Autor Wątek: Crowdfunding  (Przeczytany 52391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 15:33:24 »
no właśnie - pytanie czy te komiksy ktoś wyda jeżeli kickstarter nie wypali.

Mogę wypowiadać się tylko w kwestii moich projektów (nie znam planów innych autorów i wydawców).
-Wydział 7 powstanie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy uda się zebrać kasę, to nie jest regularny zeszyt serii, tylko „aneks”, również jego objętość jest uzależniona od wyniku zbiórki.
-Fastnachtspiel wyjdzie tak czy siak, ale tylko w miękkiej oprawie, bez talii kart tarota i pozostałych gadżetów (część zbiórki jest przeznaczona na wykonanie przyzwoitego tłumaczenia na angielski).


Offline donT

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 16:47:35 »
(część zbiórki jest przeznaczona na wykonanie przyzwoitego tłumaczenia na angielski).

Masz przeciez tylu wybitnych specjalistow od angielskiego na tym forum. Zapytaj, moze pomoga.
 8)
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 17:12:39 »
Masz przeciez tylu wybitnych specjalistow od angielskiego na tym forum. Zapytaj, moze pomoga.
 8)

Tłumacz jest już „ugadany”, z całym szacunkiem dla użytkowników forum, którzy zajmują się tłumaczeniami z angielskiego, ale potrzebny był ktoś, kto zrobi to „w drugą stronę”, i dokonany wybór wydaje się optymalny ;)

Offline muaddib

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #63 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 12:16:49 »
Kolejny projekt wystartował - artbook z Anubisem od Joanny Karpowicz i Timofa. https://www.kickstarter.com/projects/timof/anubis-thin-places-artbook
15 minut po starcie i mają już 10 tyś. zł 14 tyś. zł. Poszły prawie wszystkie najdroższe limitki - obraz i ilustracje.
Trzymam kciuki!
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Październik 2020, 12:19:00 wysłana przez muaddib »

Offline kenji

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 13:30:50 »
42 osoby - 25 000zł

całkiem sporo:)

dzięki za przypomnienie. jeszcze się załapałem na fajną wersje, czyli 1/10

Offline Leyek

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 17:41:10 »
Miałem dziś obserwować i przegapiłem. Rozważyłbym wersję z cz-b rysunkiem (obraz też w atrakcyjnej cenie, patrząc jak są wyceniane inne prace artystki, ale i tak nie na moje możliwości). Tak zostaje tylko plakat :/

Offline muaddib

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 20 Październik 2020, 12:11:39 »
Ruszyła kolejna zbiórka na kickstarterze. Tym razem Wydział 7 oprócz komiksu oferuje m.in. koszulki ze wzorem Krzysztofa "Prosiaka" Owedyka.
https://www.kickstarter.com/projects/1478701417/wydzia-7-import-eksport

Kapral

  • Gość
Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 14:19:16 »
Na wspieram.to ruszyła zbiórka na książkę o XIX-wiecznym polskim "komiksie" prasowym.

https://wspieram.to/szarancza

Offline KubciO

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 20:22:03 »
Zbiórka na Fastnachtspiel ruszyła. Idzie ładnie

Offline Szekak

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 20:48:13 »
Wszystko fajnie, ale alternatywna okladka slabiutka. :(
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 21:01:24 »
Wszystko fajnie, ale alternatywna okladka slabiutka. :(

Dokładnie, już chciałem brać żeby wesprzeć za więcej plus autograf i wrys, no ale zastanawiam się bo ona jest po prostu brzydka.

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:08:11 »
Wszystko fajnie, ale alternatywna okladka slabiutka. :(

Mamy jakiś problem techniczny, ścięło czernie, w rzeczywistości ta okładka wygląda „trochę inaczej” (mam nadzieję, że ud się za chwilę wrzucić poprawną wersję).

brvk

  • Gość
Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #72 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:16:26 »
Mnie okładka alternatywna bardzo się podoba.

Czy w add-onach nie ma błędu - Mr.Silence w wersji cyfrowej jest za 5 zł i za 25 zł?

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:20:55 »
Mnie okładka alternatywna bardzo się podoba.

Czy w add-onach nie ma błędu - Mr.Silence w wersji cyfrowej jest za 5 zł i za 25 zł?

Nie mam wglądu (ja tylko dostarczam towar), powinno być (w wersji PL) bodaj 20 pln, ale coś mogło się pochrzanić, bo to było dodawane przed chwilą (postaram się wyjaśnić co i jak)

Offline Koalar

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #74 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:27:26 »
Wrys jest przy jakiej opcji? Bo jest tylko w opisie, a nie ma w opcjach do wyboru. Przy jednej z opcji za 300 zł opis się kończy przecinkiem, więc może tam miał być wrys?
Cytuj
Edycja specjalna albumu "Fastnachspiel", koszulka, trzy printy i talia Tarota Miejskiego,
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.