Autor Wątek: Crowdfunding  (Przeczytany 54129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brvk

  • Gość
Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:31:05 »
Mr.Silence na razie tylko w takich dwóch wersjach:

Spoiler: PokażUkryj


Wrys i podpis jest w opisie do wersji alternatywnej, w wersji zwykłej tylko podpis.

Nie widzę nigdzie wzoru na koszulkę. Pewnue jeszcze nie ustalona.


Życzę wielkiego powodzenia, oby zbiórka przekroczyła najśmielsze oczekiwania.

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #76 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:40:08 »
Wrys jest przy jakiej opcji? Bo jest tylko w opisie, a nie ma w opcjach do wyboru. Przy jednej z opcji za 300 zł opis się kończy przecinkiem, więc może tam miał być wrys?

Wrys jest w opisie okładki limitowanej, no i skoro się tam pojawił, to niech już będzie ;)
W takim razie, wyd. regularne - autograf, limitowane - wrys.
BTW, nie wiem czy to widać, ale tam jest również oferta „hurtowa”, za 300 pln pięć sztuk (bez autografu i wrysu), to nie jest tylko oferta dla sklepów  8)

Offline Szekak

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 22:53:43 »
Ja bym dziabnął z wrysem chętnie, ale ta okładka alternatywna jest okropna, a podstawowa imo bardzo dobra. I weź tu bądź mądry...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 23:04:54 »
Ja bym dziabnął z wrysem chętnie, ale ta okładka alternatywna jest okropna, a podstawowa imo bardzo dobra. I weź tu bądź mądry...
Nie marudź, najwyżej poczekaj chwilę. Na tym etapie wszystko można zmieniać w zamówieniu, a okładkę limitowaną wrzucimy w wersji rzeczywistej, to się jeszcze zastanowisz ;)
Proszę, lik na FB do alternatywnej okładki:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10224069686999643&set=a.1868945933064
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Listopad 2020, 23:18:56 wysłana przez turucorp »

ramirez82

  • Gość
Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #79 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 23:29:44 »
A wziąłem alternatywną, niech będzie moja strata 8) Ta czerwień do mnie przemawia.

Offline Leyek

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #80 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 23:36:22 »
Żadna okładka nie wywołuje efektu wow, ale obie są ok. Nie rozumiem w sumie co tak przeżywacie, na półce przecież i tak widać grzbiet :) a okładkę ogląda się z 10 sekund. Lepiej chyba mieć wrys (i gorszą dla kogoś okładkę) niż bez wrysu i lepszą okładkę. Wrysem się pochowalić można nawet przed kimś (+ cieszyć się tym, że go ma i przez to wyjątkowy egzemparz), a okładką to chyba już nie :)

Zaszalałem i wziąłem oprócz albumu z alternatywną okładką jeszcze 2 oryginalne grafiki z kart tarota (kilka jest świetnych). Ciekawe jaki rozmiar mają.

Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #81 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 23:49:04 »
Żadna okładka nie wywołuje efektu wow, ale obie są ok.
Chociaż jeden rozsądny.
W wersji regularnej na pierwszym planie jest onanizujący się Pan Burmistrz, w wersji limitowanej skrzydlaty Donald Trump (czyli poszedł do nieba) nie wiem na jaki efekt wow ktokolwiek liczył, zrobiłem je jak zwykle, po swojemu :P
Karty wydrukowane są w rozmiarze 8x12 cm
Oryginały są wykonane na kartkach z notesu Moleskine, papier bezkwasowy, lekko żółty, o rozmiarze bodaj 21x13
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Listopad 2020, 23:57:27 wysłana przez turucorp »

Offline kenji

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #82 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 00:05:53 »
Zakup dokonany.

Powodzenia i aby Cię ręka turucorpie rozbolała od takiej ilości wrysow i podpisów


Offline turucorp

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #83 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 00:17:33 »
Powodzenia i aby Cię ręka turucorpie rozbolała od takiej ilości wrysow i podpisów

Dzięki, przy tym albumie to jeszcze spoko, ale przy zeszytach W7 będę wypisywał w każdym imienną dedykację, tam będzie masakra :o

Offline vision2001

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #84 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 12:26:32 »
BTW, nie wiem czy to widać, ale tam jest również oferta „hurtowa”, za 300 pln pięć sztuk (bez autografu i wrysu), to nie jest tylko oferta dla sklepów  8)
Dobra. Wrzucam też tutaj: zbieram 4 chętne osoby na wspólne zamówienie "Fastnachtspiel" z opcją "dla sklepów".
I albo z odbiorem ode mnie w Warszawie (Bemowo, okolice Lazurowej) lub możemy pomyśleć nad wysyłką (paczkomaty chodzą chyba teraz nawet za 9,99). Jakby co, to zapraszam na prv.

Offline marcing

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #85 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 11:43:57 »
Nowa zbiórka na wspieram.to - komiks "Wolfhunt. Zguba" Mateusza Michnowicza.

"historia będącą zalążkiem serii osadzonej w klimacie urban fantasy, której akcja rozgrywa się w południowo-wschodniej Polsce w czasach współczesnych. Akcja przedstawiona jest z perspektywy wilkołaczycy - Leokadii "Lei" Szykut - która w ramach tytułowej Inicjatywy WOLFHUNT pracuje dla Policji jako tropicielka osób zaginionych".

https://wspieram.to/wolfhuntkomiks

Offline celtic

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 19:20:21 »
Zostało 28 godzin

https://wspieram.to/wladek
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10


Offline muaddib

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 18:49:46 »
Fastnachspiel przekroczył próg 15k, więc będzie zawierał galerię Miejskiego Tarota.

Offline vision2001

Odp: Crowdfunding
« Odpowiedź #89 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 11:44:39 »
Zaczęła się zbiórka na drugi zeszyt serii W.E.
https://wspieram.to/we2

Wsparłem jedyneczkę. Przeczytałem i z całym sercem polecam ten tytuł. Fajnie napisany scenariusz, super retrospekcje, a w dodatku coś innego niż rzeczy tworzone przez samego Huberta Ronka. Wciągnęło mnie od pierwszej strony i mam nadzieję, że poznawane kolejne odsłony tej będą wciągać tak samo!

Tu możecie podejrzeć jak wyglądał jeden z "bogatszych" zestawów z poprzedniej zbiórki:
https://forum.komikspec.pl/nasze-komiksowe-kolekcje/nowy-nabytek-zakupowy/msg118614/#msg118614