Autor Wątek: De Agostini  (Przeczytany 17322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: De Agostini
« Odpowiedź #15 dnia: So, 29 Luty 2020, 18:23:25 »
Ale skoro jest strona kolekcji, to chyba nie jest test?

Offline Bazyliszek

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #16 dnia: So, 29 Luty 2020, 18:33:16 »
Strona Ciężarówek PRLu też jest, a Kolekcji w kioskach nie ma. Test to test. W innym wypadku miałbym tego Iron Mana we wszystkich kioskach jak tego R2D2. (ktoś rozpoznaje ten chodnik? :) )



https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/kultowe-ciezarowki/?fbclid=IwAR0OaBzyooGJDW1oJrqIvuOKoBq6D63AvDTaXueN7V336s8DC8e1rczLBf0
« Ostatnia zmiana: So, 29 Luty 2020, 18:36:09 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Gazza

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #17 dnia: So, 29 Luty 2020, 21:42:38 »
Model Sokoła to modelarskie cudo, ten armour też zapowiada się epicko (wyobrażam sobie go kompletnego podświetlonego na podstawie w ciemnościach strzegącego mojej jaskini ...) ale cena regularna i tempo to dżihad dla budżetu. Szkoda DeAgostini, za drogie te wasze wydawnictwa. 😒

Nesumi

  • Gość
Odp: De Agostini
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 09:37:04 »
Iron mana widziałem w Szklarskiej Porębie czyli w moim rodzimym Dolnośląskiem.

sum41

  • Gość
Odp: De Agostini
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 14:41:35 »
Jak kolekcja nie ruszy to co z ta zbroją? :D

Offline Arne

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 14:52:30 »
Wtedy rozwieszasz tych kilkanascie czesci w gablocie i przedstawiasz jako "unikatowa kolekcje elementow zbroi Iron Mana" ;)

Offline Teli

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 15:40:55 »
Trzy lata zbierania, trzy koła w plecy a gdy już kupisz ostatni numer wyciągniesz wszystko z tego pudła i zabierzesz się do skręcania okazuje się że brakuje śrubki z numeru 38 w rezultacie nie możesz dokręcić głowy. A przekładka z 71 która łączy prawą rękawicę z całą resztą po prostu złamała się gdy wzionąłeś ją do ręki. Oczywiście zakładając że kolekcji nie urwą... ale spoko - po co komu cała zbroja popiersie też będzie ładnie wyglądać :)

Offline Arne

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 16:50:58 »
Pod warunkiem, ze jej nie urwa po wydaniu 2 nog i 1 reki. :D

John

  • Gość
Odp: De Agostini
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 18:24:41 »
Ten Naruto wygląda tragicznie, ale za 8zł mógłbym wziąć.
Niestety u siebie nigdzie nie widziałem w kioskach. Jutro jeszcze się rozejrzę.

Offline Gazza

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 08:21:44 »
Jak kolekcja nie ruszy to co z ta zbroją? :D
Obstawiam, że do prenumeratorów (jeśli kolekcja ruszy) gwarantują ciągłość dostaw i komplet. Choć kto ich tam wie... Może wysyłają nietłumaczone (z innych rynków) edycje?

Swoją drogą - w Poznaniu i na prowincji wielkopolskiej nie widziałem nigdzie #1. Miałem w planie sobie wziąć z ciekawości i chęci złożenia chociaż hełmu... Czy ktoś z koleżeństwa ma dostęp?

Bender

  • Gość
Odp: De Agostini
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 09:06:18 »
Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że w przypadku Falcona gdzieśtam przewinęła się wzmianka o gwarantowanym dokończeniu kolekcji. Nawet zastanawiałem się nad wejściem, ale powstrzymała mnie perspektywa samodzielnego malowania, to samo w przypadku BanDaia. Malowanie modelu musi być doskonałe, żeby cała ta historia miała sens, a ja w życiu nawet figurki nie pomalowałem, więc wiara we własne możliwości zerowa i za dużo na szali.

Offline adrian23

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 17 Marzec 2020, 14:02:26 »
na portalach aukcyjnych pojawiły się ogłoszenia z możliwości zakupu całej kolekcji r2d2 do złożenia.
Wysyłka z PL. Wie ktoś skąd może to pochodzić?

Offline Bazyliszek

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 04 Marzec 2022, 21:43:49 »
Kurła. Czasem mi się wydaje, że to forum beze mnie jest mocno niedoinformowane. Wszyscy rzucili się na Kolekcję Carrefoura i przez tydzień ani słowa nikt nic nie napisał na temat Audiohistorii Marvela, które De Agostini rzuciło do testów w jedynie słusznym województwie, czyli lubelskim. W pomorskim może też, ale kogo Gdańsk obchodzi? :) A @Motyl siedzi w tym Lublinie i tylko dissuje Carrefoura, zamiast podzielić się nowinami. ;)

Jak ktoś widział już zwykłe Audiobajki od Hachette, albo Disneyowskie wersje od De Agostini, to wie o co chodzi. Mamy cienką książeczkę, figurki i głośniczek w 2 numerze. Jak wstawimy figurkę na głośniczek, to lektor czyta naiwną bajeczkę dla dzieci. Nic specjalnego. Ale te figurki, mimo że to tylko plastik-fantastic, to całkiem fajne są. I ta pierwsza ze Spider-manem i te dalsze, co je widać na tekturce promocyjnej. Za 8 zł żal nie wziąć choć 1 numeru. Wykosztuję się też na drugi numer, jeśli uda mi się go trafić w swoich rodzinnych stronach.

Jedyna wada, to to, że inflacja uderza na nas z pełną mocą. Standardowe 39.99 zł zastępuje od 2 numeru 42.99. 8% wzrost ceny. Co przy obecnej sytuacji nie jest aż tak dużym wzrostem. Równie dobrze mogli dać 44.99 zł. Ciekawe czy test się uda. Niestety z Warszawy nie dam rady wykupić wszystkiego tak, by test wyszedł miarodajnie. :)

A podobno testują też Kolekcję Dom Muminków, tylko tego już w Kolporterze nie widziałem. Weźcie się porozglądajcie. Człowiek ciągle w rozjazdach po mniejszych miejscowościach, nie monitoruje kiosków i od razu traci kontakt z bieżącymi wydarzeniami. ;)




Offline Rodrigues

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 04 Marzec 2022, 22:48:56 »
Na stronie można podejrzeć i odsłuchać 1 książeczkę (34 strony i 6:10 nagrania)

https://www.deagostini.com/pl/produkt/marvel-audiohistorie/G33704000000/

Ma być 80 numerów i do każdego ma być figurka. Wyobrażacie to sobie na półce? Na pewno robi wrażenie. Ciekawe jakie postacie tam wcisną. Wydaje się, że jest to fajny pomysł na pierwszą kolekcję dla dzieciaków.

Offline James88

Odp: De Agostini
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 04 Marzec 2022, 23:17:38 »
A tu link do wspomnianych wcześniej Muminków:
https://www.deagostini.com/pl/produkt/muminki/JD3703000000/