Autor Wątek: Dylan Dog  (Przeczytany 16535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

Dylan Dog
« dnia: Wt, 26 Luty 2019, 22:40:30 »
Gdybyż tak jeszcze ściągnęli koncept z wydawaniem cyklu "Dylan Dog" od początku... O ile mnie sterana zaawansowaną sklerozą dziurawa niczym durszlak pamięć nie myli, to swego czasu Fanta cuś wspominała o tym ;)

majkelus81

  • Gość
Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 23:01:45 »
Dylan Dog wydaje Bum Projekt, więc zdecydowanie skleroza.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 11:48:11 wysłana przez majkelus81 »

Offline asx76

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 23:25:45 »
Dylan Dog wydaje Boom Studio,

więc zdecydowanie skleroza.

1. Tyle to i ja wiem ;) Tylko z tym wydawaniem idzie jak po grudzie.

2. Nie do końca, Szanowny Panie. Pozwolę sobie zacytować wypowiedź z innego forum: "Już jak zapowiedział, że wyda WSZYSTKIE Dylan Dogi (których jest chyba od cholery) i każdy osobno w twardej oprawie na kredzie (kiedy to powinno być wydawany jak Komiks Gigant, a jak chcą w tej twardej oprawie to bardziej opyla się grube wydanie zbiorcze), to co niektórym zapaliła lampka ostrzegawcza"
:P

Offline moai

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 06:38:50 »
Gdybyż tak jeszcze ściągnęli koncept z wydawaniem cyklu "Dylan Dog" od początku... O ile mnie sterana zaawansowaną sklerozą dziurawa niczym durszlak pamięć nie myli, to swego czasu Fanta cuś wspominała o tym ;)
Fanta chcial wydawac od poczatku i w twardej oprawie Nathana Nevera i Martina Mysterie.

Offline Kalander

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 11:23:58 »
Nie przypominajcie, naprawdę wtedy miałem ogromną nadzieję, że może jakimś cudem to wypali. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że może jakiś inny wydawca zaryzykuje i pójdzie tym tropem (tylko żeby jednak na miękko było).

Offline asx76

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 11:37:14 »
Fanta chcial wydawac od poczatku i w twardej oprawie Nathana Nevera i Martina Mysterie.

Wiele chciał i niewiele mógł ;)  Była również mowa o takich nazwiskach jak A. Moore, czy nawet Kaczogrodzie... :P

Diablo przydałoby się wznowienie "Dylan Doga", bo nie ma co się łudzić że BUM Projekt to uczyni (w sensie: wypuści to co zostało opublikowane u nas wiele lat temu). Podejrzewam, że nabywa prawa do pojedynczych tytułów, a nie do serii, więc sprawa otwarta.
Stawiam jaja przeciwko orzechom, że wydania zbiorcze dobrze by się sprzedawały.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 11:39:07 wysłana przez asx76 »

Offline moai

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 11:44:25 »
Wiele chciał i niewiele mógł ;)  Była również mowa o takich nazwiskach jak A. Moore, czy nawet Kaczogrodzie... :P
I dobrze, ze sie nie zabral :)

Offline PJP

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 10:43:40 »
Odkąd dostałem w prezencie 2 tomy zapragnąłem całości :) ale idzie jak po grudzie...

Offline 79ers

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #8 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 17:56:55 »
Plotki chodziły, że w 2019 mają być 3 lub 4 tomy od Bum, ale na chwilę obecną cisza  :( :( :(

Offline Martin Eden

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 19:51:25 »
O godz. 20.00 na Zoom TV projekcja filmu "Dylan Dog: Detektyw mroku". Przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałem, że nasz bohater miał ekranizację. Jestem bardzo ciekaw, co to będzie za cudo.

Offline Szekak

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 20:35:28 »
Ja to akurat wiedzialem, ale nie wiedzialem, ze mam taki kanal.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline deFranco

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #11 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 06:41:01 »
Moim zdaniem, jedyne co warte obejrzenia ze świata Dylana to:
VITTIMA DEGLI EVENTI (jest na YT, tyle, że w oryginale, ale podejrzeć można)

Offline blackwaterpark

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #12 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 23:02:10 »
Małe a propos komiksu Dylan Dog: oglądał ktoś może film Dellamorte Dellamore?
Jeśli nie, to gorąco namawiam! To właśnie klimaty, wypisz wymaluj, Dylan Doga. Niby to horror, ale trochę podlany filozoficznym sosem, miejscami nawet śmieszny.


Itachi

  • Gość
Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 25 Październik 2019, 19:28:10 »
Nadchodzi...


Offline Lyricstof

Odp: Dylan Dog
« Odpowiedź #14 dnia: So, 26 Październik 2019, 11:36:42 »
I takie coś jeszcze znalazłem. Premiera 24 listopada.



Wygląda bardzo zacnie. Oby rozruszało modę na Dylana i ogólnie włoski komiks (głównie o tych Bonelliego myślę) u nas.
Mógłby ktoś wydać Texa, Julię. Może by chwyciły te tytuły.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.