Autor Wątek: Crowdfunding  (Przeczytany 52349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #150 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 11:02:12 »
Na pewno bym wsparł gdyby były oba poprzednie tomy, niestety jest tylko drugi.
W październiku 2021 miałem to szczęście, że na allegro pojawił się STOLP, nówka sztuka, nieużywka, za 42 złote (i z opcją SMART). A ja nie wiadomo skąd miałem jeszcze dodatkowo 30 monet... Zatem było jak za darmo. Peszek w całej tej sytuacji, że komiks przyszedł ciut walnięty na dole grzbietu, ale cóż... Jak się zwleka z zakupem to albo się przepłaca albo trzeba wziąć na klatę, że idealnie nie będzie ;)
Zastanawiam się nad wsparciem i okładką limitką, ale poczekam na lepsze wersje grafik, bo na tych wszystkiego nie widać.
BTW - na profilu fb Timof Comics właśnie padło pytanie o wznowienie tomu pierwszego. Jak coś się pojawi w odpowiedzi i zauważę, to dam znać.

Offline Szekak

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #151 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 11:07:10 »
Biorąc pod uwagę, że rozpoczęły się już pracę nad czwartym, ostatnim tomem, to dodruk pierwszego jest formalnością, więc śmiało można brać.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Alexandrus888

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #152 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 11:36:19 »
I poszło wsparcie, niestety tylko 100PLN, bo torba za 50 złociszczy to trochę za dużo, a limitowana okładka mi nie pasuje :P

Offline kenji

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #153 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 11:54:36 »
Śmiało można wspierać. Pierwszy tom na 100% zostanie wznowiony.

A komiks jest.... niesamowity. Wizualnie petarda, odbiór prosty nie jest ale warto.

Ja wybrałem wersje z limitowaną okładką.

Online Leyek

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #154 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 13:29:48 »
Piwko kupione, żarcie też, sklepy zamknięte to zakładałem, że dziś nic nie wydam. Ale komikspec nie pozwolił ;) (choć to wydanie dzisiejsze w sumie wirtualne, bo kasa zejdzie z karty za jakiś czas).

Szkoda, że więcej progów nie ma. Jakiś wrys czy co, bo oryginalne grafiki trochę zaporowe ceny, a ten rysunek z animacji pewnie będzie dość mały.
Małe grafiki okładek, nagród (ale to dość częsty problem na KS), ale po tym co jest tez mi się standardowa wydała fajniejsza.

Online michał81

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #155 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 14:27:27 »
Biorąc pod uwagę, że rozpoczęły się już pracę nad czwartym, ostatnim tomem, to dodruk pierwszego jest formalnością, więc śmiało można brać.
Tylko że problem jest z wydawnictwem, bo pierwszy tom był wydany przez Wydawnictwo Komiksowe i chyba dlatego jeszcze nie ma dodruku.

Offline Szekak

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #156 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 14:29:34 »
Nie sądzę, by to było jakimkolwiek problemem, co też może potwierdzać fakt, że Ongrys pyta, czy są na to chętni.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline vision2001

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #157 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 14:46:13 »
Na pewno bym wsparł gdyby były oba poprzednie tomy, niestety jest tylko drugi.
No to patrzcie:

timof comics pisze:

Cytuj
Po długim weekendzie będziemy mieli odpowiedź z drukarni cyfrowej, czy uda się w sensownej cenie zrobić add-ony ze Stolpem.

A w dodatkach jak na razie:

Cytuj
Rita
PLN 80+ PLN 5 shipping
« Ostatnia zmiana: Nd, 01 Maj 2022, 14:48:09 wysłana przez vision2001 »

Offline vision2001

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 02 Maj 2022, 17:34:47 »
To która Wam się bardziej podoba?

Limitka:



czy standardowa?



Mam mieszane uczucia, ale tak na 50,00001% jak mam wspierać (niestety jeszcze tego nie zrobiłem... bo się ciągle waham), to sensownie byłoby wziąć limitkę (miejsca na półkach ciągle nie mam, więc wzięcie obu wersji nie wchodzi w rachubę... a jak dla mnie to ta wersja podstawowa ma w sobie to "coś").

Offline radioblackmetal

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 02 Maj 2022, 17:58:51 »
Obie ładne,  statyczna kontra dynamiczna. Pierwsza dla mnie ma lepszy klimat, gdybym miał wybierać  ;)
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Online Alexandrus888

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #160 dnia: Pn, 02 Maj 2022, 18:02:59 »
Opcja standard, bo lepiej pasuje do dwu pozostałych. No OK, do Rity tak średnio na jeża, ale przynajmniej ma tą samą temperaturę kolorów, bo limitka wali po oczach jak neonówka ;)

Offline vision2001

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #161 dnia: Pn, 02 Maj 2022, 18:43:36 »
No tak. Mam chyba wlasnie takie wrazenie, o ktorym wspomona Alexandrus888 - kolorystyka bardziej w tonie poprzednich czesci. I moze dlatego mam dylemat?
A moze dlatego, ze  moj mozg od poczatku nie czytal tytulu jako "Rege" tylko jako "Rage"? ;) i dlatego wydaje mi sie, ze do tytulu "Rage" ;) lepiej pasuje podstawowa. Hmmm... :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 02 Maj 2022, 18:48:29 wysłana przez vision2001 »

Offline Edgar

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #162 dnia: Pn, 02 Maj 2022, 20:19:05 »
Dobrze, że nie zrobili okładki w klimacie "reggae". To by dopiero mózg dostał popalić (nomen omen).  ;D

Offline PabloWu

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #163 dnia: Wt, 03 Maj 2022, 15:30:02 »
Fajna akcja, komiksy Wojtka Stefańca odkryłem w tamtym roku na MFKiG i jest to jeden z ciekawszych projektów w polskim komiksowie od lat. Liczę, że zbiórka się uda bo autorzy w pełni zasłużyli na tą kasę. Sam się przełamałem i wziąłem egzemplarz z pierwszą planszą w życiu 😎 .

Offline misiokles

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 22:22:42 »
Można już/będzie można w add-onach zamawiać dwa wcześniejsze tomy tetralogii.
https://www.kickstarter.com/projects/timof/rege-stefaniec-odija/posts/3499499