Autor Wątek: Dodruki - Egmont 2020  (Przeczytany 54743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #135 dnia: Nd, 03 Maj 2020, 20:43:49 »
Trzeci tom właśnie miał dodruk i powinien być raczej dostępny.

Kolejne pewnie też będą sukcesywnie wznawiać. Ostatnio poszedł właśnie trzeci Barks i pierwszy Rosa.

Offline Takesh

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #136 dnia: Wt, 05 Maj 2020, 06:33:19 »
Tintin część 1 - W kraju Sowietów poproszę.

Dawno nie widziałem dodrukow żadnego Tintina. Robią je wogóle, czy mam szukać z drugiej ręki?

Offline Boro

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #137 dnia: Wt, 05 Maj 2020, 09:34:39 »
Widzę, że Tintin jak najbardziej dostępny:
https://egmont.pl/Przygody-Tintina-reportera-Petit-Vingtieme-w-kraju-Sowietow.-Tom-1,607117,p.html
https://bonito.pl/k-1782238-przygody-tintina-tom-1-tintin-w-kraju-sowietow

Ale faktycznie na Gildii nie ma, może był jakiś dodruk w międzyczasie.

Offline Archie

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #138 dnia: So, 09 Maj 2020, 10:45:41 »
Mogliby dodrukować pierwszy tom Garfielda, bo nigdzie go już nie ma.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Red Fury

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 19:56:56 »

Czy ktoś mi wyjaśni czemu Batman: Biały Rycerz nigdzie nie jest dostępny po normalnej cenie.

Czy ten komiks miał jakieś limitowane wydanie, że został wyprzedany? Czekałem aż do ostatniej chwili by go zakupić i nagle nie ma.

Kurcze gdybym wiedział, że taka sytuacja wyniknie od razu bym kupił.

Liczę po cichu na dodruk.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline michał81

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 20:12:31 »
Czy ktoś mi wyjaśni czemu Batman: Biały Rycerz nigdzie nie jest dostępny po normalnej cenie.
Jest dostępny w salonach empiku (nie można zamówić online). Problem to że salony obecnie są zamknięte, przynajmniej spora część.

Offline nocny

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 20:25:28 »
Zdecydowana większość jest otwarta.

Offline Red Fury

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 20:40:31 »
Jest dostępny w salonach empiku (nie można zamówić online). Problem to że salony obecnie są zamknięte, przynajmniej spora część.

Dzięki za informację widzę, że w moim mieście jest w paru Empikach.
Jutro pojadę sprawdzę i zweryfikuję czy rzeczywiście można je nabyć.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline sad_drone

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 00:06:21 »
ponawiam pytanie z innego wątku, było coś wspomniane o dodrukach/polityce dodruków ? słyszałem tylko o odrodzeniu i new52 że nie będą wznawiane, coś poza tym ?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline asx76

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #144 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 00:16:07 »
Nie będzie dodruku "Życie i czasy Sknerusa McKwacza", bo pojawi się w Kaczogrodzie.




Offline sneider

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #145 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 20:01:15 »
a wiadomo coś o spidermanie McFarlane'a? Nie widze tego nigdzie, a amerykańskie omnibusy mają chore ceny

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #146 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 14:45:26 »
Wubba-lubba-dub-dub!

"Rick and Morty", to Uniwersum znane z serialu animowanego o specyficznej tematyce / gatunku fantastyczno-naukowym, gdzie granica między nauką a fikcją jest ruchoma: to co wydaje się w naszym świecie nierealne, w animacji tej jest praktycznie rzecz ujmując, rzeczywiste, stąd styl i motyw naukowy "Rick and Morty" przesuwający się ku sytuacjom granicznym, skrajnym. Serial, to jedno... jak się okazuje. Przygody najsłynniejszego duetu dziadek-wnuczek w dziejach kultury popularnej, jakieś dwa lata temu - a może więcej - pojawiły się uwydatnione w formie komiksu. Ostatnio widziałem w eterze ,,nieskończonego internetu" dodruk tomu 1 komiksu "Rick and Morty" od wydawnictwa "Egmont Polska". Czy sam tom pierwszy, potem drugi, trzeci etc., aż do 8-ego czy 9-ego, bodajże obecnie drukowanego tomu serii, czyli sam komiks tak naprawdę - odzwierciedla ten styl, nietuzinkowe historie, groteskowe sytuacje, które zawsze w ukryciu czekają na naszych bohaterów, będące stałym elementem serialu? Przed zakupem kilku pierwszych części chciałbym się upewnić, czy to, że komiks narysowany jest w świetnej sposobności animacji, będzie tylko dobry z tego powodu? Czy w tym stylu graficznym komiksowego "Rick and Morty" jakoś się odnajdzie fabuła, postacie, wątki, dynamika zdarzeń?

Offline Bazyliszek

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #147 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 19:02:58 »
Przydałby się dodruk Kaczogrodu "W krainie Wielkich Jezior" z grudnia. Nakupowali ludzie na świąteczne prezenty i już mało tego jest - raptem w 3 sklepach na Ceneo. W ogóle pierwsze 4 Kaczogrody też czekają na dodruki. Poza tym jestem za dodrukowaniem Batman - Biały Rycerz. Na Ceneo są już tylko egzemplarze w cenie okładkowej. Nie ma na Tantisie.

Offline pokia

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #148 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 19:07:44 »
@up
Trzy tygodnie temu kupiłem wszystkie Kaczogrody za jednym zamachem + drugi tom Rosy. Nie było żadnego problemu z dostępnością.

Pierwszy tom Donalda i Sknerusa jest już dodrukowany i czeka w koszyku.
« Ostatnia zmiana: So, 06 Czerwiec 2020, 19:09:49 wysłana przez pokia »

Offline Bazyliszek

Odp: Dodruki - Egmont 2020
« Odpowiedź #149 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 19:10:57 »
https://www.ceneo.pl/85952148

To tylko piątka się kończy. Wcześniejsze na szczęście mam, ale jak robiłem zakupy w lutym, to już ich nie widziałem na liście.