz załamany.
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:44:23 wysłana przez SawiK »

Kapral

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2593 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 20:43:37 »
Eee, lipa. Tyle okładek i prawie same plecy konia. Brakuje mi Dema i Świdzińskiego. Kupiłbym bez zastanowienia.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2594 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 21:04:22 »
inicjatywa fajna, ale takie sobie te okładki. nawet trust i kas zrobili w miarę sztampowe.
A regularne okładki tych tomów jak oceniasz?